Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/36 1234567891011 ... SonSon
177 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Admin
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.099
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453

  Standart GTR Evolution - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : İSTEK
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 4
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  Simbin Studios’un son bombası GTR Evolution, iyisi az bulunan yarış oyunları kervanına katıldı. GTR, GTR2 ve GT Legends’den sonra serinin yeni ismi GT Evo, kendini diğer yarış oyunlarından ayırmasını iyi bilmiş. Geçen sene çıkan GTR Race 07’ye eklenti olarak da kurulan bu oyunu isterseniz tek başına da oynayabiliyorsunuz.

  GTR serisine ait oyunların en büyük özelliği simülasyon gibi gerçekçiliği temel almaları. GTR bu yüzden farklı bir yapım oluyor. Diğer oyunlarda eğlence ön plandayken burada gerçekçilik ön planda. Özellikle GTR Evo’da bu çok net bir şekilde anlaşılıyor. Gerçekçilik zorluğu da beraberinde getiriyor. Oyun diğer yarış oyunlarına göre daha zor. Virajları öyle 250 ile dönemiyorsunuz. Araç hassas ve aşırı süratle giderken yaptığınız ani bir manevra, bir anda sizi yolun dışına çıkartabilir. Yalnız bu gerçekçiliğin aşırı dozda olması ve eğlenceyi biraz olsun kısıtlaması oyundan bir süre sonra sıkılmamıza yol açabiliyor.

  Bu yazıma, GTR Evolution’un kendine has özelliklerinden dolayı, diğer yazılarımdaki kurduğum sırayı bozarak başladım. Yani yukarıda anlattığım şeyleri şimdi anlatacağım şeylerden önce yazmam oyundan kaynaklanıyor. Oyunu açarken karşımıza çıkan videodan sonra gördüğümüz ana menü beni şaşırttı. Video çok kaliteli olmuş fakat ana menüyü pek beğenmedim. Müzikler fena değil. Oyun başlarda biraz karışık gelebilir. ‘Yarış oyunu nasıl karışık olur?’ diyebilirsiniz ancak farklı farklı yarış modları mevcut. Bunları zamanla öğreniyoruz gerçi. Ayrıca araç ayarları da çok hassas. Yaptığımız her değişiklik aracımızı etkiliyor. Bunları öğrenmek biraz zamanımızı alacak elbette.

  Oyunda ‘Mini Cooper Cup’ tan tutunda ‘BMW Formula Races’ a kadar birçok yarış modu mevcut. Çeşit çeşit birçok araç var. 40’a yakın pist var ve bunların arasına İstanbul pisti de dahil. Bir de şampiyona modu var. İstersek kendi şampiyonamızı oluşturabiliyoruz. İstediğimiz pistleri yarış takvimine koyabiliyor, istediğimiz kuralları seçebiliyoruz. Şampiyonada hangi araçların yarışabileceğine de karar verebiliyoruz. Yarışların uzunluklarını ve sürücü güçlerini de ayarlayabiliyoruz. Ancak sürücülerin gücünü fazla arttırmamanızı tavsiye ederim, arabayı yolda tutmaya çalışırken bir yandan da onlarla uğraşmak insanı epey zorlayabilir. Yarış yapmak dışında iki tane daha seçeneğimiz mevcut. Bunlardan biri ‘practice’ bölümü. Yarışlara girmeden önce burada biraz sürüş yapmanızda fayda var. Nerelerde frene basacağınızı, nerelerde hızlanıp nerelerde yavaşlayacağınızı daha rahat anlayabilirsiniz. Bir de pist rekorlarını kırmamız için oluşturulmuş özel bir bölüm var. Gerçek sürücülere ait pist rekorlarını alt üst etmemiz mümkün.

  Viraja hızlı girme, Öteki tarafa erken intikal etme

  Oyunun gerçekçiliği demiştik; virajlar en büyük tehlikelerden biri bizler için. Yarışlarda zirveye oynamamız için özellikle virajlarda dikkat etmeliyiz. Viraja girerken ekranda virajın ne denli keskin olduğu numaralar ve ok işaretleriyle beliriyor. Mesela sola çok keskin bir viraj var, o zaman viraja girmeden önce solu gösteren kırmızı bir ok çıkıyor ve okun üstünde 1 yazıyor. Eğer sağa çok hafif bir viraj olur ise, sağa doğru yeşil bir ok çıkıyor ve üstünde 5 yazıyor. İşte bunlara dikkat ederek virajları rahatlıkla atlatabilirsiniz. Haritanın da bizlere dönemeçlerde büyük faydası dokunuyor.

  Yarışma esnasında dikkat etmemiz gereken başka şeyler de var. Öncelikle, kestirme yapmaya kalkışmayın. En ufak girişiminiz de bile uyarı alıyorsunuz. Eğer tekrar ederseniz bekleme cezası, cezaya uymazsanız diskalifiye olmak gibi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Rakip araçlara kasten çarpmakta size bekleme cezası verilmesine sebep oluyor. Gerçi kuralları değiştirebiliyorsunuz ama oyundan aldığınız zevk de değişebiliyor. Bir de telsiz de bir ağabeyimiz bize yardımcı oluyor sağ olsun. Aracımızda hasar olduğu zaman bize söylüyor veya başka araçlar kaza yaptığında bize haber veriyor. Aynı şekilde bizde ona pite girmek istediğimizi haber verebiliyoruz.

  Görsellik ve Ses

  GTR Evo’nun grafikleri gerçekten iyi. Araç modellemeleri, kokpit bölümü, çok iyi dizayn edilmiş. Çevre grafikleri çok iyi olmasa da standart üstü sayılır. Ağaçlar en azından iki boyutlu değil. Civarda bulunan seyirciler olmamış, heykel gibi duruyorlar, sanki tren seyrediyorlar. Birkaç hareket yapsalar fena olmazdı. Kokpit kamerası oyuna ayrı bir renk katıyor. Biliyorsunuz ki NFS Pro Street’te bu yoktu ve oyunun önemli eksiklerinden biriydi. GTR Evo’da ise kokpit bölümü mükemmel monte edilmiş oyuna. Sürücümüzün ayakları bile etkileşimli, biz gaza bastığımız zaman aşağıda pedala bastığını görebiliyoruz. Vites değiştirdiğimiz zamanda eli vites koluna gidiyor.

  Araçlar hasar alabiliyor. Hasar modellemeleri de çok iyi olmuş. Çarpışmalar biraz daha iyi olabilirdi ama çarpışmaların sonuçları oldukça gerçekçi. Kaza yaptığımız zaman hasar sadece dış görünüşte olmuyor. Aracın motoru, süspansiyon sistemi, vites kutusu ve bunun gibi iç parçalar da hasar görebiliyor ve aracın performansı da ona göre etkileniyor. Hatta bazen onarılamayacak hasarlar alabiliyoruz ki bunlar yarış dışı kalmamıza sebep oluyor. Oyunun en güzel bölümü sesler kuşkusuz. Ses efektleri tek kelimeyle harika. Her aracın orijinal sesi oyunda var. Bir yerlere çarptığımız zaman çıkan sesler de fevkalade iyi. Seyircilerin görünümlerini pek beğenmesek de verdikleri sesli tepkiler etkileyici. Alkışlamalar, ıslıklar ve kuru seyirci gürültüsü atmosferi bambaşka bir hale sokuyor. Motor sesleri harika. Kamera kokpitte ise motor sesini çok daha yoğun işitirken, kamerayı aracın dış görüntüsüne aldığımızda motor sesi daha az duyuluyor.

  Yapay Zeka

  Diğer sürücüler aslında bizim belirlediğimiz ölçüde yetenekli oluyorlar. Sürücü gücünü %50 yaptığımızda rakip sürücüler kötüyken, %90 yaptığımızda dişli birer rakip oluveriyorlar. Yarışlarda birbirlerini geçmeye çalışıyor hatta birbirlerini çok zor durumlara da düşürebiliyorlar. Genelde yarış oyunlarında rakipler bize çalışırken burada durum değişiyor. Sakin sakin yolda giderken bir anda ortalık karışabiliyor birçok araç birbirine giriyor ve zincirleme kazalar oluşabiliyor. Aynı zamanda virajlarda yoldan çıkan sadece biz değiliz. Diğer sürücülere de olabiliyor. Onların da virajı alamadığı, yoldan çıktığı, aracın kontrolünü kaybettiği oluyor.

  Oyunun ‘Multiplayer’ modu da var. Başka oyuncularla burada yarışabiliyor, şampiyona düzenleyebiliyoruz. ‘Online Ranking’ var. Bu, internet üzerinde oynayan oyuncuların puan sıralaması. Kim çok yarış kazanırsa üst sıralara tırmanıyor. Böyle bir özelliğin olması iyi olmuş, gerçek rekabetler doğabiliyor.

  Son Sözler

  GTR Evolution başarılı bir yapım olmuş. Yarış oyunları arasında kendini ön plana çıkarabilecek özelliklere sahip. Gerçekçilik dozajından dolayı oyun biraz zor ve eğlence biraz azalıyor. Birkaç hata da oyun içerisinde var. Ancak bunlar oyunun iyi bir yapım olmasını engellememiş. Oyunu alıp oynayın, başlarda biraz zorlansanız da alışırsınız merak etmeyin. Herkese iyi oyunlar.
  İşletim Sistemi: Windows XP SP2/Windows Vista
  İşlemci: Pentium IV 2,2 GHz
  RAM: 1 GB (2 GB Vista)
  Ekran Kartı: 256 MB GeForce 6600
  HDD: 15 GB


  YOK
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/380kj5fywngk/OYUN2126.part1.rar.html
  https://turbobit.net/dh2gzwigpzdf/OYUN2126.part2.rar.html
  https://turbobit.net/752lq7xix7zc/OYUN2126.part3.rar.html
  https://turbobit.net/vz9knfy6vi1c/OYUN2126.part4.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.fulloyun.com/torrent/2126.rar

 2. #2
  Status
  Offline
  abdullahkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  May 2010
  Yaş
  24
  Mesajlar
  15
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  322

  Standart Cevap: GTR Evolution - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  sağol, ilk yorum benden..

 3. #3
  Status
  Offline
  IQrunmeqI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jun 2009
  Mesajlar
  482
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  395

  Standart Cevap: GTR Evolution - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  teşekkürler eline sağlık admin 2. inci yorum benden olsun...

 4. #4
  Status
  Offline
  tayas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Mesajlar
  34
  Konular
  2
  Tecrübe Puanı
  306

  Cevap: GTR Evolution - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  sağol teşekkürler:D

 5. #5
  Status
  Offline
  yektalebit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2010
  Yaş
  30
  Mesajlar
  122
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  358

  Standart Cevap: GTR Evolution - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  3 :d:d

Sayfa 1/36 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Mad Max - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 106
  Son Mesaj: 21-07-2017, 14:07
 2. Cevaplar: 144
  Son Mesaj: 05-01-2017, 14:13
 3. 7 Sins - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 378
  Son Mesaj: 16-06-2015, 12:10
 4. ATV GP - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 144
  Son Mesaj: 16-01-2015, 12:51
 5. 4x4 Evolution 2 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 335
  Son Mesaj: 27-11-2014, 14:36

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262