Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/93 123456789101151 ... SonSon
461 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Doom 3 - Full - Oyun indir - Oyun Download

  [TABLE][TR][TD]Sürüm Adı[/TD][TD]:[/TD][TD] -[/TD][/TR][TR][TD]Rar Şifresi[/TD][TD]:[/TD][TD] www.fulloyun.com [/TD][/TR][TR][TD]Crack[/TD][TD]:[/TD][TD] Mevcut [/TD][/TR]
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Welcome to Mars Marine!

  Oyunun hikâyesi Mars`ta geçiyor.Mars`a atanmış bir asker transfer gemisiyle Mars`a gelir.Onunla gelen bazı adamlar Mars`a iner inmez bir işler karıştırmaya başlar.Bizim yönettiğimiz askere ilk görevi verilir.Görevinde bir bilim adamını bulup karargâha geri dönmelidir.Tam bilim adamını bulduğu zaman herşey ters gider ve Cehennem kapısı açılır.Artık Mars tam bir cehenneme dönmüştür.Adamımız bulduğu silahlarla hayatta kalma mücadelesi verir.Dünyaya yardım olmadan dönemeyeceğini anlayan adamımız Mars`ı güvenli bir hâle getirmek için cehennem kapısını kapatmaya karar verir.Dev arenada büyük bir yaratıkla yaptığı mücadeleyi kazanan askerimiz ruh alıcısına sahip olur.Sağlığı azaldıkça çevredeki şeytanların ruhlarını alarak kendisine sağlık kazandırır.Artık cehennem kapısını kapatmak daha kolay olacaktır. Görüldüğü gibi konumuz daha çok bilimkurgu kokuyor ve başka yerde rastlayamayacağımız türden.Hayatımda gördüğüm en orjinal konulardan birisi şahsen.

  Anneciğim!

  Oyunda tema olarak korku işleniyor.Yani her dakika tırsmaya hazır olun.Oyun genel olarak her beklentiyi karşılayabilecek şekilde yapılmış.Grafikler gerçekten muazzam.Hayatımda gördüğüm en iyi grafiklerden birisi diyebilirim.Oynarken grafik yönünden hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz.Bu sayede oyunun oynanabilirliği artıyor.Seslerden pek bahsetmeye gerek yok.Gerçekten profesyonelce hazırlanmışlar.En mükemmel sesin Doom 3 oyununda olduğu artık tartışılmaz ve bilinen bir gerçek.Oynanış olarak pek birşey beklenmemeli.Orta seviyede bir oynanışa sahip olan Doom 3`ün fizik motoru beklenildiği kadar iyi değil.Half-Life 2 oynar gibi rahat oynayamıyorsunuz ancak yinede idare eder seviyede.Oyundaki düşmanlarınızın yapay zekası "bul ve öldür" tarzında.Bu yüzden elinizde güçlü bir silah yoksa ve reflekleriniz yeterince iyi değilse düşmanlarınızla pek burun buruna gelmemenizi tavsiye ederim.Yoksa her karşılaşmadan bir hasar alarak çıkarsınız.Oyunun atmosferi gerçekten korkutucu.En ufak bir seste yerinizden sıçrayabiliyorsunuz.Bunu oyunun karanlık bir alanda geçmesine ve mükemmel seslere sahip olmasına bağlayabiliriz.Oynanış olarak bir yenilik getirdiği yok.Klasik FPS tarzı oynanıyor.Zaten fazla yeniliğede gerek yok.Bazen oyuncular işi öyle abartıyorlarki klavyede basacak boş tuş kalmıyor.Doom 3 bu konuda bize sıkıntı yaşatmıyor ve çok basit kontrolleriyle rahat bir korku yaşamamızı sağlıyor.

  Ne bakıyon hemşerim?Hiç mi pompalı görmedin?

  Oyunda her kullanıma uygun silahlar var.Mükemmel seslerle birleşen silahlar oyuncuya adeta gerçekmiş hissi veriyor.Her zaman olduğu gibi bu oyundada silahlarımızı "az zarar verenden çok zarar verene" şeklinde buluyoruz.Zaten hiçbir oyundada görmedim şöyle adam gibi silahları önce bulduğumuzu.Öyle bir oyun yaparlarsa devrim olur herhalde.Yönettiğimiz karakterin özel güçleri yok bu yüzden silahları iyi kullanmak bu oyunda şart.İsterseniz silahlarımızı tanıyalım.
  Yumruk: Düşmanlarınızla dalga geçmek için iyi bir seçim.Büyükleri pek etkilenmiyor ama küçükleri tek yumrukta bile dağılabiliyor.
  El feneri: Karanlık ortamları aydınlatmanız için bu silaha sahip olmanız gerekecek.Zaten oyun başında veriliyor.Ortamı aydınlatmanın yanı sıra düşmanlarınızın kafalarını yarmaya yarıyor.Laf aramızda pilide hiç bitmiyor mübareğin bir ara yapımcılara soracağım o pilden banada lazım.
  Tabanca: Her oyunda olduğu gibi Doom 3`tede ilk olarak sahip olabileceğimiz bir tabanca var.12 mermilik şarjörü var.Çok etkili değil zombileri bile ancak 4-5 mermi ile öldürebiliyor.
  Pompalı: Oyundaki en vahşet silah.Yakından kullanıldığında kesinlikle affetmiyor.Dehşet saçmak isteyenler için birebir.8 fişek alıyor.
  P90 tipi taramalı: Oyundaki küçük taramalımız.Tipi P90`a benziyor ancak uzaktan yakından alakası yok P90la.50 mermilik şarjörü var.Seri saydırma için ideal.
  El bombası: Farklı bir yapıya sahip el bombası üzerindeki kapağı çevirince harekete geçiyor ve aktif edildikten sonra çok tutarsanız elinizde patlıyor.Ayrıca en güzel özelliği düşmana değince de patlaması.İllede zamanını beklemiyor.Güzel bir silah.
  Plazma silahı: Sıcak plazma atan bu silah üzerinde kullandığınız düşmanıda plazmaya çeviriyor.30 plazma atışına sahip.Bittiğinde yeni plazma kalıbı takılıyor.Güzel bir silah.
  Minigun: 60 mermilik şahane bir taramalı silah.Hiç affı yok.2 metrelik develeri bile anında 2.80 uzatır.Bulduğunuz zaman bırakmak istemeyeceksiniz.
  Bazoka: Oyunumuzun tek roket atan silahı.Bir şarjörde en fazla 5 roket atabiliyor.Çok güçlü canavarları 2-3 rokette indirebilirsiniz.
  Cell silahı: Acayip bir yapıya olan bu silah enerji topunu şarjör olarak kullanmakta.Enerji atan bu silahın attığı enerji çarptığı alanda küçük bir radyoaktif patlama yapıyor.Ateş tuşuna basılı tutarsanız tüm şarjörü bir kerede düşmanınıza yollayabilirsiniz ve sizin bile sarsılacağınız patlamaya sebep olabilirsiniz.Kesinlikle oyundaki en güçlü silahlardan biri.
  Soulcube: Adı üstünde ruh kübü.Oyunun ilerleyen bölümlerinde arenada karşılaştığınız dev bir canavarı öldürdüğünüzde bu silaha sahip olabiliyorsunuz.Sağlığınız azaldığında bir canavar üzerinde kullanıp onun ruhunu alabilirsiniz.Buda size tam sağlık takviyesi yapar.Soulcube`ı kullandığınızda yeniden kullanmak için 5 ruh almalısınız yani 5 tane canavar öldürdüğünüzde soulcube artık onu kullanabileceğiniz anlamında size seslenecektir.
  Testere: Psikopatlar için yapılmış bir silah.Zevk için şeytan kesmek isteyen olursa kullanabilir.Onun haricinde hasar almadan kullanmanız neredeyse imkansız gibi.Küçük örümceklerde de iyi sonuç veriyor.

  İnsanlar bitti şimdide şeytanlarla uğraşıyoruz.

  Oyundaki düşmanlarımız zombi ve şeytanlardan ibaret.Buda oyunun yeniden oynanbilirliğini önemli ölçüde düşürüyor.İlk başlarda korkarak geçtiğiniz koridorlar artık size yabancı gelmiyor.Burun buruna geldiğinizde "anneeee" diye yerinizden sıçradığınız şeytanlar artık sizi korkutmuyor bile.Ben şahsen "ooo sadıç naber?" diyorum görünce.Hatta düşmanlarınızın taktiklerini öğrendiğinizde oyun resmen çocuk oyuncağı oluyor.Bu oyunu bir oturuşta bitirmeyi kafaya koyanlar bence bu işi yapmasınlar çünkü ilk oynamada oyun sıkabilir.Onun yerine oyunu 2-3 saatlik bölümlerle oynarsanız daha iyi olur.Yani oyunun yeniden oynanabilirliği pek iyi değil.

  Marine?İyi misin?Hadi eve gidelim.

  Kısacası Doom 3 bir oyundan beklenen grafiği sağlayan bir oyun.Kesinlikle Half-Life 2`den daha detaylı grafiğe sahip ancak oynanış için aynısını söyleyemeyeceğim çünkü oyunun kaderini en çok belirleyen etmen fizik motoru oluyor.Doom 3 şu anda ses olarak bekleneni kesinlikle veriyor.Piyasadaki en iyi sese sahip oyun.Kısacası korku oyunu arıyorsanız, grafik ve sese önem veriyorsanız Doom 3 sizin için eşsiz bir nimet.

  Gabe Newell, Half Life 2'nin minumum sistem gereksinimlerinin 1.2GHz işlemci, 256MB RAM, Win 98/ME/2000/XP ve DirectX 7 uyumlu bir grafik kartı olduğunu belirtti.

  Önerilen sistem olarak da; 2.4 GHz işlemci, 512MB RAM, Windows 2000/XP ve DirectX 9 uyumlu bir grafik kartı olduğu söylendi.

  Doom 3 Center tarafından duyurulan haber ile Doom III sistem gereksinimleri açıklandı. PC Gamer oyun dersisinde incelemesi yayınlanan oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde:

  System Requirements - Recommended by PC Gamer:
  - 2GHz CPU
  - 512 MB Ram
  - Radeon 9800
  - 5-Channel Audio

  Supported Graphics Cards:
  - Ge-Force 4 MX
  - Ge-Force 3
  - Ge-Force 4 Titanium
  - Ge-Force FX (and higher)
  - ATI 8500, 9000 (and higher)

  Diğer tüm güncel grafik kartları ile DooM III oynamak da mümkün:
  GeForce 3/4/4MX/FX/6800 + ATI Radeon8500/9000/9200/9500/9600/9700/9800/x800  Oyun esnasında Ctrl, Alt ve ["] tuşlarına aynı anda basıp konsolu açın ve aşağıdaki hile kodlarını girin:

  god - God mode (Ölümsüzlük)
  give all - Sağlığınızı ve zırhınızı doldurur, tüm silahları verir
  noclip - No Clip mode (Duvarlardan geçebilme)
  aviDemo - .avi formatında oyun için video kaydeder
  benchmark - Performans testi yapar
  doomhell - Son bölüme geçirir
  freeze - Ekrandaki tüm düşmanları dondurur
  gfxinfo - Grafik kartı bilgisini gösterir
  notarget - Çoğu düşmana karşı görünmezlik sağlar
  com_showfps 1 - Frame rate'i gösterir
  give keys - Tüm anahtarları verir
  status - Oyundaki durumunuzu gösterir
  quit - Oyundan çıkartır
  give ammo - Cephanenizi doldurur
  give weapon_machinegun - Makineli tüfek (Machine Gun) verir
  give weapon_shotgun - Pompalı tüfek (Shotgun) verir
  give weapon_plasmagun - Plasmagun verir
  give weapon_bfg - BFG verir
  give weapon_chainsaw - Elektrikli testere (Chainsaw) verir
  give weapon_rocketlauncher - Roketatar (Rocket Launcher) verir
  spawn powerup_adrenaline - Adrenalin power-up'ı verir
  spawn powerup_megahealth - Megahealth power-up'ı verir
  spawn powerup_invisibility - Görünmezlik power-up'ı verir
  give berserk - Berserk modu


  Level hile kodları:

  map game/mars_city1 - Mars City 1
  map game/mc_underground - Mars City Underground
  map game/mars_city2 - Mars City 2
  map game/admin - Administration
  map game/alpha1 - Alpha Labs Sector 1
  map game/alpha2 - Alpha Labs Sector 2
  map game/alpha3 - Alpha Labs Sector 3
  map game/alpha4 - Alpha Labs Sector 4
  map game/enpro - EnPro Plant
  map game/commout - Communications Outside
  map game/communications - Communications
  map game/recycling1 - Monorail Skybridge
  map game/recycling2 - Recycling Sector 2
  map game/monorail - Monorail
  map game/delta1 - Delta Labs Level 1
  map game/delta2a - Delta Labs Level 2A
  map game/delta2b - Delta Labs Level 2B
  map game/delta3 - Delta Labs Level 3
  map game/delta4 - Delta Labs Level 4
  map game/hell - Hell
  map game/cpu1 - CPU Complex
  map game/cpuboss - CPU Boss
  map game/site3.map - Site 3
  map game/caverns1 - Caverns Area 1
  map game/caverns2 - Caverns Area 2
  map game/hellhole - Primary Excavation
  map game/mp/d3dm1 - Multiplayer Map 1
  map game/mp/d3dm2 - Multiplayer Map 2
  map game/mp/d3dm3 - Multiplayer Map 3
  map game/mp/d3dm4 - Multiplayer Map 4
  map game/mp/d3dm5 - Multiplayer Map 5


  Yaratık yaratmak için hile kodları:
  "spawn" yazdıktan sonra aşağıdaki listeden yaratmak istediğiniz yaratığın adını yazın.

  monster_zombie_bernie
  monster_zombie_sawyer
  monster_zombie_zsec_machinegun
  monster_zombie_zsec_pistol
  monster_zombie_zsec_shield
  monster_zombie_zsec_shotgun
  monster_zombie_commando
  monster_zombie_commando_cgun
  monster_zombie_fat2
  monster_zombie_fat_wrench
  monster_zombie_maint_bald
  monster_zombie_maint_nojaw
  monster_zombie_maint_wrench
  monster_zombie_maint_skinny
  monster_zombie_maint
  monster_zombie_maint2
  monster_zombie_ maint_flashlight
  monster_zombie_suit_neckstump
  monster_zombie_suit_bloodymouth
  monster_zombie_suit_skinny
  monster_zombie_labcoat
  monster_zombie_limb
  monster_zombie_skinny
  monster_zombie_pipe
  monster_zombie_tshirt_bald
  monster_zombie_tshirt_blown
  monster_zombie_jumpsuit
  monster_zombie_jumpsuit_eating
  monster_demon_archvile
  monster_demon_cherub
  monster_demon_hellknight
  monster_demon_imp
  monster_demon_maggot
  monster_demon_mancubus
  monster_demon_pinky
  monster_demon_revenant
  monster_demon_tick
  monster_demon_trite
  monster_demon_wraith
  monster_boss_cyberdemon
  monster_boss_guardian
  monster_boss_guardian_seeker
  monster_boss_sabaoth
  monster_boss_Vagary
  monster_flying_cacodemon
  monster_flying_lostsoul


  PDA ve video'ları görmek için hile kodları:

  give pda admin_banks
  give pda admin_dorweiler
  give pda admin_moses
  give pda admin_simons
  give pda alphalabs1_berger
  give pda alphalabs1_krietman
  give pda alphalabs1_lipsitz
  give pda alphalabs1_smith
  give pda alphalabs2_chin
  give pda alphalabs2_connors
  give pda alphalabs3_abrams
  give pda alphalabs3_lamia
  give pda alphalabs3_nelson
  give pda alphalabs3_poota
  give pda alphalabs4_kaczynski
  give pda caverns1_cody
  give pda comm1_blake
  give pda comm1_finch
  give pda comm1_wolfe
  give pda comm1_wolfe
  give pda commoutside_holiday
  give pda commoutside_ridge
  give pda cpu_bates
  give pda cpu_haskell
  give pda cpuboss_tooloose
  give pda delta1_mora
  give pda delta1_price
  give pda delta2a_cinders
  give pda delta2a_raleigh
  give pda delta2a_wilson
  give pda delta2b_bullman
  give pda delta2b_erikson
  give pda delta2b_mcneil
  give pda delta2b_stemmons
  give pda delta3_cerano
  give pda delta3_lee
  give pda delta3_shultz
  give pda delta4_gilbert
  give pda delta5_jackson
  give pda delta5_swann
  give pda enpro_chasar
  give pda enpro_hammer
  give pda enpro_raad
  give pda hell_garlick
  give pda hell_hebert
  give pda marscity2_caseon
  give pda marscity2_duncan
  give pda marscity2_stanton
  give pda marscity2_tyson
  give pda mc1_berneche
  give pda mcunderground_baston
  give pda mcunderground_delahue
  give pda mcunderground_ryan
  give pda mcunderground_young
  give pda monorail_cullen
  give pda monorail_harding
  give pda monorail_hollies
  give pda monorail_ross
  give pda recycling1_garza
  give pda recycling1_sadowayj
  give pda recycling2_johnson
  give pda recycling2_moen
  give pda site3_davis
  give pda site3_rogers
  give video epd - Download Video disk with content
  give video hydrocon
  give video mfs
  give video bfg
  give video chaingun
  give video demon_museum
  give video ian_report
  give video ipn_news
  give video plasmagun
  give video recycling
  give video soulcube
  give video tablets


  Oyundaki değerleri değiştirme:
  Oyundaki sayısal değerlerin tümünü, "doom/base/def" dizininde bulunan dosyaları bir metin editörüyle açarak değiştirebilirsiniz. Ancak bu dosyalarda değişiklik yapmadan önce dosyaların yedeğini almayı unutmayın.

  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/d560346xqqa8/OYUN0999.part1.rar.html
  https://turbobit.net/u5h04y643vp1/OYUN0999.part2.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/08D338BE3FA7639/OYUN0999.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/23F8A445C7FCE22/OYUN0999.part2.rar
  Konu pLayer1_mtn tarafından (10-06-2009 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  feyz01
  feyz01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  denemeli ....

 3. #3
  Status
  Offline
  Cemal007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  3
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  414
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  sagol

 4. #4
  seminur
  seminur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  fulmu

 5. #5
  Status
  Offline
  ilhan.44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  5
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  414
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler..

Sayfa 1/93 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Doom 1 - 1993 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 107
  Son Mesaj: 24-07-2017, 14:03
 2. Doom 2 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 72
  Son Mesaj: 24-07-2017, 14:01
 3. Doom 3: Resurrection Of Evil - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 164
  Son Mesaj: 24-07-2017, 13:51
 4. Doom 3: BFG Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 31
  Son Mesaj: 24-07-2017, 13:43
 5. Cevaplar: 87
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:48

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

doom 3 fulloyun

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260