Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/11 12345678910 ... SonSon
54 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Admin
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.099
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453

  Standart Beijing 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : iTWINS+
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : https://www.fulloyun.com/f20/beijing...a-crack-14891/
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 6 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  Sadist Kontrollerle Tanışın

  Olimpiyatlar bitti, ancak gerek istediğimizi elde edemediğimiz madalyalar konusuyla basında, gerekse video oyunları ile sanal dünyada konuşulmayı sürdürüyor. Her şeyden çıkar elde etmesini seven yapımcılar, her zaman olduğu gibi olimpiyatları da malzeme yapmaktan geri kalmadılar. Aslında bir bakıma da iyi oldu bu. Keza daha önce olimpiyat oyunlarını oynama fırsatımız olmamıştı. Belli başlı spor dallarını oynamaktan sıkılanlar için Beijing 2008 ilaç gibi geldi. Ancak her ilacın bazı yan etkileri olduğunu da unutmamak gerektiğini hatırlatmam gerek.

  Altın madalya

  Beijing 2008 belirttiğim gibi oynanmayanları oynayabilmek için iyi bir alternatif olarak görülüyor. Ancak bu yapımdan ne yazık ki, nasiplenebilen sayısı bir miktar kısıtlı kaldı. Keza yapım PC dışında sadece PlayStation 3 ve X360 konsolları için de piyasaya çıktı. Özellikle ben yapımın PS3 versiyonunu gördükten sonra, PSP platformunda oynanabilecek eğlenceli bir oyun olarak düşünmüştüm. Ancak ne yazık ki yalnızca yeni jenerasyon konsollar ve PC ile kısıtlı kalınmış. Zaten bu durumu fark eden yapımcılardan biri PSP için bir nevi çakma Beijing 2008 olan International Athletics oyununu piyasaya sürdü.

  Beijing 2008, içeriğinde otuz altı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bunlardan bir kısmı aynı dalın farklı türleri olduğundan sayı bu kadar yükseliyor. Türleri ana dallar olarak su oyunları, saha oyunları, jimnastik ve atış başlıkları altında toplayabiliriz. Ancak yinede oyunda oynanabilen oldukça fazla sayıda spor türü olduğunu söylemem gerek. Bu bakımdan birinden sıkılıp yeni bir oyuna geçiyormuş edasında, farklı sporlarla meşgul olmak güzel oluyor. Yapımın oynanabilirliğini baltalayan oldukça fazla şey mevcut olduğu söylenebilir. İlk olarak oynanabilirliğin kaybolmasına çok fazla etkisi olmayan, ancak bu başlığa sahip bir oyun içinde biraz saçma kaçan bir durumdan söz edelim. İlk olarak bu bir olimpiyat oyunu olmasına rağmen, içeriğinde yalnızca 32 ülkenin bayraklarını barındırıyor. Bu bakımdan ilk olarak bir ulus seçeceğimiz zaman Türk bayrağını göremeyince biraz şaşırdım. Görmezden gelerek devam ettiğimde ise oyuncuların yetenek puanları olduğunu gördüm. Gün gün ilerleyen olimpiyat oyunlarında, her gün beş farklı sunulan oyundan en az üçünü geçmek zorundasınız. Aksi taktirde o günü yeniden oynamak zorunda kalıyorsunuz. Bu durum teoride mantıklı geliyor; ancak oyunlardaki başarıya yetenek puanlarının etki etmesi nedeni ile pratikteki başarısızlık genellikle kaçınılmaz oluyor. Yetenek puanları ise bir oyunda başarılı oldukça gelişme gösteriyor. Bu bakımdan olimpiyatların son gününde başarılı bir atlet olup çıkıyorsunuz.

  Bu kadar saçma bir durumun nasıl yapıldığını açıkçası aklım almıyor. Olimpiyatlarda yarışan atletlerin Dünya ülkelerinin en iyi atletleri olması gerekirken, kendinizi birden yetenekleri olmayan bir öğrencinin beden öğretmeni olarak buluyorsunuz. Ana menüdeki modlar arasında çalışmak için birde antrenman bölümü konmuş. Burada oyunların nasıl oynandığı hakkında da bilgi almak mümkün oluyor. Antrenman modu dışında menüde müsabaka ve olimpiyatları görüyoruz. Müsabaka bölümü kendi içinde üç ana başlığa ayrılıyor. Bunlar tek kişilik oyuncu modu, LAN üzerinden oyun ve internet üzerinden online oyun. Özellikle multiplayer oynadığınızda yapımın oldukça keyifli olduğunu söyleyebilirim. Hele ki, LAN üzerinden oynadığınızda arkadaşlarınızla oldukça eğlenmeniz mümkün oluyor. Antrenman, müsabaka ve olimpiyatlardan bahsettik. Aslında bu üç ana kategoride birbirinin aynısı olduğunu söylememde fayda var. Her birinde önce bir ulus seçiyor, ardından oynamak istediğimiz sporu ve kadın/erkek seçimini yapıp oyuna giriyoruz. Aradaki tek fark çoklu oyuncu modlarında işlemciye karşı oynamamanız ve olimpiyat başlığında belli bir düzene göre ilerlenmesi oluyor.

  Kötü port dedikleri

  Oyunun belki de en büyük eksikliği ise kontrollerde baş gösteriyor. Daha oyunu açtığınız andan itibaren saç yolmaya başlamanız mümkün oluyor. Bana kalırsa yapımcı firma oyunu konsollar için ürettikten sonra PCye port ederken klavye kontrollerini unutup, oyunu piyasaya sürmeden son anda eklemiş gibi bir hava seziliyor. Bu durumu abartmıyorum; gerçektende daha oyunu açar açmaz klavyedeki bütün tuşlara basmaya başlıyorsunuz. Keza ekranda gösterilen konsol kontrollerinin klavye ile hiçbir alakası olmadığını anlamak kısa sürüyor. Örneğin onaylamak için A, çıkmak için Bye basılması söyleniyor. Ancak bu tuşlar joystickteki A ve B olduğundan klavyede herhangi bir hükümleri olmuyor. Bir şekilde menüye ulaştıktan sonra can havli ile kendimizi ayarlar ve klavye konfigürasyon bölümüne atıyoruz. Ne işe yaradıklarını bilmediğimiz A,B,X gibi tuşların karşılıklarını Shift, Ctrl, Space gibi tuşlara atıyoruz. Tabi bu benim tercihimdi, ama muhtemelen sizin de yapacağınız şey bu olacaktır. Keza birkaç deneme yanılma oyunundan sonra tekrar ve tekrar konfigürasyonu ayarlamak zorunda kalıyoruz. Kendinize en uygun tuşlarda karar kıldıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak ne yazık ki burada da bir sorun baş gösteriyor. Oyuna başlamadan önce gösterilen eğitim bölümünde dahi tuş işlevleri yine A, B gibi şekilde gösteriliyor. Bir yandan hangi tuşun neye yaradığını akılda tutmaya çalışırken, bir yandan da ben bu tuşu neye atamıştım soru işareti zaman zaman kafamızda beliriyor. Bunun nedeni ise farklı sporlarda farklı tuşların kullanılması ve işlevlerinin değişmesi olarak söylenebilir.

  Klavye katili

  Eğer hala klavyeyi yemediyseniz, bence oynamayı kesinlikle hak ettiniz! Sporlar genellikle tuşlara seri şekilde basmayı gerektiriyor. Ekranda bir bar beliriyor ve tuşlara seri bastığınız düzeyde yükseliyor. Örneğin bir koşu ya da bisiklette hız kazanmak, iki ayrı tuşa senkronize şekilde seri basmayı gerektiriyor. Açıkçası ben yapımı klavye katili olarak ilan ediyorum. Bir oyunda bu kadar sert ve seri klavye kullandığımı hatırlamıyorum. Bu bakımdan oyunu oynamadan önce eski klavyenizi kullanmanızda fayda var! Bazı sporlarda ise, gülle atmada olduğu gibi, gülleyi çevirirken dairesel bir bar çıkıyor ve sizden olabildiğince topu eş zamanlı takip etmeniz isteniyor. Böylece güç kazanıyorsunuz ve fırlatma uzaklığınız artıyor. Keza cirit atmada önce koşmak ardından atış açısını belirlemek gerekiyor. Koşarken birden atış açısını belirleyebilmek için ise Slow Motion, yani yavaşlatılmış görüntüye geçiliyor ve o esnada açıyı belirlemeniz isteniyor. Bisiklet gibi takım halinde yarışılan sporlarda ise takımdaki dört farklı sporcunun her birinin gücünden sıra ile faydalanılıyor. En önde giden sporcunun hızını seri şekilde iki ayrı tuşa basarak yüksek tempoda tutarken, aktif sporcunun gücünü temsil eden kalp içindeki kırmızı boya azalmaya başlıyor. En düşük seviyeye gelince farklı bir tuşla yorulanı en arkaya dinlenmeye alıyoruz ve yorulanın arkasındaki yeni lider olmuş oluyor. Bu şekilde dönüşümlü olarak sporcuların ipi göğüslemesi sağlanıyor.

  İlk üçe girdiğimiz takdirde ise podyumda çiçek ve madalya töreni gösteriliyor. Çok farklı türler olduğundan birkaç tanesini anlatmamın en azından fikir vereceğini umuyorum. Yapımın belki de en başarılı yanlarından birini ise görsellik oluşturuyor. Gerek sporcu modellemeleri, gerekse ortam modellemeleri oldukça iyi yapılmışlar. Her zaman olduğu gibi seyircilerde bir miktar gariplik seziliyor ancak buda alışık olduğumuz ve o kadar da önemli olmayan bir durum. Sporcu animasyonlarının ise oldukça başarılı yapıldığı söylenebilir. Sesler ve müzikler açısından ise genellikle aynı tınıları duyuyoruz. Tezahüratlar ve alkışlar aynı melodiler eşlik ediyor. Beijing 2008 genel olarak, sunduğu farklı türdeki sporlar ile ön plana çıkan, ancak teknik felaketleri nedeni ile oynanabilirliğini çok fazla yitiren bir yapım olmuş. Oldukça iyi olabilecek bir oyun, ne yazık ki büyük oranda heba edilmiş. Eğer yeni jenerasyon bir konsolunuz varsa, yapımın konsol versiyonunu tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. PC kullanıcıları için ise bu oyunun rahat bir şekilde ancak gamepad ile oynanabileceğini söyleyebilirim.
  İşlemci: Pentium 4 2.4 Ghz
  Ekran Kartı: 6600 Nvidia , ATI Pixel Shader 3
  RAM: 1024 MB
  HDD: 4 GB
  İşletim Sistemi: Windows XP


  YOK
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/5vjq576mxylo/OYUN1447.part1.rar.html
  https://turbobit.net/s5n98p33g6cn/OYUN1447.part2.rar.html
  https://turbobit.net/ow4w9000ky5l/OYUN1447.part3.rar.html
  https://turbobit.net/6hf6uu1zwayv/OYUN1447.part4.rar.html
  https://turbobit.net/0mzdfi8s7gll/OYUN1447.part5.rar.html
  https://turbobit.net/kf8rwh5wpo5x/OYUN1447.part6.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.fulloyun.com/torrent/OYUN1447.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 17:45 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Status
  Offline
  David Villa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  33
  Mesajlar
  104
  Konular
  3
  Tecrübe Puanı
  427

  Standart

  sıradan bir oyun işte saol

 3. #3
  Status
  Offline
  onami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  6
  Konular
  1
  Tecrübe Puanı
  411

  Standart

  ewet çok kötü bence çünkü tuşlar çok karışık iki tane hayali bi tuş war o ve l kullanamıosn joystickle oynuon bu seferde hızlanmana izin vermiyo oyun 5.küsür gb oyun çok büyük hayal kırıklığı bence ama 2012 yılında daha güzel olabilir:D umutla bekliyorum:D summer athletics daha güsel onu tawsiye ederim

 4. #4
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  25.807
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453

  Standart

  Eline saglık
  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.
  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 5. #5
  Status
  Offline
  serkanugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Aug 2008
  Mesajlar
  5
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  407

  Standart

  bence gerçekten güzel çalışma tabiki tuşlar karışık olur herşeyden önce kategori olarak çok farklı eline sağlık

Sayfa 1/11 12345678910 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Hunting Unlimited 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 345
  Son Mesaj: 19-02-2017, 21:11
 2. Hotel Giant 2 - 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 227
  Son Mesaj: 16-08-2015, 03:22
 3. Bus Simulator 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 717
  Son Mesaj: 17-07-2014, 06:17
 4. Tower Simulator 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 127
  Son Mesaj: 31-03-2014, 16:55
 5. Ship Simulator 2008 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 146
  Son Mesaj: 23-06-2012, 22:10

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262