Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

Sayfa 1/7 1234567 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEM
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2382
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 8/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Psychotoxic - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : +
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 2 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Oyun oynamaya ilk başladığımda, oyunları almadan önce fikir sahibi olabileceğim 2 kaynak vardı. Bunlardan birisi bir pc sahibi olarak faydalanamayacağım bir amiga dergisi, diğeri ise oyun incelemerinde oyun menülerini "new game: yeni bir oyuna başlarsınız" türünden yorumlayan bir dergi olduğu için genel olarak oyunlarımı alırken ismine bakarak alırdım. Kimi zaman bu oyunlar Duke Nukem, Cannon Fodder, Terminal Velocity gibi şu an bile yüzümde bir tebessüm ile hatırlayacağım oyunlardan olsalar da bazen de aldığım oyunlardan bazıları hala kabuslarıma girmeyi başarmaktadır. Uzun lafın kısası, oyun isimleri hiçbir zaman oyunun kalitesi hakkında size fikir vermemelidir. Sanırım konuyu nereye bağladığımı anladınız... Psychotoxic de bu güzel isimli kötü oyunlardan bir tanesi.

Psychotoxic"ten düzgün bir hikaye ve atmosfer bekleyen okurlarımızı şimdiden uyarmak istiyorum, çünkü hikaye namına bu oyunda bulabileceğiniz tek şey bir kaç anlamsız ara demo ve 4-5 tane renkli texture olacak. Oyunda Angie Prophet isimli bir meleği yönetiyoruz (Birisi Messiah mı dedi?). Yaklaşmakta olan kıyamete ve kıyametin sorumlusu olduğunu düşündüğü Aleister Crowley"ye karşı amansız bir savaş vermekte Angie. Her oyun kahramanında olan o meşhur süper güçler Angie"de olmazsa yazık olurdu. Melek Angie de bir kısım "ilahi" güçlere sahip, bunlar arasında güç kalkanı oluşturmak, görünmezlik ve kendini iyileştirebilme gibi güçler var. Üstüne yığınlarla gelen rakiplere karşı faydalı olsalar da, çoğu zaman bu özelliklerin hiçbirine ihtiyaç duymuyorsunuz.

Düşmanlarınız görünüş itibari ile zombilerden, iblislere ve mafya tetikçilerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahip olsalar da, büyük bir ortak özellikleri var; yapay veya değil, herhangi bir zeka programlamasına sahip değiller. Ellerinde silah olsun ya da olmasın, ne siper almak akıllarına geliyor ne de hedef almamızı zorlaştırmak için kendilerini sağa sola atmak. Doğrusu Fear"ı oynayıp tekrar bu oyuna döndükten sonra yapay zeka"nın kötülüğü bir kez daha gözümde büyüdü.

Yapay zeka"nın kötü olması, hem oyunun oynanabilirliğini kötüleştiriyor, hem de oyunun diğer hatalarını da farketmemizi sağlıyor. Bu hataların en başında grafikler geliyor, sanırım yapımcılardan bir tanesi yanlışlıkla doku ve texturelerin olduğu dosyayı silmiş ve oyunun çıkmasına az kaldığı için painti açıp bir kaç cin ali, dağ ve martı çizip grafik klasörünün içine atmış. Acı ama gerçek, bu kadar kötü modellemeler ve harita tasarımlarını açıklamanın başka bir mantığı yok. Oyunda DirectX 9.0 ile gelen yeni nesil shader efektleri bulunmasına rağmen, harita ve modellemelerdeki detaysızlık insanın canını sıkmaya yetiyor da artıyor. Harita tasarımları da oldukça yetersiz, çevrede etkileşime geçebileceğiniz çok az eşya var, iyi kötü bir fizik motoru bulunmasına karşın bunu sadece rag-doll efektlerinde kullanmaları beni büyük oranda hayal kırıklığına uğrattı. HL2 gibi senaryo üzerine kurulu bir oyunda bile zaman zaman fizik motorunun ilginç özelliklerini gösteren bulmacalar varken, Konusuz ve sırf aksiyona dayalı bir oyunda fizik motorunun hiç kullanılmaması bana çok komik geldi. Bu daha çok pahalı bir araba alıp, onu garaja kilitleyip hiç kullanmamaya benziyor. Onun aslında orada olduğunu biliyorsunuz, ama ne yüzünü görebiliyor ne de gücüne ve gösterişinin farkına varabiliyorsunuz.

Monotonluk Psychotoxic"in ruhuna işlemiş, bir kaç komik olmaktan uzak espri dışında bütün bölümler aynı mantıkta ve aynı sıkıcılıkta işliyor. Painkiller da aynı oyun sistemine sahip ama hem fizik motorunu güzel kullanıyordu hem de "Acaba şimdi nasıl bir yer gelecek?" dedirten bölüm tasarımlarına sahipti. Psychtoxic, tam anlamıyla bir Painkiller kopyası olmasına rağmen, PK"ın hiçbir olumlu yönüne sahip değil maalesef.

Grafikler ve yapay zeka kötü olur da oynanış eksik mi kalır? Oyunu özetlemek gerekirse, çoğu yerinde ne yaptığınızı bilemeden üzerinize gelen sayısız düşmana karşı ayakta kalmaya çalışıyorsunuz. Angie"nin sahip olduğu güçlendiriciler bir nebze olsun renk katsa da, ne yazık ki bu renk 25 küsür bölüm boyunca süremiyor. Benzer Aksiyon-Fps oyunlarınında da belirli bir hikaye yoktu, veya grafikleri kusursuz değildi ama Psychotoxic"in göz ardı ettiği çok önemli bir faktöre sahiptiler, eğlence... Bir gram zevk alamadıktan sonra, üzerime gelen zekasız yaratıklarla neden uğraşmak zorunda olmalıyım ki?

Kötü, kötü ve kötü... Peki oyunun hiç mi iyi bir yönü yok? Bana göre tek güzel yan, bazı orjinal yaratık modellemeleri ve kısmen komik espriler. Ama bunlar o kadar nadir ki, bunlara rastladığınızda resmen çölde su bulmuşa dönüyorsunuz. Aslında ilk duyurulduğunda büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyordum ve hatta unutulmaz bir oyun olması için gereken her özelliğe sahipti, zombiler, mutantlar, cehenneme dönmek üzere olan bir şehir ve ilahi güçlere sahip bir melek. Bunun yerine insan karşısında kötü sesler, kötü yapay zeka ve kötü bölüm tasarımlarıyla karşılaşınca doğal olarak büyük hayal kırılığına uğruyor.

Biliyorum kısa bir inceleme oldu, ama oyun kötüyse ve özellikle de hakkında yazılacak hiçbirşeyin olmadığı bir oyun için ne yazabilirsiniz ki? Eğer doğum gününe kötü bir hediye ile gitmek istediğiniz arkadaşınız varsa bu oyunu alın, eğer ayrılmak istediğiniz bir kız arkadaşınız varsa bu oyunu ona verin, veya dünyanın çok güzel bir yer olduğunu ve biraz olsun kötü şeylere ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız bu oyunu oynayın. Açıkcası bir insan evladının bu oyunu oynayabilecek olması için aklıma daha mantıklı neden gelmiyor. Neslini yıllarca önce tüketmiş bir oynanış stili, Lara Croft taklidi olmasına rağmen yüzünü bile göremediğimiz bir karakter, "aptal" kelimesini haklı olarak övgü olarak anlayabilecek bir yapay zeka programlaması... Yine de düşük sistem gereksinimleri yüzünden Quake oynamaktan bıkan oyunculara bu oyuna bir göz atmalarını öneririm. Sanırım benim kaderim kötü oyunları incelemek, bu konuda tek tesellim sayemde benim çektiğim ıstırapları çekmiyor olmanız.

İşletim Sistemi: Windows 98 /Me /2000 /XP
    İşlemci: 1.3 GHz İşlemci
    RAM: 128 MB
    HDD: 3.2 GB
    Ekran Kartı: 32 MB DirectX 9.0

Aşağıdaki kodları girmeden önce "-é tuşuna veya ~ tuşuna basıp kodları girin:

Daha fazla silah için - lua medoof()
    Silah eklemek için - lua medave()
    Tanrı modunu kapatmak için - lua ungod()
    Görünmezliği kapatmak için - lua PlayerVisible()
    Silah slotlarını boşaltmak için - lua ResetWeaponSlots()
    Tam cephane için - lua allammo()
    Tanrı modu - ua god()
    Görünmezlik - lua PlayerInvisible()

FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
    Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
    TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
    TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
    Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
    Kod:
    https://turbobit.net/louxkdxghq6i/OYUN1285.part1.rar.html
    https://turbobit.net/x8u7mc5m6hlq/OYUN1285.part2.rar.html
    FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
    Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
    TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
    TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
    Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
    Kod:
    https://www.nitroflare.com/view/1A869F301C82E06/OYUN1285.part1.rar
    https://www.nitroflare.com/view/47B38F198E7C341/OYUN1285.part2.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (01-07-2010 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
    YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Yeniden...
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2845
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 154/40
    Given: 110/1

TeşekkürLer...!

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Serious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FO Bağımlısı
    Yer
    Ғυℓℓσчυη ¢iтч
    Konular
    86
    Tecrübe Puanı
    8471
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 3/0

saoll
    bana ulaşmak isterseniz Serious - Özel Mesaj gönder

Status
    posebu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    380
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

sagolasın aga cok aradım

Status
    blackfearless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    394
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0

Standart Cevap: Psychotoxic [ResimLi]

emeğine sağlık bu nasıl oyun böyle :D:D:D:D

Sayfa 1/7 1234567 SonSon