Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/23 1234567891011 ... SonSon
115 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  Sürüm Adı : -
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 4 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  First Person oyunlarının kol gezdiği şu sıralarda iddialı bir yapımı inceleyeceğiz. Eskiden adını pek duymadığım Ubisoft; son zamanlarda kullandığım iki kelimenin birinde yer alıyor. İyi yapıtlarla karşımıza çıkıp, bizi PC koltuğuna yapıştırıyor. Ghost Recon ismi öyle basit bir ad değildir. Bu serinin oyunlarında, yapay zeka ve oynanabilirlik her zaman iyidir. Demek istediğim bu yapımın bir itibarı vardır. Bu adı kullanan projeler iyi olmalıdır ki, iyi oluyor da.

  Advanced Warfighterı bilgisayarıma kurdum. Kulağıma gelenler beni üzüyordu. Çünkü oyunun PCleri oldukça zorladığı ve piyasaya yeni giriş yapan fizik kartlarının, PC üzerinde bulunmaması halinde bazı detaylardan vazgeçmemiz gerekiyordu. Oyunun yüklemesi bittikten sonra, Ageianın(Fizik kartı chipi üreticisi) sürücüsü de otomatik kurduldu. Bu benim için istek dışı olmuştu. Bir giriş videosu bekliyordum, fakat Ubisoft ekleme gereği duymamış. Bunun nedeni giriş videosunu andıran arka plandı. Özellikle arka plan açıldığında elimi fare ve klavyeden çektim. Güzel bir videoydu, heyecan vericiydi. Yapımcılar sinematiklerde yapılan çizimlerde, artık son noktalara gelmek üzereler. Öyle ki asker ve çevre çizimlerini gerçeğinden ayırt edemedim, çok etkileyiciydi. Hemen ayarlara girdim, PCmin bazı detayları kaldıramayacağını bildiğim için, orta seviye üzerine kurulu bir grafik ayarlaması yapacaktım. Beklediğim olmuştu; Texture Qualityde, High seçeneği yoktu. Belki de bu durum fizik kartının olması halinde, High yapılabiliyordu. Bana öyle geliyor ki, bundan sonra çıkacak birçok oyunda, bu tür olaylar ile karşılaşacağız. Bizi fizik kartı almaya yönlendireceklerdir. Ses ayarlarına geçtiğimde ise, oldukça detaylı seçeneklere sahip olduğumuzu gördüm. Ses kalitesi; Low, Medium, High, Extreme diye dörde ayrılıyor. Ses kartım tanrıya şükür ki iyi; hemen Extreme yaptım.

  Go Go Go

  Ayarları hallettikten sonra oyuna başladım. Üç asker bizden önce, paraşütle atlıyor. Onların atlamasını izlemek, gerçekten çok zevkli oldu. Motion Capture teknolojisi müthiş derecede üst düzeyde. Askerlerin koşması, atlaması çok güzel yapılmış. Sıra bize geliyor ve bizde uçaktan aşağı atlıyoruz. Bulutlar kısa süre manzarayı izlememizi kesiyor ve ardından Aman Tanrım diyoruz. Uçsuz bucaksız bir şehir görüntüsü karşımıza çıkıyor. En uzak noktayı bile üşenmeden çizmişler ve gerçekten çok detaylı, görünmesi gerektiği gibi. Fareyi ne yöne çevirsek aynı detay, aynı uğraş ve çok gerçekçi bir şehir bize sunulmuş. İnsanın bu grafikleri görünce havada kalası geliyor. Fizik kurallarının gerektirdiği üzere, yere havalı bir iniş yapıyoruz. Uzaktan gördüklerimin ardından, zeminde bulunan grafikler beni pek memnun etmedi. Fizik kartının olmaması bazı detaylardan bizi kısıyor. GRAWın X360 versiyonu üzerinde çok daha uğraş verilmiş ve grafikleri PC versiyonundan daha iyi, ayrıca Third Person kamera açısını da bulunduruyor. Bu durum Ubisoftun PCyi, bu yapımda pek de takmadığını göstermekte. Askerler yeterli detayda, fakat bazı çizimlere pek uğraş verilmemiş. Kaplamalar Medium ayarda yetersiz kalıyor.

  Captain Mitchell

  Bizden adamlarımızla buluşmamız isteniyor ve gereken yere gidiyoruz. Askerlerimizle irtibatımız yeterince detaylı ve olması gerektiği gibi. İstediğimiz kişiye komut verebildiğimiz gibi, hepsine birden de aynı komutu verebiliyoruz. Verdiğimiz emirlere olumsuz cevaplar alabiliriz. Ayrıca söylediklerimizi yerine getirirlerken, baştan salma bir koşuşturma söz konusu olmuyor. Örneğin takip et komutunu verdiğimizde; biz onlardan çok uzaklaşsak da, koşarak peşimizden gelmiyorlar. Bir askerin yapması gerektiği gibi köşelerden dönüp, adım adım ilerliyorlar, dikkatli bir şekilde bizi takip ediyorlar. Bazı noktalarda yapay zeka hataları olabilir, ama genelde akıllı. Ghost Recon önüne geleni vur tarzında bir oyun olmadığı, için askerlere çok ihtiyacımız oluyor. Ani bir düşman mermisi alıp ağır yaralanabiliyoruz. Bu durumlarda kendimizi tehlikeye atmayıp, onları önümüzde yürütebiliyoruz. Çarpıştığımız bölgeler o kadar detaylı ve büyük ki, düşman size bir yoldan barikat kuruyor. Birkaç askeriniz ile ön tarafta onları oyalarken, siz başka bir yoldan gidip rakiplerinizi öldürebiliyorsunuz. Yani Advanced Warfighter bizi taktiksel bir oynanışa sürüklüyor. Zaten eğer orta seviye veya üstünde oynuyorsanız; düşmanın beklediği yerden paldır küldür saldırmanız, büyük bir ihtimalle ölümünüze neden olacaktır.

  Shitt Captain, Im hitt

  Düşman yapay zekası bence yeterli düzeyde. Sizinle iyi çarpışıyorlar. Ellerindeki mermileri acımasızca üzerinize boşaltıyorlar. Duvar veya herhangi bir yerin arkasına saklanıyor olduğunuz zaman bile, sizi sıyıran ya da etrafa çarpmakta olan mermi sesleri, şu anda bir oyunda duyabileceğinizden, en üst düzeyde diyebilirim. Bu sesler sizi korkutuyor, ortaya atılamıyorsunuz. Askerlere komut verebildiğimiz gibi, strateji oyunlarından tanıdığımız Droneları da kullanabiliyoruz. Onları yönlendirip düşmanın konumunu belirleyebiliriz. Ayrıca TABa bastığımızda önümüze bir taktik haritası çıkıyor ve buradan adamlarımızı detaylı bir şekilde yönlendirebildiğimiz gibi, düşmanlarımızı da kuş bakışı olarak görebiliyoruz. Bu harita basit bir yapıda değil. Tamamıyla üç boyutlu, uydudan elde edilen görüntü bize veriliyor. Olan çatışmaları bile sıcağı sıcağına bu ekranda görebiliyoruz.

  Görevler bize başkandan gelebildiği gibi, o bölgede bulunan bir askerden de gelebiliyor. Helikopterde bulunan biri, bize heyecanlı bir şekilde görevi anlatıyor. Ekranın sağ üst köşesinde, onların resimlerini görüyoruz. Bize olanları aktarırken çok heyecanlı oluyorlar, bu da onların bize gerçekten ihtiyaçları olduğu hissini uyandırıyor. Özellikle öldüğümüz anda, başkanın Mitchell Mitchell diye seslenişi çok etkileyici. Bundan sonrasında başkan, askerlere yüzbaşının vurulduğunu ve görevin iptal olduğunu söylüyor. Bunlar oynanabilirliği yükselten etkenler.

  Advanced Warfighter

  Oyunumuzda efektlerin üst seviyede olduğunu da söylemek gerek. Patlamalar çok gerçekçi. Mermi sıyırmaları, silah sesleri, uzakta olan çatışmalar, mermilerin araçlar üzerindeki delme ve patlama efektleri çok iyi. Düşman size ateş ederken duvarlardan parçacıklar dökülüyor ya da bir arabaya gelen mermiler; camlarının kırılmasına, lastiğinin patlamasına, alarmının çalmasına neden oluyor. Çatışmalar da heyecan hep üst seviyede seyrediyor. Müzikler ise atmosfere iyi uyum sağlasa da, kendini tekrar etmesi kulağımızı biraz tırmalayabilir. Yine de bu durum beni pek etkilemedi.

  Advanced Warfighterın fiziklendirmesi gayet yerinde olmuş. Vurulan düşmanların, kaçtığı yöne doğru düşmesi veya vuruldukları anda verdikleri tepki gayet güzel. Patlamalarda etrafa saçılan parçacıklar, gerçekten bu cisim patladı dedirtiyor. Bunlar tabii ki fizik kartı olması durumunda çok daha rahat ve iyi görüntü kalitesinde olacak etkileşimler. Şunu söylemeliyim ki, birçok patlama sahnesinde ekran belli bir süre dondu. Bu oyunda fizik kartının ne kadar iş yaptığını, gösteren bir etken.

  Sniper mı? Machine Gun mı?

  Elimizde bir askerin taşıyabileceği kadar silah bulunuyor. Yani bazı oyunlarda olduğu gibi bir dolabı andırmıyoruz. Tüfeğimiz, tabancamız ve bombamız var. Görevden önce silahlarımızı seçebiliyoruz. Silahların eklerini ve kendimiz dışındaki askerlerimizin silahlarını da değiştirebiliyoruz. Ghost Reconda bir Sniper ya da Machine Guner olabiliriz. Oyunumuz tamamıyla gerçekçilik üzerine kurulu olduğu için, attığımız bir şarjörün içindeki mermiler üzerimizde kalmıyor. Yani sık sık şarjör değişimi, bir anda mermilerinizin bitmesine neden olabilir. Buna ilk başta dikkat etmedim ve bölümün birinin yarısını silahsız tamamlamak zorunda kaldım. Yapımda belli bir sağlığımız yok. Sol alt köşede küçük bir kare kutucukta yeşil iyi olduğumuzu, yeşilden kırmızıya gittikçede kötüye gittiğimizi anlıyoruz. Onun hemen yanında da, aynı renge sahip bir kalp atış göstergesi var. Sağlığımız hakkında bilgiler sadece bunlar. Aldığımız mermiler bazen yaralanmamıza, bazen de bir anda ölmemize neden olabiliyor.

  Son

  Son cümlelerde söylemem gereken en önemli nokta, oyunumuzun PCleri gerçekten çok kasıyor olmasıdır. 1 GB Ram, 6600GT Extreme ve AMD 64 3200+lü bir sistemde, GRAWı orta seviyede bile çok düşük FPS ile oynadım. Ghost Reconda, Obliviona taş çıkartacak bir kasma söz konusu oluyor. Özellikle patlama sahnelerinde bilgisayarım çok ağırlaştı. Bunun dışında yapımda benim üzüldüğüm nokta, TPS kamera açısı olmayışı oldu. Bu belki de PCyi daha yorabileceği için kaldırılmış olabilir, ancak olmasını isterdim. Fizik kartına da sahip olmadığım için, bazı detayları tam anlamıyla göremedim. Özellikle kaplamaların Highda olması, oyunu görüntü açısından çok üst seviyede gösterebilir. Sol üst köşede bulunan askerlerimizin ve Drone kamerasının; normal bir görüntü şeklinde değil de, sadece etrafta bulunan cisimleri çizgisel olarak göstermesi de, bence kötü olmuş. Ama Ghost Recon bence bu kadar kısıtlamayla da oynamaya değer. Özellikle efektler ve taktik ağırlıklı olması, GRAWı oynanabilir kılıyor. Herkese iyi oyunlar dilerim.
  İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
  İşlemci: Pentium 4/Athlon XP
  RAM: 1 GB
  Ekran Kartı: Shader 2.0 / 128 MB RAM (NVIDIA GeForce 6/7 / ATI Radeon 9600-9800/X )
  HDD: 5 GB


  YOK
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/2uqlty0mfbs6/OYUN1152.part1.rar.html
  https://turbobit.net/qoaezgz5kzsj/OYUN1152.part2.rar.html
  https://turbobit.net/ojpunxpis2uf/OYUN1152.part3.rar.html
  https://turbobit.net/0s63xqqzpilz/OYUN1152.part4.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/B13151BC61759B5/OYUN1152.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/1731A58246223EF/OYUN1152.part2.rar
  https://www.nitroflare.com/view/C83AAE1B15263EF/OYUN1152.part3.rar
  https://www.nitroflare.com/view/56DF562FB84CA3F/OYUN1152.part4.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 02:35 ) değiştirilmiştir.
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  mechull
  mechull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  paylaşim ıcın saol

 3. #3
  MaSKéX
  MaSKéX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  paylasım icin saol

 4. #4
  demir35
  demir35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler..

 5. #5
  lordtanner
  lordtanner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  emeğe saydı süper kardeşim

Sayfa 1/23 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 173
  Son Mesaj: 01-03-2017, 21:32
 2. Cevaplar: 589
  Son Mesaj: 01-12-2015, 18:26
 3. Cevaplar: 129
  Son Mesaj: 27-01-2014, 05:01
 4. Cevaplar: 125
  Son Mesaj: 27-01-2014, 05:00
 5. Tom Clancy's Ghost Recon - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 51
  Son Mesaj: 27-01-2014, 04:57

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

ghost recon advanced warfighter full indir

ghost recon advanced warfighter indir

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260