Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/16 1234567891011 ... SonSon
77 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 10/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : -
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 4 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Son 2 yıldır en takdir ettiğim firmaların başında Ubisoft geliyor. En beğendiğimiz ve kaliteli oyunlara mutlaka imzasını atıyor ve devamını getirmek için çalışıyorlar. Kimilerini kendi bünyelerinde geliştiriyorlar kimilerinin ise dağıtımını üstlenip, gelişimine destek veriyorlar. Bunlar arasında neler yok ki... Prince of Persiaan Splinter Cell, King Kongan Rayman varıncaya kadar birçok oyun var. Rainbow Six serisi oyunlarını da Ubisoft dağıtıyor.

  Serinin en yenisi Lockdown sonunda geldi. Geçtiğimiz günlerde oynadığımız demosu ağzımızda güzel bir tat bırakmıştı ve heyecan ile tam sürümünü beklemeye başlamıştık. Ne de olsa önceki versiyonlarından hiçbirisi bizi hayal kırıklığına uğratmamıştı. Tam gaz, toplamda 6 Gb yakın yer kaplayan oyunu kurduktan sonra, hemen içine dalıyoruz ve bizi neler bekliyormuş görüyoruz...

  Kısa yüklemenin ardından hemen menüye geliyoruz. Burada sistem ihtiyacımıza göre ayarlarımızı yapabiliriz. Benim tavsiyem, özellikle video ayarlarını biraz düşürmeniz. Sistemim iyice olmasına rağmen, gelen default ayarlar ile başladığımda makinam epey zorlandı. Burada tuş takımını, görüntü ve sesleri istediğimiz düzene getirdikten sonra başladım. İlk görevim bir otoparktan çıkmak idi. Çok kolay gibi duyuluyor. Evet gerçekten de kolay, ama sabretmeyi bilenler için. Benim gibi a Allahdeyip sürekli koşma modunda Rambo misali bir oraya bir buraya gidince, daha ikinci dakikada alnınızın ortasına konuk edeceğiniz bir kurşun ile ilk turu tamamlayabiliyorsunuz. adi biraz daha dikkatli olalım deyip yeni turunuza başlıyor, tüm katları temizleyerek en alt kata iniyorsunuz. Ama oradan çıkış yok. Zira buraya kadar gelirken katların arasındaki merdivenlere açılan bir kapıyı fark etmemişsiniz. Hemen geri dönüp, o kapıyı bulup içeri giriyorsunuz. Ara noktalarda kimi zaman karşınıza çıkan bilgilendirme noktaları gece görüş dürbünü ve hareket sensorunu nasıl kullanacağınızı öğretiyor. Ama benim gibi yapıp sadece kısa yol tuşlarını okuyup ortama dalmayın. Zira bu sefer de benim gibi piliniz bittiği için ölebilirsiniz. Tabi tüm bunları yaparken de kaydetme olayını hala kullanmadıysanız, her seferinde benim gibi baştan başlamanız son derece olasıdır.


  Kısa bir öğrenme ve alışma süresinin ardından çok rahat hakim olmaya başlıyorsunuz. Hemen belirteyim ki Lockdown oynamak için öncekileri bilmenize gerek yok. Diğerlerinde olduğu gibi, Rainbow adında bir takımınız var ve bu takımla birçok teröristin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Toplam 16 görev var. Bunlar konsol versiyonu ile nerede ise aynı. Ama kimi zaman bazı değişimlere ve görev birleşimine uğramış. Oynadığım görevlerin tamamı büyük başarı ile tasarlanmış. Zira öyle elde makinalı koştura koştura gidip sadece aldığınız emri uygulamanız mümkün değil. Önce gerekli noktalara ulaşıp, yolunuzu açmanız gerekiyor. Görevlerin başında bulunan brifingler sayesinde yapmam gereken işi rahatça öğrenip uygulayabildim. Kimi zaman kapalı bir mekan ya da sokaklarda terörist avlayıp rehineleri kurtardım. Kimi zaman ise bomba imha ekibine eskortluk ederek onların görevini yapmasını sağladım.

  Yukarıda da bahsettiğim gibi son sürat akan bir oyun olmasına rağmen siz onun tam tersine adım adım ilerleyerek çevredeki binaların üst katlarını dahi taramak zorundasınız. Zira toplamda 3 kurşun yeme hakkınız var ve inanın o kadar kolay tükenebilyor ki hiç fark etmiyorsunuz. Bu sebeple ekip lideri olarak adamlarınızı çeşitli noktalara gönderip onların size daha çok yardımcı olabilmesini sağlayabilirsiniz.

  Standart bir FPSe olduğu gibi RS: Lockdowna da çeşitli silahlar bulunuyor. Bunları tek tek saymayacağım. Ama içlerinde benim favorilerim her zaman aynıları olmuştur. Desert Eagle ve MP-5. Bu silahları hakimiyeti ve nişan alması daha kolay olduğu için sevmişimdir. Desert Eaglen son derece gösterişli bir tabanca olması ile alakası yok yani. Ayrıca el ve sis bombası da kullanabileceğiniz yardımcı silahlar arasında. Tabi siz bunları kullanırken rakiplerimiz de armut toplamıyor. Bir keleşin namlusu ya da roketatardan çıkan bir füze ile burun buruna gelmeniz çok olası.

  Bu noktada bir sorun ile karşı karşıya kalıyoruz. Ben mi keşfedemedim yoksa gerçekten yok mu anlamadım, elimizdeki silahın mermisi bittiğinde onu atıp yerdeki silahlardan birini alamıyoruz. Bu çok ciddi zorluklar çıkartıyor, zira çok mermi harcayan bir kişi iseniz oyunun ortasında silahsız kalabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız tek şey adamlarınızı gerekli noktalara gönderip onların teröristlerini avlamasını beklemek oluyor. Sizin ve takımınızdakilerin silahları her zaman için bulundukları ortama uygun olmuyor. Bir shotgun ile uzak mesafedeki adama nişan alıp onu aşağı indirmek durumunda kalıyorsunuz ki bu da zor ama güzel özelliklerinden biri.

  Yukarıda bahsettiğim hareket kontrol sensoru çok işe yarar bir alet. Bu sayede belli bir mesafeye kadar duvar ve kapıların ekrasındaki hareketleri görebiliyor ve daha temkinli yol alabiliyorsunuz. Kendinizi bir nevi Superman olarak hissedebilirsiniz. Ayrıca gece görüş dürbününü de gereken her noktada kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle loş ortamlarda, Splinter Celle yakalanan gizemi bu oyunda da hissedebilirsiniz. Gizlice düşmanınıza yaklaşıp onu safdışı bırakmanıza imkan sağlıyor.

  Bu tarz oyunlarda en sevdiğim özelliklerden biri Co-op modudur. Lockdown da buna LAN üzerinden 4 kişiye kadar destek veriyor. 16 single player görevi arkadaşlarınız ile birlikte tamamlamak çok zevkli olacaktır. Ayrıca geniş haritalarda UbiSoft ya da LAN üzerinden multiplayer oynayabilmeniz mümkün. 16 kişiye kadar çok oyuncu desteği sunulmuş. Ne yalan söyleyeyim, 64 kişiye kadar destek veren Battlefield 2en sonra çok düşük geldi.

  Yapay zeka, birçok oyunda beni en çok hayal kırıklığına uğratan öğelerden biri olmuştur. Rainbow Six serisinde bugüne kadar herhangi bir yapay zeka sorunu ile karşılaşmadım. Çok şükür Lockdowna da yok. Adamlar verdiğiniz emiri çok rahat yerine getirebiliyor. Bir duvar ya da bir kapının arkasında takılıp kalmıyorlar. Ama kimi zaman bir sahnede arkadaşları çatışmanın ortasında kalmışken, 1 metre ileride duvarın arkasında öylece bekleyebiliyorlar. Bu durumda hemen müdahale edip onları da saldırıya sokmanız gerekiyor. Ama bir olay varki çok hoşuma gitti. Sizde mutlaka oynarken fark edeceksiniz. Ekibiniz bir duvarın arkasına geldiğinde, önce yavaştan kafasını çıkartıp diğer tarafı kontrol ediyorlar. Hatta ondan sonra bir başka noktaya gitmelerini emrettiğinizde yine kontrol edip, etrafın güvenilirliğinden emin olduktan sonra emrinizi yerine getiriyorlar. Aksi durumda, düşmanı fark ettiklerinde hemen saldırıya geçebiliyorlar. Bir de demoda fark ettiğimiz bir sorun vardı ki giderilmesini ümit ediyorduk, ama olduğu gibi duruyor. Düşmanlarınız öldükten sonra bir taş misali yerde yatıyorlar. Üzerlerine ateş etsek bile herhangi bir hareket sergilemiyorlar. Evet onlar ile işimiz bitti belki, ama keşke etkileşim de devam etseydi.

  Konsol versiyonları ile birlikte çıkan birçok oyun başarısız oldu. Gerek grafikleri yetersiz kaldı, gerekse hatalar ile doluydu. Ama bunların çoğunluğu hep grafik üzerine kurulu olan sorunlardı. Lockdown bunu aşmış ilk oyun olarak karşımda durdu. Geniş ortamlara rağmen iyi optimize edilmiş grafik motoru, sorunsuz şekilde makinamda çalıştırabildi. Bu tabi ki harika grafiklere sahip olduğu anlamına gelmez. Ama ışığa göre yön değiştiren gölge efekti olsun, patlamadan sonraki sis bulutu olsun, içine daha çok çekebilmek için güzel bir etkileşim katıyor.

  Müzik çok fazla yok. Ama olan müzikler de çok başarılı. Kolayca havaya sokabiliyor. Çatışma sırasında ise kesiliyor ve sadece silah, bağırma ve telsiz sesleri ile başbaşa kalıyorsunuz. Kalitesi kesinlikle mükemmel. Ayrıca ortam ile etkileşimleri son derece iyi. Açık mekanlardaki sesler ile kapalı mekanlardaki sesler birbirinin aynısı değil. Ortama göre değişim yaşayabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında dibinizde patlayan bir füze geçici sağırlık yapıyor ve belli bir süre hiçbir ortam sesini duyamıyorsunuz. Yavaş yavaş geri geliyor ve bu süre içinde ya korunabilmek için bir kenara kaçıyorsunuz ya da buna şansınız bile olmuyor ve gözünüze güvenip, düşmanlarınıza var gücünüzle saldırıyorsunuz.

  Şu ana kadar hepinizin biliyor olmasına rağmen oyunun tam türünü yazmadım. Hani adettendir yazalım. Taktiksel Aksiyon-Strateji. Gerçi dile çok kolay gelmiyor ama bu kelimelerin en son noktasına kadar hakkını veriyor. Son aylarda yaşadığımız oyun kıtlığına son derece tatminkar bir son verebilecek Lockdown alın ve oynayın
  İşlemci: 1.5 GHz
  RAM: 512 MB
  HDD: 7 GB
  Ekran Kartı: 64 MB


  Oyun sırasında "é" tuşuna basarak konsolu açın. Ardından aşağıdaki kodlardan birini yazın ve enter'e basın.


  Oyuncu için Tanrı mod'u: god

  Konsoldaki komutları listeler: help or listcmds  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/5n55bzm1nj56/OYUN1357.part1.rar.html
  https://turbobit.net/aalw59y74s5m/OYUN1357.part2.rar.html
  https://turbobit.net/9bedu2nivtiv/OYUN1357.part3.rar.html
  https://turbobit.net/syws834athvl/OYUN1357.part4.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/D74404811A45AD0/OYUN1357.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/5B25205556C6184/OYUN1357.part2.rar
  https://www.nitroflare.com/view/3B2E39D56719F67/OYUN1357.part3.rar
  https://www.nitroflare.com/view/D07EACC0EBF30AD/OYUN1357.part4.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  AGGssc
  AGGssc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  güzel paylaşım

 3. #3
  BojanKrkic
  BojanKrkic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  güzel paylaşım

 4. #4
  hayalet88
  hayalet88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  sağol

 5. #5
  hayalet88
  hayalet88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  sağol

Sayfa 1/16 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Tom Clancy's: Rainbow Six Vegas - 2006 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 140
  Son Mesaj: 25-09-2016, 15:17
 2. Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  By -NAZGUL- in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 22-02-2016, 20:34
 3. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 409
  Son Mesaj: 12-12-2015, 00:24
 4. Tom Clancy's Ghost Recon - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 51
  Son Mesaj: 27-01-2014, 04:57
 5. Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By -NAZGUL- in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 15-10-2010, 14:38

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260