Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/288 123456789101151101 ... SonSon
1440 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 154/41
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Turok - FULL indir - DOWNLOAD

  [TABLE][TR][TD]Sürüm Adı[/TD][TD]:[/TD][TD] Razor1911[/TD][/TR][TR][TD]Rar Şifresi[/TD][TD]:[/TD][TD] www.fulloyun.com [/TD][/TR][TR][TD]Crack[/TD][TD]:[/TD][TD] Mevcut[/TD][/TR][TR][TD]Dosya Türü[/TD][TD]:[/TD][TD] Sanal Sürücü [/TD][/TR][TR][TD]Max Payne[/TD][TD]:[/TD][TD] Max Payne [/TD][/TR][TR][TD]Part Sayısı[/TD][TD]:[/TD][TD] 13 (1 GB) [/TD][/TR][TR][TD]Sanal Sürücü Programı[/TD][TD]:[/TD][TD] Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın. [/TD][/TR]
  Dinazorlar et yer, yani seni!!!

  Jurassic Park’tan bir diyalog;

  -Buna bak. Bu bir Dinozor!
  -Buna inanamıyorum. Soğukkanlı olduklarını yazan kitapları hemen çöpe atmalıyım. Bunlar sıcak kanlı canlılar.
  -Boyu 8-9 metre olmalı.
  -Hızları nedir?
  -T-Rex’in hızını saatte 53 KM olarak ölçtük.
  -T-Rex mi? T-Rex’te var mı?
  -Evet
  -Bir daha söyle! İnanamıyorum!

  Eskiye dönmek veya eski projeleri tekrar hayata döndürmek, hatta başarılı her projeden bir parça alarak harmanlamak, son yıllarda oldukça başvurulan bir yöntem haline geldi. Yeni bir isim oluşturmaktansa, ismi klasikleşmiş bir yapım, yeni bir motor ve yeni bir senaryo ile tekrar kullanıcıların beğenisine sunulabiliyor. Bunun en son örneklerinden birisi de uzun süredir Propaganda Games tarafından geliştirilen Turok. Unreal Engine 3 ile tekrar hayat bulan yapım, geçtiğimiz aylarda yeni nesil konsollar için çıkmış, PC oyuncuları ise biraz daha beklemek zorunda kalmıştı.

  İlk olarak 1950’li yıllarda bir dinozor avcısını, karalama sayfalarla birleştiren bir çizgi serisi olarak gözüktü Turok. Oyun dünyasına ise, Nintendo 64 ile merhaba dedi. Ardından devam oyunları da geldi. Efsanevi isim Turok ve onun ardındaki “Dinozor avcısı” kimliği bir kez daha geri döndü. Bu kez PC için! Yalnız da değil üstelik. Tüm silahları bir yana, çok kullanışlı bıçağı ve gösterişli yayıyla birlikte.

  Whiskey Company

  Joseph Turok ve bağlı olduğu ekip, bir grup paralı askerden oluşuyor. Viski takımı çatısı altında bulunan bu ekibin amacı; eski bir dost, yeni bir düşman olan Wolfpack isimli grubun başkanı Roland Kane’i bulmak ve yürütülen projeleri sona erdirmektir. Kane, zamanında Turok’a bildiği her şeyi öğreten isim. Aslında Kane’nin tam yeri bilinmemektedir. Uzay Gemisine yapılan ani bir saldırı sonucu gemi düşüyor ve yeşillik bir alanda gözlerini açan Joseph, aslında karşısındaki düşmanların sadece askerler değil, dev kertenkeleler olduğunu görüyor.

  Welcome to the Jungle, We've got Fun 'n' Games

  Büyük kazadan sonra ayağa kalkan Turok, kısa bir süre etrafı gözlemliyor. Takım arkadaşlarımızdan çoğu ölmüş, ama oyun boyunca çoğu zaman yanımızda olabilecek kurtulan arkadaşlarımız var. Bu aşamadan sonra kontrolü ele alıyoruz. İlk etapta çoğu yapımda olduğu gibi, nasıl bir atmosferdeyiz, nasıl bir yöntem izlemeliyiz bunu kararlaştırıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Aslında dikkatli bir strateji belirlemek gerekmiyor. Sadece öldürmek ve bunu doğru zamanda yapabilmek yeterli. Bazen takım arkadaşlarınıza yol göstermek, bazen onları korumak ve bazen de sarmaşıklardan tırmanarak (Bu sırada TPS bakış açısına geçiyor) yeni yollar keşfederek düşmana ulaşmak. Hepsi bu kadar. Karşımızda zaman zaman sığ, bazen de yavan bir çevre bulunuyor. Üzerinde taban teptiğimiz bitki örtüsünün yerlileri pekte masum değiller. Kısa sürede insan kemikleri ve onların sebepleri yani dinozorlarla karşılaşıyoruz.

  Oyun boyunca mücadele edeceğimiz en zorlu düşmanlarımız dinozorlar. Sonrasında ise, operasyona engel olmak isteyen düşman güçler bulunuyor. Aslında her iki düşman faktörünün bize karşı tavrı öldürmek olsa da, dinozorların amacı operasyonu engellemek olamayacağına göre, açlık hissi ağır basıyor bu kez. Ormanlar, karanlık mağaralar ve bazen de teknolojik askeri binalar, aksiyon içerisinde yer alacağımız mekanların özeti. Kullanabileceğimiz silah envanteri de oldukça yeterli. Shotgun, otomatik tüfek, Mini Gun, Sniper, bıçak, yay ve dahası gibi seçenekler mevcut. Aynı anda iki farklı veya aynı silahla da ateş edebiliyorsunuz. Bu ve bunun gibi durumlar için ekranda beliren yönergeler de var üstelik. Yeni bir silah alırken, eski eğitimlere ait kesitlerle karşılaşabiliyoruz ayrıca. (Genellikle Roland var bu videolarda) Bulunduğumuz konuma göre hareket etmek ise, en mantıklısı. Sığ ve uzun otlarla kaplı bir alanda saklanabiliyor ve düşmanın en zayıf anını kollayarak saldırı gerçekleştirebiliyoruz, ama uygun anı bekleyene kadar hareket etmemek şartıyla. Aynı şekilde bize karşı olabilecek herhangi bir saldırıyı, hareketlenen otların yerine göre anlayabiliyor ve buna göre yerinde önlemler alabiliyoruz. Henüz ilk dakikalarda karşılaşacak durumda olmadığımız T-Rex gibi büyük yaratıklarla yan yana geldiğimizde yapmak gereken en doğru hareket, kaçmak olacaktır. Buna uygun olarak çevrede saklanmak için bazı ufak tefek delikler mevcut, ama hızlı koşma özelliğinin geç aktif olması, oyuncuyu zorlayabiliyor doğrusu. Peki en kullanışlı silah hangisi? Silahlarınız için, öldürdüğünüz askerlerin üzerinden veya stoklardan mermileri stok yapabiliyorsunuz. Peki ya çevrenizde bunlar yoksa, işte bıçağın sırrı çözüldü!

  Mermin kalmadı mı? O zaman bıçağına sarıl!

  Turok, çoğu oyunda olduğu gibi bir çok silahıyla size ateş etme imkanı sunuyor, fakat hiçbir oyunda bir bıçak bu denli kullanışlı olmamıştır veya nadirdir. Özellikle düşmanlarınıza arkadan gizlice yaklaştığınızda ekranda “Action” ifadesi beliriyor ve ardından Mouse’nin sol tuşuna bastığınızda karşınızdaki ister insan, isterse Dinozor olsun, acımasız bir şekilde öldürülüyor tarafınızca. Tam tersi, bu kez Turok’a karşı taraftan bir saldırı geldiğinde sırt üstü düşüyor ve bu sırada savrulmasının etkisiyle ekranda ayaklarını görüyoruz. Fazla hasar aldığında görüntü bulanıklaşıyor ve eğer dinlenmezse kısa sürede ölüyor. İkinci bir saldırı çeşidi ise; dinozorlar size saldırıyor, bu sırada ekranda bazı tuş kombinasyonları beliriyor. Eğer zamanında ve eksiksiz basarsanız, saldırıyı bertaraf edebiliyor ve akabinde kurtulabiliyorsunuz. Tüm bunları tabi ki çok kullanışlı bıçağınız sayesinde yapabiliyorsunuz.

  Düşmana yaklaşım gösterirken, onların yapay zekası da büyük rol teşkil ediyor haliyle. Genellikle ateş etmediyseniz ve düşmanın yanından veya arkasından saldırıyorsanız ne olursa olsun sesinizi duymuyorlar. Bu da kolay bir öldürme yöntemi. Sizi gördüler diyelim. Bu kez sipere yatıyorlar ve arkadaşları varsa onlar da destek için geliyorlar. Siz biriyle uğraşırken bir bakmışsınız ki bir tanesi de hemen arkanızdan gelmiş. Bazı durumlarda da aynı anda dinozorlar da saldırabiliyor. Bu sırada durup onların kendi aralarındaki husumeti izleyip, seyirci kalmak en mantıklısı. Tabi Dinozorlar, iki gruba ayrılıyor bilindiği gibi. Doğal olarak bu ayrım, oyunda da geçerli ve ot obur dinozorlar size saldırmıyor, sadece yedikleri otlarla ilgileniyorlar, ama yanlarına yaklaşıp rahatsız ederseniz durum değişir. Genelleme yapacak olursak yapay zekanın çok iyi olduğu söylenemez, ama normal sayılabilir.

  Gerçekdışı dinozorlar

  Turok, Unreal Engine 3 ile geliştirilmiş bir yapım. Doğal olarak kaliteli görseller beklememiz çok normal. Ana karakterimiz Joseph Turok başta olmak üzere karakterler detaylı bir şekilde resmedilmiş. Oyuncuların en çok görmek istediği dinozor ailesi ise; küçük Raptor’lardan, dev T-Rex’lere kadar oldukça kaliteli tasarlanmış. Özellikle oyunun ilk dakikalarında uzak bölgeleri incelerken gördüğümüz dev Brontosaurus oldukça görkemliydi. Dinozorlarla girdiğimiz mücadelelerde vücutlarının hasarlar sonucu yaralandığını ve oyunun, kan faktörüne oldukça geniş bir yer verdiğini görüyoruz. Aynı güzelliği ölüm animasyonları için söylememiz pek doğru olmuyor ne yazık ki. Başta dinozorlar olmak üzere, öldürdüğümüz karakterler çoğu zaman saçma şekillere bürünebiliyor veya kısa bir süre hareket etmeye devam edebiliyorlar. Ayrıca metal bir zemine ateş ettiğinizde görebileceğiniz kısa süreli kırmızı izlerin, toprak üzerinde de meydana gelmesi hoş olmamış.

  Karakter ve dinozor tasarımlarının genel olarak başarılı olmasının yanında aynı başarı seviyesi, çevre tasarımları için geçerli değil. Oyun boyunca uğradığımız askeri binalar, iç ve dış tasarım olarak göze hoş geliyor, ama orman faktörü böyle değil. Yoğun bir orman dokusundan çok, yosunlarla kaplı kayaların oluşturduğu bir çevre hissiyatı uyandırıyor. Doğal olarak “Ben daha iyisini görmüştüm” diyebiliyorsunuz. Buna rağmen içinde bulunduğumuz dünya, tropik bir ada değil. Yine de bir yavanlık var sanki. Sesler konusuna gelirsek, oyunun en iyi yönlerinden birisinin olduğunu söyleyebilirim. Özellikle karakter seslendirmelerinde oldukça uzman bir kadro kurulmuş. Ron Perlman, Timothy Olyphant gibi ünlü isimler ve dahası seslendirme kadrosunda bulunuyor.

  Genele baktığımızda

  Ortalama bir oyun olduğunu söyleyebiliriz Turok’un. Dinozorların oyuna kattığı eğlence oldukça yüksek. Kullanımımız altındaki özellikle yay ve bıçak ikilisi, kullandıkça eğlenceyi arttıran ekipmanlar. Bıçakla tek bir darbede düşmanınızı yere sererken, yayı kullanırken de ne kadar gererseniz o kadar yüksek sonuç alıyorsunuz. Bunlara ek olarak oyunu hızlı oynamayı seviyorsanız, art arda yapacağınız ölümlerle alacağınız zevk daha da artacaktır. Tek kişilik senaryoyu bitirdikten sonra artık Multiplayer’a da adım atabiliyorsunuz. Bilindik modlar, Turok için de geçerli. İster Online olarak, isterseniz de LAN olarak. İşin ince detaylarına inmek isterseniz, o zaman sizi “Accomplishments” bölümüne alalım. Oyunun ana menüsünde bulunan bu başlık altında, oyun boyunca elde edebileceğiniz çeşitli zorlularda ve farklılıklarda tecrübeler mevcut. Denemeden geçmeyin derim. Söz menülerden açılmışken belirtmeliyim ki, oyunun çok hoş bir menü tasarımı bulunuyor son olarak. FPS oyunları tutkunuysanız en az bir kere denemenizi tavsiye ederim. Hele dinozorlara merakınız varsa, zaten gözünüz kapalı oyunu edineceksinizdir.


  Minimum:
  İŞLETİM SİSTEMİ: Windows Vista/XP
  iŞLEMCİ: 3GHz Pentium IV
  RAM: 1GB RAM
  EKRAN KARTI: Shader Model 2.0 ve 128MB RAM: NVIDIA GeForce 5800 veya ATI 9800

  Tavsiye edilen:
  İŞLETİM SİSTEMİ: Windows Vista/XP
  İŞLEMCİ: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600) ya da daha iyisi
  EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce 7950GX2 ya da daha iyisi
  RAM: 2GB veya daha fazlası

  DirectX 10, 64-bit processors, multi-core için geliştirilmiş olup, Windows Vista için "Parental Control'u"(Büyüklerin kontrolünü) destekliyor.


  Oyunun kurulu olduğu dizinden Game/Config klasörünün içindeki TurokInput.ini dosyasını not defteri ile açın. Daha sonra aşağıdaki gibi yazınız:

  [Engine.Console]
  MaxScrollbackSize=1024
  HistoryBot=0
  ConsoleKey=None

  komutunu şu şekilde değiştirin:

  [Engine.Console]
  MaxScrollbackSize=1024
  HistoryBot=0
  ConsoleKey=end

  Şimdi oyuna girdiğinizde [END] tuşuna basıp konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin.

  god - Ölümsüzlük.
  allammo - 999 mermi.
  allweapons - Tüm silahlar.
  loaded - Tüm silahlar ve cephane.
  fly - Uçma modu.
  walk - Uçma modunu kapatır.
  ghost - Duvarlardan geçme.
  behindview 1 - 3. şahıs kamerası
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/yxck5jmt64xi/OYUN1157.part01.rar.html
  https://turbobit.net/s9pqv2ssbnnt/OYUN1157.part02.rar.html
  https://turbobit.net/fx5nlg5z7tnr/OYUN1157.part03.rar.html
  https://turbobit.net/dng15c4r2p9y/OYUN1157.part04.rar.html
  https://turbobit.net/am447o3wj31l/OYUN1157.part05.rar.html
  https://turbobit.net/zx3284v3um73/OYUN1157.part06.rar.html
  https://turbobit.net/hb6rqa05bd1z/OYUN1157.part07.rar.html
  https://turbobit.net/ck9fyqvwb9z4/OYUN1157.part08.rar.html
  https://turbobit.net/7712j3p6anl3/OYUN1157.part09.rar.html
  https://turbobit.net/fdwu89h3zskj/OYUN1157.part10.rar.html
  https://turbobit.net/hzx6v4tqf38w/OYUN1157.part11.rar.html
  https://turbobit.net/ffwy9iu3buul/OYUN1157.part12.rar.html
  https://turbobit.net/9nng4hpyc0u6/OYUN1157.part13.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/85D85571C4FC76A/OYUN1157.part01.rar
  https://www.nitroflare.com/view/652315CB976C90C/OYUN1157.part02.rar
  https://www.nitroflare.com/view/E55F7596D23C2F3/OYUN1157.part03.rar
  https://www.nitroflare.com/view/009245E48C14FA7/OYUN1157.part04.rar
  https://www.nitroflare.com/view/610F958B827C3F6/OYUN1157.part05.rar
  https://www.nitroflare.com/view/4A98FF76C5E6A00/OYUN1157.part06.rar
  https://www.nitroflare.com/view/B6A24F903F47013/OYUN1157.part07.rar
  https://www.nitroflare.com/view/340609F2EBA67E1/OYUN1157.part08.rar
  https://www.nitroflare.com/view/673AE13556D3658/OYUN1157.part09.rar
  https://www.nitroflare.com/view/D179AAF02CD0E81/OYUN1157.part10.rar
  https://www.nitroflare.com/view/914F844B095C4D1/OYUN1157.part11.rar
  https://www.nitroflare.com/view/0942EACB09AC507/OYUN1157.part12.rar
  https://www.nitroflare.com/view/6817B49A32B59FA/OYUN1157.part13.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 02:33 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 8/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Daha taptaze bu oyun yaw:)eline saglık
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 3. #3
  Status
  Offline
  mekmenimın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  14
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  402
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler.....

 4. #4
  BaronMorte
  BaronMorte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  saol dostum uzun zamandır bekliyordum

 5. #5
  dutti
  dutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  sonunda ulatım sağolasın

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 347
  Son Mesaj: 16-08-2015, 12:24
 2. Cevaplar: 181
  Son Mesaj: 18-11-2014, 19:37
 3. Cevaplar: 65
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:46
 4. Cevaplar: 110
  Son Mesaj: 28-04-2014, 17:01
 5. Turok 2: Seeds Of Evil - 1998 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 55
  Son Mesaj: 06-11-2012, 05:07

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

turok indir

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260