Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/9 123456789 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Chaser - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : +
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Bu türü sıkıldığında oynayan birisi olarak, Chaser’ı yükleyip ilk defa açtığımda bayağı bir heyecanlanmıştım. Çok iyi grafikler, güzel bir oynanabilirlik ve hepsinden önemlisi sağlam bir konu üzerinden devam edeceği en başta belliydi. Ayrıca kendinizi oyuna biraz kaptırınca ara demoların kalitesi de hemen göze çarpıyordu. Oyunun üzerinde uğraşıldığı belliydi ve hepsinden önemlisi bu ara demolar oyuna çok farklı bir hava katıyor ve oyunu, sadece önüne geleni vur tarzındaki klasik FPS havasından biraz da olsa uzaklaştırıyordu. Oyunu bitirene kadar bu düşüncelerimde yanılmadım diye düşünüyordum, ama oyunun sonu hiç de düşündüğüm gibi çıkmadı. İyi bir başlangıcın sonundan gelen hayal kırıklığı insanı daha çok etkiliyormuş. Bunu da bu oyun sayesinde öğrenmiş oldum. Şu anda belki bulmaca gibi konuşuyorum ama eminim ki yazının tamamını okuduğunuzda ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

  Başlangıç ve kovalamaca

  Yeni oyun dediğinizde bir giriş demosu başlıyor. Bu demoyu izleyince insan konuyu az çok anlayabiliyor. Mars’dan Dünya’ya dönmekte olan bir uzay gemisine askeri bir baskın oluyor ve siz de uzay gemisinin revirinde bu karmaşaya uyanıyorsunuz. Askerlerin size saldırması ve olaydan kıl payı kurtulmanız ile birlikte kontrol size geçiyor. TAB tuşuyla görevi öğreniyorsunuz, ki kolayca anlaşılacağı gibi patlamakta olan bu uzay gemisinden güvenli bir şekilde kaçmak. Kaçıp dünyaya iniyorsunuz ve bela sizi takip etmeye başlıyor...

  Oyun hakkında

  Oyun başta da dediğim gibi ilk başlarda insana çok güzel görünüyor. Açık konuşmak gerekirse, başlangıçta bana Half-Life oynuyormuşum hissini bile yaşattı. Oyundaki grafikler çok çok iyi, özellikle şehrin arka sokakları sanki o ortamdaymışsınız hissini veriyor. Fena sayılmayacak ses efektleri ise bu hissin daha da artmasını sağlıyor. Bu tür oyunların en önemli özelliği olan yapay zekanın varlığını da hissedebiliyorsunuz. Karşınızdaki düşmanlar sizin yaptıklarınıza göre az çok tepkiler veriyor ve karşınızda ciddi bir rakip varmış gibi düşünmenizi sağlıyorlar. Bu üç bileşene kolay kontrolleri de eklediğimizde oyun ilk anda çok iyi bir oyunmuş düşüncesi uyandırıyor. Oyun içerisindeki görevler kafa yormanızı gerektirmeycek kadar basit ve anlaşılır. TAB tuşuna bastığınızda ne yapmanız gerektiği açık bir şekilde anlatılıyor. Yapılacak iş için gidilecek yol çoğu zaman belirli ve bu yolun dışına çıkmak gibi bir olasılığınız da yok.

  İki perdelik oyun

  Oyun bittiğinde en belirgin fikrimi sorarsanız, sizlere, bende iki farklı oyun oynamışım hissi yarattığını söyleyebilirim. Oyunun birinci perdesi uzay gemisinden kaçış ve Dünya üzerindeki olaylar, ikinci perdesi ise Mars’a yolculuk ve sonrasında Mars’ta gelişen olaylar olarak söylenebilir. Oyunu iki farklı şekilde değerlendirmemin nedeni, bu iki bölüm arasında inanılmaz farklar olması.

  İlk kısım olan Dünya’da öncelikle bölümlerin geçtiği alanlar makul sayılabilecek büyüklükteydi ve konu sağlam bir mantık içerisinde ilerliyordu. TAB tuşuna basıp görevi öğrendiğinizde, ne yapmanız gerektiğini ve görevi halletmek için nereye gitmeniz gerektiğini az çok biliyordunuz. Ayrıca oyunun zorluk seviyesi save-load yapmaya gerek kalmadan rahatça ilerlemeye olanak tanıyordu. Daha önce de belirttiğim gibi ortam size oradaymış hissi veriyor ve ayrıca ara demolar da konuya akıcılık sağlıyordu.

  İkinci kısım olan Mars’ta ise işler tamamen tersine döndü. İlk göze çarpan değişiklik haritalarda kendini gösterdi. Bölümlerin geçtiği haritalar alabildiğince büyüdü ve AutoRun gibi bir seçeneğin yokluğunda bu oldukça büyük bir problem oluşturuyordu. Sürekli ileri ve koşma tuşlarına beraberce basmak belirli bir süreden sonra bana ızdırapmış gibi gelmeye başladı. Diğer bir değişiklik de kontrollerde kendini gösterdi. Saçma sapan atlama olayları, insanı sinir etmekten başka hiçbir işe yaramayan dar alanlarda ilerlemeler, oyun hakkındaki olumlu görüşlerimi yavaş yavaş değiştirmeme neden oldu. Bunun üzerine bir de karşıdaki rakiplerin roket türü silahlar kullanmaları ile birlikte başlayan sürekli save-load olayı işi iyice çığrından çıkarttı. Özellikle oyunun son kısımındaki, tavanda asılı duran Turret muhabbetleri oyunun tüm karizmasını ortadan kaldırdı. Her turret’i yok ettikten sonra oyunu kaydet, sonra hiç farkına bile varamadan ölümüne sebep olan bir sonraki turret’te load et. Bu olay oyunu yarım bırakmama bile neden olabilirdi.

  Ayrıca Mars’a geçiş ile birlikte oyun konusundan uzaklaştı ve önüne geleni vur tarzına döndü. Koskoca Mars gezegenini tasvir etmek için sadece kırmızının kullanılması ise, ilk baştaki kaliteli şehir tasvirleriyle tam bir tezat teşkil ediyordu. Konuyu bağlamaya çalışıldığı belli olan görevler ve ara demolar ise bana istenileni verememiş gibi geldi. Oyunun sonu ise, o kadar uğraşıdan sonra oyuncunun görmek isteyeceğinden çok çok uzaktı. Açıkçası son demo bitip de, oyunun yapımcılarının isimleri çıkıncaya kadar ne olduğunu bile anlayamadım. Oyun devam edecek diye beklerken bir anda bitiverdi.

  İşte bundan dolayı oyunun sonu bende büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

  Ekstralar

  Oyundaki extra birkaç özelliğe de değinmeden geçemeyeceğim. Öncelikle oyunda Adrenaline Mode diye bir olay var. CapsLock’a bastığınızda oyun belli bir süreliğine yavaş modda hareket ediyor. Max Payne’de bu olayı beğenenlere duyurulur. Ama belirtmeden geçemeyeceğim, Adrenalin Mode Max Payne’deki kadar güzel değil. Bu modda sadece hareketleriniz yavaşlıyor. Max Payne’deki estetik hareketleri falan göremeyeceksiniz.
  Grafiklerde ise özellikle camlar benim baya bir ilgimi çekti. Görüntülerin kırılması, çeşitli ışık oyunları ve yanında bomba patladığı zaman kırılma efektleri çok çok iyi dizayn edilmiş.

  Deniz altında geçen bir görevde kullandığınız maskenin suyun altında uzun sure durduğunuzda (ki mecburen uzun süre duruyorsunuz) buğulanması ve görüşünüzün azalması çok ince ayrıntılar olarak göze çarpıyor. Yeri gelmişken belirteyim, deniz altında geçen görevde yapmanız gereken şey, mavi ışıkları takip etmek. Çıkışa ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz.

  Son olarak

  Oyun için söyleyebileceklerimin çoğunu yukarıda yazdım. Herbir görevi ayrı ayrı yazmanın FPS tarzı bir oyun için saçma olacağını düşündüğümden oyunun konu kısmının ayrıntılarına girmiyorum. Daha önce de belirttiğim gibi görevler yeterince açık ve basit.
  Düşüncemi sorarsanız, bu türü seviyorsanız alın, yok bu tür bana hitap etmez diyorsanız yanına bile uğramayın.
  İşletim Sistemi: Windows 98SE/ME/2000/XP
  İşlemci: Pentium III 650 MHz
  HDD: 1.35 GB
  RAM: 128 MB
  Ekran Kartı: 32 MB


  Hileleri kullanabilmek için öncelikle oyun sirasinda açacaginiz komut konsolunu aktif hale getirmek gerekiyor. Bunun için oyunun kisayoluna -console parametresini eklemeniz ve oyunu bu sekilde baslatmaniz gerekiyor. Örnegin:

  C:\Program Files\Chaser\Chaser.exe" -console

  Daha sonra, oyuna girince [é] (veya [~]) ile komut konsolunu açip asagidaki hileleri yazin:

  \? - Komut listesini verir
  \cht_god - God mode (ölümsüzlük)
  \cht_armor 100 - 100 zirh verir
  \cht_health 100 - 100 saglik verir
  cht_flymode - Uçus modu
  \cht_weapon [weapon] - [weapon] yerine adini yazacaginiz silahi verir
  \cht_giveall - Tüm silah ve esyalari verir
  \cht_timescale [#] - Oyunun hizini degistirir
  \map [X] - [X] isimli haritayi yükler
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/aqft31c9ay21/OYUN0951.part1.rar.html
  https://turbobit.net/5me9ir4q26nr/OYUN0951.part2.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.fulloyun.com/torrent/OYUN0951.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 158/43
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  TeşekkürLer...!

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 3. #3
  Status
  Offline
  Serious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  FO Bağımlısı
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Yer
  Ғυℓℓσчυη ¢iтч
  Mesajlar
  1.446
  Konular
  86
  Tecrübe Puanı
  8486
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 3/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  saoll
  bana ulaşmak isterseniz Serious - Özel Mesaj gönder

 4. #4
  Status
  Offline
  doom5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Aug 2008
  Mesajlar
  1
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  401
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  emeğine sağlık ne zamandır arıyodum çok iyi olmuş

 5. #5
  Status
  Offline
  David Villa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  33
  Mesajlar
  104
  Konular
  3
  Tecrübe Puanı
  421
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  çok saolasın

Sayfa 1/9 123456789 SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 140
  Son Mesaj: 15-08-2015, 02:34
 2. Cevaplar: 98
  Son Mesaj: 07-05-2015, 18:43
 3. Cevaplar: 578
  Son Mesaj: 19-11-2014, 05:50
 4. Cevaplar: 47
  Son Mesaj: 18-11-2014, 19:56
 5. Cevaplar: 183
  Son Mesaj: 23-09-2014, 16:37

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260