Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Status
    0103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    24
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 1/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Hl 2 episode 1 türkçe yama alt yazı gözükmüyor..

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum hl 2 ep1 altyazı göstermiyor ne yaptım ettim olmadı oyun türkçe ama altyazılar çıkmıyor ayarlardan da açtım bu siteden indirdim oyunu 2 part olarak kurdum hatta ilk hata veriyordu steam/games/platform.vdf dosyasını aldım açılmaya başladı ama altyazı yoktu ve konsolu açtığımda c harfini yazar yazmaz hata verip oyundan atıyordu lütfen yardımcı olacak arkadaşlar çok ama çok ihtiyacım var hl 2 sorunsuz bir şekilde anlayarak bitirdim ep1de böyle bitirmek istiyorum yama olmayınca sildim oyunu ama setuplar duruyor

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6164
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 118/0
    Given: 187/0

Standart Cevap: Hl 2 episode 1 türkçe yama alt yazı gözükmüyor..

Alıntı 0103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum hl 2 ep1 altyazı göstermiyor ne yaptım ettim olmadı oyun türkçe ama altyazılar çıkmıyor ayarlardan da açtım bu siteden indirdim oyunu 2 part olarak kurdum hatta ilk hata veriyordu steam/games/platform.vdf dosyasını aldım açılmaya başladı ama altyazı yoktu ve konsolu açtığımda c harfini yazar yazmaz hata verip oyundan atıyordu lütfen yardımcı olacak arkadaşlar çok ama çok ihtiyacım var hl 2 sorunsuz bir şekilde anlayarak bitirdim ep1de böyle bitirmek istiyorum yama olmayınca sildim oyunu ama setuplar duruyor
    Ne yapmanız gerektiğinen tam emin değilim.Biraz araştırdım ve aynı durumla karşılaşanların çözümlerine baktım,ancak net çözüm yok gibi bişekilde düzeltmişler.
    Önce sanırım Steam Türkçe olucakmış.Hl2-resource klasörüne atılan txt.uzantılı dosyalar English yerine Türkish oluncs altyazı da türkçe oluyormuş yani biri böyle çözmüş sorunu.
    Biride tesmi yama değilde harici yamayı kurunca düzeltmiş.
    Oyun içi dosyaları not defteri ile açıp bazı değişiklikler yapan varmış,muhtemelen english yeri türkish ile değiştiriyordur diye düşünüyorum çünki açıklama yok başka.Steam türkçe olmalı demiş not olarak.
    Oyunun kendi tr altyazısı varmış ama güncelleme olmadığından yada başka sebeplerden tam çalışmıyormuş.Yani resmi yamayı kuran da da aynı sorun oluyormuş.Önceden oyunu korsan indiren biri ordaki dil dosyasını orjinalinkiyle değiştirmiş ve işe yaramış..
    Çözümler bu şekilde ama net değil.Netten araştırın eminim daha çok şey bulursunuz,benden bu kadar:)

Status
    0103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    24
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 1/0

zahmet edip açıklama yapmışsın çok teşekkür ederim saolasın internette bu verdiğin bilgileri okudum denedim bendekide siteden indirdiğim korsan hl2 ep1 ama pcde steam yüklü değil acaba onuda yüklemem gerekiyor mu çünkü oyunu çalıştırabiliyorum tabi bunuda bahsettiğim dosyayı silerek başardım ama ilginç olan oyun türkçe oldu hatta köşede altta oyncvericom diye yazısı bile var lakin oyuna girince altyazı yok onu açamadım sıkıntı orda ah be bi türkçe başlayıp oyunu bitiren yok mu arkadaşlar yardımcı olana 500 beğeni :))

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6164
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 118/0
    Given: 187/0

Alıntı 0103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zahmet edip açıklama yapmışsın çok teşekkür ederim saolasın internette bu verdiğin bilgileri okudum denedim bendekide siteden indirdiğim korsan hl2 ep1 ama pcde steam yüklü değil acaba onuda yüklemem gerekiyor mu çünkü oyunu çalıştırabiliyorum tabi bunuda bahsettiğim dosyayı silerek başardım ama ilginç olan oyun türkçe oldu hatta köşede altta oyncvericom diye yazısı bile var lakin oyuna girince altyazı yok onu açamadım sıkıntı orda ah be bi türkçe başlayıp oyunu bitiren yok mu arkadaşlar yardımcı olana 500 beğeni :))
    Muhtemelen yüklemen gerekiyor ama oyunu etkiler mi bilmiyorum.En basiti dil dosyalarını tr ile değiştirmen gibi.Birde Hl2 de sanırım diğer oyunlardan farklı altyazı sprunu var,ayarlardan altyszıyı açsan bile herzaman göstermiye biliyormuş openall gibi şeçenek var o açık olucak falan yazmışlar emin değilim.Bende oynadım part1'i ama bi sorun olmadı bende hatırlamıyorum pek.Burdan indirmemiştim galiba öyle hatırlıyorum.Zaten kısa sürüyo çokta uzun değil aslında azcık ingilizce ile de anlarsın ve çok merak edersen de videolardan tr bakar ve anlarsın.Başka biryerden indirip te deneyebilirsin ama altyazı sorunu farkeder mi yada sistemden mi bilmem.Yinede biraz uğraşmalısın çünkü çözen bişekilde çözmüş sorunu halletmiş ama dediğim gibi her yöntem herkeste işe yaramıyor.Bide ben pcde oynamıştım, konsol da mı bu sorun bilmiyorum.
    2010'dan önceki çevirilerin güncellenmediğini falan okumuştum.Çeviriler yeni oyunlara yada çok oynanan ve demolara ağırlık veriyormuş ve Hl2'deki sorun oyunun yada altyazının uyuşmazlığı,güncellemelerin farkı olabilir.Örneğin bazı oyunlar tr yama kurunca hata verirler ve hiç oynayamamaktansa yamasız yarım oynamak benim tercihim olmuştur:))