Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/138 123456789101151101 ... SonSon
688 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Battlefield 2142 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : Razor1911
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 1
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Günümüzden 100 yıl sonra... Dünya yeni bir buzul çağıyla karşı karşıya gelmiş, dengeler altüst olmuş, kıtalar karlar altında kalmıştır. Bu beklenmedik kaos nedeniyle ülkeler arası sınırlar belirsizleşmiş, uluslar açlık ve hastalıkla paniğe sevk olmuştur. Uluslar kendi aralarında ittifak kurup iki kutupta toplanmıştır. Bir tarafta ortadoğu ve asya ülkelerinin ittifakından oluşan PAC(Birleşik Asya Koalisyonu) ve diğerinde Avrupa ülkelerinden oluşan EU (Avrupa Birliği). İki taraf arasındaki muhtemel savaş yeryüzünde kalan en değerli kaynak adına yapılacaktır; üzerinde yaşanacak bir avuç toprak için.

  İşte Battlefield 2142'nin ilginç hikayesi böyle. Ancak malesef bununla kalmakta. Bu güzel hikayeyi süsleyecek bir hikaye modu oyunda mevcut değil. İlk oyundan bu yana temel özelliklerini koruyan Battlefield serisi son halkasında köklü değişiklikler yapmadan seriyi bir adım daha öteye taşıma çabasında.

  Çevrimiçi Asker

  İlk olarak oyuna girdiğimizde bir çevrim içi profil yaratmak durumundayız. Bu noktadan sonra dilersek çevrim dışı olarak botlara karşı yada çevrim içi olup sunuculara bağlanarak diğer oyunculara karşı mücadele veriyoruz. Hemen belirtmekte fayda var; botların yapay zekası Battlefield 2'dekinden daha iyi ancak tabiki gerçek bir oyuncunun yerini tutmaktan çok uzak. Oynanışın temel yapısı serinin diğer oyunlarıyla karşılaştırıldığında hemen hemen aynı kalmış. Pek çok Battlefield severi memnun edecek bir gelişme olarak Conquest modu değişmemiş olarak bizlerle. Haritalar şık tasarımları ve 16,32,48,64 kişilik boylarıyla arz-ı endam etmekteler. Haritaları yükleme süreleri Battlefield 2'den kısa da olsa yinede 1gb ram'li ortalama bir PC için uzun sayılır. Battlefield 2'deki 7 adet seçilebilen sınıf burada 4'e inmiş ancak bu sınıflar oldukça esnek ve özelleştirilebilir olmuşlar. Bu özelleştirmelerin çoğuna ulaşmak pek kolay değil; bu yüzden Battlefield 2142'yi düzenli ve uzun bir süre oynamanız gerekecek. Oyunda Battlefield 2'deki unlock sisteminin gelişmiş bir versiyonu olan ve 40'tan fazla değişik silah ve teçhizat açabileceğiniz bir sistem mevcut. Bunu da çevrim içi sunucular üzerindeki rütbe sistemi aracılığıyla yapıyoruz. Sunucularda savaşan düşük rütbeli ve yüksek rütbeli oyuncular arasındaki dengesizliği minimuma indirebilmek adına rütbeleri tırmandıkça yeni çıkan yetenek ve silahları açmak zorlaştırılmış.

  Cepheden Görünüş

  Grafiklerden ve seslerden kısaca söz edecek olursak,oyun Battlefield 2 motorunu kullanmakta. Genel atmosfer ve grafikler oldukça yeterli ve göze hoş geliyor ama yine de şu ana kadar gördüğümüz benzerlerinin en iyisi değil. Ama bu kesinlikle kötü demek de değil. Kaldıki bu yöntemle nispeten daha eski konfigürasyon sahibi oyunculara da oyunu oynama kapısı açılmış. Bir küçük tuhaflık ise oyunda yine geniş ekran çözünürlüğü desteği yok. Yapımcılar,geniş ekranın oyunculara ekstra bir görüş alanı vereceğinden haksız bir avantaj kazandıracağını belirtmiş! Sesler ise serinin her üyesinde olduğu gibi harika. Ateşlenen silah,kullandığınız araç,arka planda ve menüde sizi havaya sokan o bilindik Battlefield soundtrack'i... Tümü sizi savaşın atmosferine balıklama atlatıyor.

  Emret Gomtanım!

  Oynanışın temellerinin dayandığı en önemli nokta elbette takım oyunu. Oyunda tarafınızın bir komutanı ve bu komutana bağlı takımlar ve takım liderleri bulunmakta. Komutan ve takım liderleri belirli noktalara yörünge saldırısı, EMP saldırısı gibi emirler verebildiği gibi size de emirler verebilmekte. Bu emirleri takip ettiğiniz takdirde "field upgrade" dediğimiz ödülleri kazanıyorsunuz. Kısacası oyun, oyuncuların kendi özgür iradeleri dışında, kendi desteğiyle de takım oyununu her yönden teşvik etmekte. Bugüne kadar Battlefield serilerinin en büyük sorunu ve gerekliliği olan takım oyunu sendromuna mümkün olduğu kadar çare bulunmaya çalışılmış.

  Tüfeng Omza!

  Battlefield'i Battlefield yapan araçlara değinmeden olmaz. Tanktan helikoptere, ciplerden zırhlı personal taşıyıcılara serinin öncellerinden tanıdığımız bütün araç türlerinin makyajlanmış hallerine burada rastlamak mümkün. Daha önce Battlefield'le haşır neşir olmuş oyuncular bu araçları kullanırken kendilerini evlerinde hissedecekler. Değişik ve egzotik gelebilecek yeni aracımız ise walker'lar.Yıllardır pek çok oyuna tema olduğu için hemen hemen hepimizin bildiği bu iki ayaklı,yürüyen süper-mech'leri oynamak gerçekten çok zevkli. Araçlarla ilgili olabilecek bir eksi not ise 130 yıl sonrasında, bugün kullanılan savaş araçlarının makyajlanmış hallerinden ziyade daha farklı teknolojiler kullanan özgün araçlar tasarlanabilirdi. Silahlar için de aynı şey geçerli. Bildiğimiz dürbünlü tüfek,otomatik tüfek ve tabancaların fütüristik versiyonlarından ibaretler. Oyundaki en ilgi çekici, değişik araç hiç kuşkusuz anti-yerçekimi tankı. PAC'ın sahip olduğu yavaş giden bu tank yerin üzerinde süzülerek yan yan gidebiliyor,bu da ona değişik manevra kabiliyetleri kazandırmakta.


  Oyunun genel atmosferine değinecek olursak oldukça etkileyici olduğu söylenebilir. Etrafa genelde depresif, savaşla beraber terkedilmişlik duygusu veren bir hava hakim. Ancak yinede ufak tefek kusurlar yok değil. Örneğin geniş haritalarda araç kullanmak teşvik edilirken bu haritaları yayan olarak oynamanın pek eğlenceli olduğunu söylemek zor.

  Titan Muharebesi

  Battlefield 2142'deki irili ufaklı pek çok değişikliğin herhalde en büyüğü ve en güzeli Titan modu. 48 kişilik haritalarda oynayabildiğimiz bu mod, savaşlarını bir gayeyi başarmak üzerine kurgulayan oyunculara ilaç gibi gelecek. Titanların ne olduğunu kısaca özetleyecek olursak; günümüzün uçak gemilerinin havada giden versiyonları olarak nitelendirilebilirler. Orta-hafif ölçekli saldırı niteliklerinin yanında esas amaçları olan savaş alanına taşıdıkları asker ve teçhizatla ölümcül birer savaş makinası Titanlar. Oldukça ağır zırhlarının yanında Titan'ların birde güçlü enerji kalkanları var. Titan modunda amaç karşı tarafın Titan'ını yok etmekten ibaret. Alıştığımız Battlefield modlarında olduğu gibi geriye sayan bir sayaç yok. Görevi tamamlamak için takip etmeniz gereken duruma göre iki şey var: İlki harita etrafına dağılmış olan füze rampalarının kontrolünü ele geçirmek ve attığınız füzelerle düşman Titan'ının güç kalkanını indirmek. İkinci aşama ise zırhını parçalayıp Titan'ı tamamen yok etmek. İkinci aşamayı çok ilginç kılan ve aslında esas eğlenceyi ve çatışmayı yaşadığımız kısım kalkanı inmiş olan bir Titan'a dışardan saldırıp zırhıyla uğraşmak yerine, Titan'a çıkarma yapıp içerden reaktörünü yok etmek ve zafere ulaşmak. Özellikle iki tarafın Titan'ının da kalkanları indikten sonra ortalık epey şenlenmekte ve bu aşamadan sonra savaş Titan'ların iç kısımlarına, dar koridolarına taşınmakta. Düşman Titan'ına çıkarma yapmak için birden fazla yolu takip edebiliyoruz. Personel taşıyıcı tanklardan kapsül içinde Titan'a fırlatılabildiğimiz gibi helikopterlerle de toplu çıkarma yapabiliyoruz. Özellikle bu çıkarma anlarındaki mücadele gerçekten inanılmaz eğlenceli. Bir kez içeri girdikten sonra her kattaki farklı konsolları yok ederek reaktörün kalkanını indirip son sözümüzü söylüyoruz. Titan bu noktada patlamaya başlıyor ve yerden 100 metre yükseklikte ölen bu devden atlayıp yıkımdan kaçmak için geriye sadece saniyeleriniz kalıyor. Titan'ı yok ettiğinizde verdiği tatmin hissi Conquest modunda geriye doğru sayan bir sayaç ve çıkan zafer ekranından çok daha ötesi. Ama yine de Titan'ın patlaması çok daha gerçekçi ve detaylı olmalıydı.

  Kıt'a Dur!

  Sonuca gelecek olursak, Battlefield 2142 önceli kadar serideki çıtayı yükseltemiyor ve küçük ama iyi rafine edilmiş değişikliklerle daha çok iyice elden geçmiş bir Battlefield 2 modu gibi gözüküyor. Ama kesinlikle tartışmasız eğlence de tavan yapıyor. Bu da onu yüksek fiyatına rağmen almak için çok iyi bir sebep.
  İşlemci: Intel P4 Cpu 1.7 Ghz
  RAM: 512
  Ekran Kartı: 128 Mb Dx9
  HDD: 2.2Gb


  YOK
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  http://turbobit.net/hwepwwvpf9mh/OYUN0929.exe.html
  Konu Tomb Raider tarafından (05-07-2010 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  Status
  Offline
  barkavikius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  15
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  415
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  eyvallah

 3. #3
  Amentus
  Amentus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  indiricem bi sorun yoktur umarım

 4. #4
  Status
  Offline
  netto2569 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  3
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  413
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler

 5. #5
  mysticc
  mysticc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  guzel clısma

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 610
  Son Mesaj: 28-12-2017, 19:43
 2. Battlefield 4 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 256
  Son Mesaj: 08-10-2017, 19:31
 3. Battlefield 2 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 976
  Son Mesaj: 08-03-2017, 15:56
 4. Battlefield 3 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 3558
  Son Mesaj: 01-12-2015, 19:19
 5. Cevaplar: 200
  Son Mesaj: 22-11-2014, 01:22

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260