Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

Sayfa 1/4 1234 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    TheShadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski Toprak
    Yer
    Corusant
    Konular
    50
    Tecrübe Puanı
    21475246

Komik Fıkralar :D

Stresten bıkmış adamın biri, uzun bir deniz seyahatine çıkmış. Fakat şanssızlıktan gemi batmış ve sadece bu adam kurtulabilmiş. Günlerce minik bir tahta parçasının üstünde denizde yol aldıktan sonra minik bir adaya gelmiş. Adam daha ne olduğunu anlamadan yerliler bunu almış götürmüşler. Adam yüzlerce yamyam yerlileri görünce: " Eyvah, b.ku yedik." demiş. Tam ağlayacağı sırada gökten " Hayır evladım, b.ku yemedin" diye acayip ve gür bir ses gelmiş. Şaşıran adam: "Sen kimsin ya?" demiş. Yine aynı gür ses "Ben ulular ulusu efendi manitu' yum." demiş. İyice şaşıran adam: "Peki Efendi Manitu, ne yapmam lazım?" demiş. Hemen cevap gelmiş: "Şimdi sakin bir şekilde sağ tarafındaki yerlinin mızrağını kap, en önde duran ve başında bir sürü tüy olan büyük yerliye sapla" demiş. Adam hemen can havliyle mızrağı kapıp şef yerliyi öldürmüş. Yine aynı ses son kez gürlemiş " İşte şimdi b.ku yedin evladım!":D
    -------------------------------------------------------------------

Bey, telefonu açıp seslendi :
    -Alo...Doktor Bey, bizim oğlan kızamık.
    -Biliyorum, dedi doktor, dün sizin eve girip gerekli şeyleri söyledim, kendisini kimseyle temas ettirmeyin ve..
    -Ama doktor bey, oğlan hizmetçiyi öpmüş bir kere...
    -Ya bu fena işte...Öyleyse hizmetçiyi de karantinaya almalı.
    -Doktor bey, bir şey daha var, sonra hizmetçiyi bende öptüm...
    -O... İşler çatallaştı, hastalık herhalde size de bulaşmış olmalı.
    -Ya..sonra ben karımı öptüm...
    -Ne diyorsun be? Öyleyse ben de kızamık olacağım demek...:D

Ayakları çok fena kokardı. Bir gün bir arkadaşına birlikte tiyatroya gitmelerini teklif etti.
    -Hay hay, dedi arkadaşı.Ama eve git, ayaklarını yıka ve temiz bir çorap giy. Söz mü?
    Tiyatroya gittiler.Yerlerine oturdular.Aradan beş on dakika geçmeden etrafındakiler mendillerini burunlarına götürmeye başladı.
    -Hani söz vermiştin, dedi arkadaşı.
    -Vallahi değiştirdim, dedi.
    İnanmazsın diye kirlileri de cebime koydum.:D

Doğu köylerinden birinde, kış kıyamette, adamın birisi ölmüş.Köylüler cenazeyi kızakla mezarlığa götürüyorlarmış.Ama daha mezarlığa varmadan, kızak da, öküzler de çamura saplanmış.Köylüler uzaktan öküzlere bağırmışlar çağırmışlarsa da, kimse çamura girmeyi göze alamamış.
    O sırada, birisi, bakmış ki; dirilerden hayır yok, ölüye seslenmiş :
    -Ulan, öldün öldün de, öküzlere bir "Ho!" diyemeyecek kadar mı öldün, mübarek?:D

Temel, Dursun'a yatılı ziyarete gitmiş. Yemişler, içmişler sıra yatmaya gelmiş. Dursun: "Bak Temel, yatak odandan tuvalete gitmek için bizim odadan geçmen gerekecek. Bu olmasın istiyorsan şimdiden tuvalete git de gece gelmesin." Temel: "Tuvaletim yok. Merak etme, gelse de tutarım zaten." demiş. Ardından yatmışlar ama gece yarısı Temel fena halde sıkışmış. Yatak odasından geçmek de istemiyor. Bakmış pencerede bir saksı. İçinde çiçek var. Çiçeği toprağıyla birlikte çıkarıp hacetini gidermiş, toprağı tekrar yerine koyup uyumuş ve ertesi sabah da çekip gitmiş. Aradan birkaç ay geçtikten sonra Dursun Temel"i aramış telefonla: "Temel, nereye s.çtın çabuk söyle, 4 ev değiştirdik, hala kokuyor":D

Temel bilim adamı iken bir arkeoloji araştırmaları konferansına davet edilir. Amerikalılar anlatmaya başlar: "Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 25 metre aşağı indik ve telefon kabloları bulduk. Öyleyse bizim atalarımız asırlar önce telefon kullanmışlardır. Sıra Türkiye'ye gelir ve Temel başlar anlatmaya: "Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 50 metre aşağı indik ama birşey bulamadık. Öyleyse atalarımız cep telefonu kullanmışlardır.:D

NOT:ALINTIDIR:)Biraz uzun oldu ama:)..........

Status
    mX-L4S3R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Melankolik...
    Yer
    İzmir
    Konular
    25
    Tecrübe Puanı
    558318

Standart Cevap: Komik Fıkralar :D

Temel, Dursun'a yatılı ziyarete gitmiş. Yemişler, içmişler sıra yatmaya gelmiş. Dursun: "Bak Temel, yatak odandan tuvalete gitmek için bizim odadan geçmen gerekecek. Bu olmasın istiyorsan şimdiden tuvalete git de gece gelmesin." Temel: "Tuvaletim yok. Merak etme, gelse de tutarım zaten." demiş. Ardından yatmışlar ama gece yarısı Temel fena halde sıkışmış. Yatak odasından geçmek de istemiyor. Bakmış pencerede bir saksı. İçinde çiçek var. Çiçeği toprağıyla birlikte çıkarıp hacetini gidermiş, toprağı tekrar yerine koyup uyumuş ve ertesi sabah da çekip gitmiş. Aradan birkaç ay geçtikten sonra Dursun Temel"i aramış telefonla: "Temel, nereye s.çtın çabuk söyle, 4 ev değiştirdik, hala kokuyor"

Teşekkürler :D

Status
    gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "İTİRAZIM VAR"
    Konular
    66
    Tecrübe Puanı
    21475271

Temel bilim adamı iken bir arkeoloji araştırmaları konferansına davet edilir. Amerikalılar anlatmaya başlar: "Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 25 metre aşağı indik ve telefon kabloları bulduk. Öyleyse bizim atalarımız asırlar önce telefon kullanmışlardır. Sıra Türkiye'ye gelir ve Temel başlar anlatmaya: "Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 50 metre aşağı indik ama birşey bulamadık. Öyleyse atalarımız cep telefonu kullanmışlardır.:D

bu süpermiş

Status
    eskibidost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MLs'
    Yer
    35
    Konular
    131
    Tecrübe Puanı
    277102

:D:D Süper Hepsi SaoL :D

Status
    TheShadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski Toprak
    Yer
    Corusant
    Konular
    50
    Tecrübe Puanı
    21475246

ne demek herzaman bekleriz:D:D:D.....

Sayfa 1/4 1234 SonSon