Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/10 12345678910 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Kiss Psycho Circus: The Nightmare Child - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : -
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Psikopatça oyunların insanların ve gelişim dönemlerinde olan çocuklara olan negatif psikolojik etkisi tartışıla dursun, hergün bu tür oyunların yeni ve daha çok şiddet içeren versiyonları ortaya çıkıyor. Gelişen teknoloji ile oyun yapımcıları günden güne daha gerçekçi oyunlar yaparlarken bu tür oyunlarda söz konusu teknoloji akımlarından olabildiğince yararlanıyorlar. Bu tür örnekler Quake 3 ve hemen ardından adamları 21 farklı yerinden yaralayabildiğiniz Soldier of Fortune ile devam etti. Yakında Ge-Force 2"yi bile ikiye katlayıp tozu dumana katacak olan Ge-Force Ultra da çıkıyormuş. Bu da demek oluyor ki yakında ekrandaki adamlara iğne batırdığımızda kan çıkacak.

  Herneyse, her ne kadar bu oyunlarda ESRB"nin Mature(şiddet) logosun verilmesi ve 17 yaşından küçüklere satılması uygun bulunmasa da (peki sen niye inceliyorsun bu oyunu yaşın tutmuyor ki!). Türkiye gibi kopya oyunların kontrolsüz kapışıldığı yerlerde pek işe yaramıyor. Ayrıca bu tür oyunların toplumun bazı kısımları tarafından stres atıcı ve dinlendirici olduğu düşünülmesi de yapılmalarındaki en büyük etkenlerden biri.

  Kiss: Psycho Circus ilk bakışta gerçeklerle alakası olmayan, zaten konusu kabuslar olan bir First Person Shooting oyunu. Adına bakılınca Kiss ismi oyuna biraz ilginç bir şekilde tutturulmuş. Sakın oyunda önünüze gelen zombi, izbandut, kabuklu böcekler, ateş kusan minik ejderhaları öpeceğiniz aklınıza gelmesin aksine onları elinizdeki alet edevatla bir güzel kıyma, antrikot, kaburga ve butlarına ayırmanız gerekiyor. Tabi bu o iğrenç denilebilecek yaratıkları yiyeceğiniz anlamına da gelmiyor, eğer hayatta kalıp dünya gözüyle oyunun sonunu görmek istiyorsanız... (siz en iyisi ilk denemede onları öpmeye çalışın ama pek işe yarayacağını zannetmiyorum)

  Oyun sorunsuz bir kurulum ardından oyunun ana menüsünden play komutunu verdiğinizde oyun bir defaya mahsus olmak üzere sisteminizi kontrol ediyor. Grafik kartınızı tanıdıktan sonra çözünürlük ayarını da istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra oyuna giriyoruz. Karşımıza hikayeyi anlatan çok kaliteli gibi görünse de orijinal olmayan bir slideshow geliyor. Pek doyurucu olmayan bu slideshow"a aslında demo demek doğru mu bilmiyorum (Biz oyunun başında demo olmadığını kabul ediyoruz). Menüler dizayn olarak oyundaki genel psikolojiyi yansıtıyor. Karanlık ve belirsiz. Oyunun ayarlarını yapacağınız Setup bölümü, oyuna girmek için game bölümü, ve çıkmak için quit gibi seçenekler mevcut. Menü sistemi testimizden tam not alamadı çünkü, menülerdeki seçeneklerden bazıları 800x600x32 gibi yüksek sayılabilecek bir çözünürlükte bile dalga dalga silinik görünüyor. Belki de oyunu yüklemeden her ne kadar orijinal Cd"nin içerisinde bulunmasada Direct Play, Intel Indeo5 ve DirectX media 6"nın multimedia extensions sürücülerini yüklemek bu soruna çözüm getirebilir (Biz denedik olmadı).

  Oyunda girerken en önce zorluk derecesini(başka bir değişle ne kadar cesur olduğunuzu seçtikten sonra adamınızı seçiyorsunuz. Bu iki opsiyon her ne kadar ayrı ayrı konulsa da her zorluk derecesini bir adamı var ve sadece o adamla o zorlukta oynayabiliyorsunuz. Neyse bu arada size zorluk derecelerini kısaca tanıtalım. Lullababy (en basit başlangıç) Day Dream (basit başlangıç) Sleepless (normal başlangıç) Cold Sweat (zor başlangıç) Nightmare (kabus)

  Eğer yeni başlıyorsanız sizin seçiminiz daydream olmalı. Ama hiçbir zaman unutmayın ki gerçek kan, vahşet, korku ve AI (gerçi canavarların yapay zekası pek yok gibi) nightmare yani en zor seviyede saklı. Tabi ilk başlangıçta hemen bu modda oynarsanız attığınız ilk adımda yüzlerce ve hatta binlerce zombi, böcek, canavar sizin üzerinize 5 yıldır tahta yüzü görmeyen tahta kurusu gibi üşüşür. Ayrıca ne kadar zor kipte oynarsanız oyuna başladığınız health (sağlık) miktarı ve health"in darbelere göre aşınma yüzdesi artıyor. Ayrıca etrafta daha kolay modlarda bolca bulunan items oranı da düşüyor. Kendinizi bir Quake manyağı gibi görseniz de en zor modlarda başlamanın pek anlamı yok gibi geliyor. Tabi oyun boyunca birlikte gezip tozacağınız ve etrafı dağıtma keyfini beraber yaşıyacağınız dostlarımızıda bir tanımakta fayda var; Pablo Ramirez - The Starbearer Patrick Scott - The Beast King Andy Chang - The Celestial Gabe Gordo - The Demon (bu adam tütüyor)

  Adamlar oyundaki genel havaya bakıldığında umulduğu gibi (tabiri caizse kodummu oturttururum cinsi) izbandut kılıklı adamlar değil; gözlerinden nerdeyse masumluk akıyor. Sadece son adamımız olan The Demon biraz yiyecekmiş gibi bakıyor o kadar. Bu arada oyunda her adam başka bir yerden başlıyor. Bu her ne kadar çok belirgin bir özellik gibi değerlendirilmese de çok az farkla oyuna bir adet artı kazandırıyor.

  Ve oyuna diklemesine bir dalış yapıyoruz. Oyuna ilk girdiğimizde bize seçtiğimiz zorluk derecesine göre ne yapmamız, ve ne yapmamamız anlatılıyor. Bu daha çok büyücü yaşlı kadından alınan görev brifinginden fazla bir şey değil. Oyunun bu kısmında verilen demo benzeri kısım ise oyunun içinde kullanılan grafik motoruyla hazırlanmış. Oyun, Prince of Persia 3D"de olduğu gibi birçok oyunu da bu yönleriyle anımsatıyor. Bu arada PoP3d"yi bitirdiniz mi? Oyun çıkalı 1,5 yıl oldu neredeyse.

  Evet ne diyorduk? Bu brifingde asıl olayın ne olduğu hakkında da bir fikriniz oluşuyor. Hedef bütün bölümleri geçerek Psycho Circus"a ulaşıp şeytanın kökünü kazımak. Oyuna ilk girdiğinizde grafiklerin çok detaylı olmasa dahi oynabilirliğin yüksek olduğunu farkediyorsunuz. Oyunda biraz gezince birkaç da benzerlik karşınıza çıkıyor. Birincisi, Soldier of Fortune"daki mekanlara çok benzeyen güzel hazırlanmış interaktif bir atmosfer. İkincisini ise ilk olarak bir silah aldığınızda gördüğünüz Pop3d ve Hexen 2"deki gibi sihir efektleri. Sesler de ortalamanın altında değil aslında fakat 3D sesler bir korku oyunundan bekleyeceğiniz gibi (Nocturne gibi) ürkütücü değil.

  Eğer tavsiyemi dinleyip kolay bölümlerden başladıysanız düşündüğüm yerde olmalısınız. İlk alacağınız bir çift eldiven ve koca kılıçı da güzel bir şekilde kasaplık yapmak için kullanılıyor. Bir de Nightmare oynuyorsanız oyun tam bir kabusa dönüşüyor, değil kasaplık bu sefer biçerdöverlik yapmaya başlıyorsunuz. Bu arada küçük t-rexlere benzeyen ateş püskürten canavarlara karşı kılıç kullanırken dikkatli olun çünkü belirli bir uzaklıktan sizi görürlerse hemen ateş püskürtüyorlar, e tabi siz de onların yanına gelene kadar kendinizi yerde, ekranda ise "you"re dead" yazısını buluyorsunuz. Ve bölümün başından başlamak zorunda kalıyorsunuz.

  Oyunda ne tür bir grafik motoru kullandıklarını tam anlayamadım ama OpenGL efektlerine özgü birkaç efektle karşılaştım. Oyun büyük bir ihtimalle bir quake"e benzer bir motoru taşıyor. Oyun sadece aksiyon ile sınırlı değil. Kendi stratejinizi kendiniz yaratabilirsiniz, mesela oyunda kılıçla yüzlerce canavarın üzerine Kara Murat"çılık oynamak yerine inventory"nizde bulunan ve oyuncak benzeri bir yapıya sahip bombalarla etrafı epeyce dağıtabilmeniz sağlanmış. Ayrıca çözümsüz kaldığınız vakitler bilgisayar bunu beklemenizden farkediyor ve adamınız da size "belki de şunu yapmalıyım" şeklinde ipuçları veriyor. Bu da oyunda genelde karmaşık bilmece ve oyunlarla değil daha çok izbandut dostlarla ilgilendirme fırsatı veriyor. Oyunda kullanabileceğiniz çok fazla silah yok ama silahlar canavarlar için yeterli sayıda.

  Oyun, önce ilk defa Nocturne gibi oyunlarla tanıdığımız God Games (Gathering of Developers) ve adını pek duymadığımız Third Law adlı şirket tarafından piyasaya sürülmüş. Ayrıca oyunda kendi harita ve karakterlerinizi yapmak ve eklemek mümkün. Yani bu demek oluyor ki yakında GameD köşesinde bu oyuna ait ilginç dokümanlar bulma şansınız olabilir. Eğer stresli günler geçiriyorsanız ve id ve egonuz stresi atmanıza izin vermiyorsa ve ayrıyetten Quake 3 de yetmiyorsa oyunu deneyebilirsiniz (tamam çok bilimsel oldu)...
  İşletim Sistemi: Win 95/98/XP/2000
  İşlemci: P266 MHz
  RAM: 64 MB
  4x CD-ROM
  HDD: 350 MB


  Oyun sırasında ' (Üst Kesme) tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin,

  Invuln - Tanrı Modu(Ölümsüzlük)
  GimmieGimmieGimmie - Tüm silahları verir
  NoClip - Hayalet Modu (Duvarlardan geçersiniz)
  NextArmor - Sağlığı ve zırhınızın enerjisini yükseltir
  Listcommands - Tüm komutları listeler
  Nextmonster - Bir sonraki düşman
  Prevmonster - Bir önceki düşman
  Notarget - Hedef alma kapalı
  Spectator - Uçuş modu kapalı
  Restartlevel - Oyunu Tekrar Başlatır
  Cycleplayerclass - Sınıf değiştirme


  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/c7yodt5w0h5a/OYUN1039.part1.rar.html
  https://turbobit.net/4zs61yu3fw90/OYUN1039.part2.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/EADB727170AA49F/OYUN1039.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/798E091B73BDC75/OYUN1039.part2.rar
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  AdM38
  AdM38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  illla cevap yazacazzz

 3. #3
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Alıntı AdM38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  illla cevap yazacazzz
  kimse sızı bu sıteye zorla getırmedı
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 4. #4
  Status
  Offline
  vampirestoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  9
  Konular
  1
  Tecrübe Puanı
  413
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  güzel oyun hastasıyımmm

  ama sorun veriyorr

 5. #5
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 158/43
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Alıntı vampirestoprak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  güzel oyun hastasıyımmm

  ama sorun veriyorr

  ne gibi sorun?

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


Sayfa 1/10 12345678910 SonSon

Benzer Konular

 1. Kiss Psycho Circus - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By -NAZGUL- in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 20-09-2016, 21:54
 2. Child of Light - 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 22
  Son Mesaj: 20-07-2015, 14:43
 3. Cevaplar: 96
  Son Mesaj: 02-07-2015, 16:09
 4. Kiss Psycho Circus - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  By Tomb Raider in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 04-11-2009, 01:54

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260