Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

Sayfa 1/15 1234567891011 ... SonSon
75 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    PrinceNes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    184
    Tecrübe Puanı
    17568
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 33/24
    Given: 4/26

0 Not allowed! Not allowed!

Standart N.e.ş.t.e.r. Final

Beklenen gün geldi ve aylarca sizi özür dileyerek beklettiğimiz Final bölümümüz ile karşınızdayız. Geçmiş bölümlerimizi özetle okuduktan sonra bunu okumanız şiddetle tavsiyemizdir..

NE.Ş.T.E.R. FİNAL
    YAZAR: buffysummers - PrinceNes

Furkan, Mert'i de yanına almış arabayı son hızla sürmekteydi.. Sol şeriti kendisine boşaltmaları için, arabanın sol cebindeki sireni çıkartıp tavana yapıştırdı.. Bu frene öncekinden daha az dokunmasını sağlamıştı..

Mert: (Merakla..) Neler oluyor ?

Furkan: Enes 'in peşinde.. Elinden kaçırdıklarını haklıyor sırayla.. Sana geleceğini sanmıştım çünkü Ahmet öldü..

Mert: (Şaşkınlıkla..) Öldü mü ?!.. (Gözlerindeki boşlaşmış ifadeyle yere bakarken..)

Furkan: Bunu halledeceğim ancak yardımın gerekli.. Sadece senin değil herkesin yardımı..

Mert: (Kafasını hala toparlayamamıştı..) Ahmet.. (Yutkundu..) Bu nasıl olur ?.. Kim yapmış ?..

Furkan: Oğuzhan.. Daha doğrusu Şehmuz Tetik.. Hastanede vahşice katletmiş..

Mert: (Gözlerini irileştirerek..) Ellemiş mi ?..

Furkan: (Anlamaz bir tavırla..) Efedim ?.. (Hemen Mert'in sorusunu kavramış bir tavırla..) Sen nerden biliyorsun ?.. O pisliğin hastalığını yani, nereden biliyorsun ?..

Mert: (Saklamanın anlamsızlığını görmüşçesine..) O bizim timdeydi.. Eskiden birbirimizin arkasını kollardık.. Tıp fakültesinden atıldığının evrakları karargaha geldiğinde komutan bizi onu için uyarmıştı ama onun bunlardan haberi yoktu.. Birkaç seferde vurduğu cesetlerle oynarken gördük.. Ölüsevicilik varmış onda o zaman anladık..

Furkan: (Sinirlenerek..) Ve bütün bunlara rağmen o pisliği korudun, savundun hatta kaçmasına yardım ettin..

Mert: (Sert bir şekilde çıkışarak..) Ona borçluyduk tamam mı ?.. Hepsi bu..

Furkan: (Gözünü bir an için yoldan ayırıp yanındaki koltukta oturan Mert'e çevirerek..) Bu yine de ceza almanıza engel olamayacak biliyorsun demi ?..

Mert: Umrumda bile değil !.. Hemde hiçbir şey..

Furkan: (Vitesi küçültüp, daha sakin bir tavırla..) Enes nerede ?..

Mert: Onu hakladım ve elinden kaçtım.. Spor salonumuzu bilmiyordu yada biliyordu ise ve beni takip ettiyse o yangından sağ çıkamamıştır..

Furkan: Enes'i haklamak için bu yangın dümenini kurduysa senin Enes'le gittiğini nereden biliyordu ?.. O an gemide sadece biz vardık.. Ancaaakk.. (Düşünceli ve odaklanmış bir tavırla..) Eğer o sapık herif salonu takip ettiyse ve Enes 'de seni takip ediyordu ise ondan kurtulmak için bu planı kurmuş olabilir.. (Aniden sağa çekip frene bastı.. ) Şu cd nerede?..

Mert: (Anladığını sanmıyordu ancak önündeki cd yi göstererek..) Bu mu ?..

Furkan: Heh..

Cd 'yi aldı.. Torpido gözündeki notebooku açıp cd yi yerleştirdi.. İçerisindeki görüntüler spor salonunun köşesindeki mobeselerden kaydedilmişti.. Oğuzhan 'ın sinsice salonu saatlerce izlediği görülmekteydi.. Enes 'de Oğuzhan 'ı farketmeden salonun etrafında dolaşıp bazen içeri girip çıkıyordu.. Anlaşılan Enes Mert'i kendi gözetiminde salıvermişti.. Ama takip edildiğini anlamamış.. Yangının çıktığı andan bir saat öncesine kadar Enes ekranda görünüyor ve salona giriyordu..

Ardından Oğuzhan salona giriyor ve Oğuzhan çıktığı an salon yanmaya başlıyordu.. Kaldırımda bir süre yangını seyrediyordu.. Sonra kameraya ukalaca el sallayıp arkasını dönüp gidiyordu.. Furkan iyice sinirlenmişti.. Öfkesinden notebook u yanlarından sıkıyordu ancak kazara cd giriş kısmının düğmesine basmıştı.. Cd writer içindeki cd yle birlikte öne çıktı.. Bu onun aklını dağıtmış sakince düşünmesini sağlamıştı.. Mert'i Enes'i bulmak için getirmişti ama Enes yangından çıkamamıştı.. İki gözünüde kısıp derin bir nefes verdikten sonra arabayı tekrar çalıştırıp emniyete geri gelmişti..
    Mert'i gözaltına bıraktı.. Odasına geldi.. Yine başladığı noktadaydı.. Artık adamın yüzünü de biliyor olmasına rağmen elinde hiçbir şey yoktu.. Bu umutsuz düşüncelerle boğuşurken çalan kapıyı duymamıştı bile.. İçeri giren memurla gözgöze geldi..

Polis Memuru: Müdürüm.. Beklediğiniz misafir geldi..

Furkan: (Dalgınlıkla.. ) Misafir mi ?..

Polis Memuru: Hacettepe Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Saruhan Uluşahin..

Furkan: (Bir anda hatırlayarak.. ) Ah.. Evet.. İçeri alın.. (Ayağa kalkan Furkan, Dr.Saruhan 'la tokalaştı..) Geldiğiniz için çok teşekkür ederim.. Lütfen oturun..

Saruhan: Bu kadar acil bir vaka ve dava olmasaydı bende inanın gelemezdim.. Üniversitenin ve bölümün işleri asla bitmiyor..

Furkan: Haklısınız.. Bir çay veya kahve alır mısınız ?..,

Saruhan: Hayır teşekkür ederim.. Bence konu çok uzun ve karmaşık.. Olaya odaklanalım müsadenizle.. (Evrak çantasından çıkarttığı belgeleri Furkan'a uzatarak..)

Furkan: Tabiki.. (Belgelere göz atarken..)

Saruhan: İstediğiniz gen haritaları da mevcut.. (Duraksadı.. Olgun ve sakin tavrıyla..) Avlanıyor değil mi ?.. Bunun için burdayım..

Furkan: (Başını belgelerden kaldırarak.. ) Evet.. Hemde yıllardır.. Bizim bilmediğimiz kurbanları hariç maktül sayısı şimdilik 32..

Saruhan: Beklenen bir tablo.. Hastaneden kaçtığından beri yakalanamadı.. Karşınızdaki aptal sıradan bir katil değil.. Kaçmadan tüm resmi bilgilerini yok etmişti.. Polisi peşine takmamızın güçleşmesi adına.. (Masada Furkan 'ın baktığı evrakları göstererek..) Bunları bile çok zor toparladım.. Bu tip ihtimallere karşı çok çok gizli tuttuğum bir arşivim vardır.. Yedekli çalışmak her zaman işe yarar.. (Derin bir nefes alarak..) Özellikle laboratuvar çalışmalarında.. Ah o petriler yok mu.. Çok çabuk kontamine olurlar.. Bir petride üreme yokken bir bakarsınız diğeri gayet iyi durumda.. O yüzden öğrencilerime de her zaman yedekli çalışmaları için....

Furkan: (Saruhan'ın konuşmasını keserek..) Eee.. Lafınızı bölüyorum ama.. (Gözü adli tıptan gelen Ömer'in ve Ömer'in annesinin DNA analiz raporlarının sonuçlarına takılmıştı..) Şunlara bir bakar mısınız ?..

Saruhan: (Uzatılan belgeleri alarak..) Tabi.. ( Yılların yüzünde bıraktığı etkilerden olan iki kaşının arasındaki derin 2 çizgi giderek belirginleşmişti.. Derin düşündüğü belliydi.. )

Furkan: (Saruhan'ın kendi getirdiği raporları uzatarak..) Bunlarla karşılaştırmanızı istiyorum.. Anladığım kadarıyla Nedim Ebes 'te şizofreni bir seri katilmiş..

Onun oğlu Şehmuz Tetik, ki bizim aradığımız sapık katil genetik şizofreni hastasıymış.. Ancak....

Saruhan: (Sakin sesi yerini şaşkınlıkla heycanlanmış bir sese bırakarak..) Bu DNA raporları kime ait ?.. Bu, bu resmen Şehmuz Tetik 'in öz be öz oğlu !!..

Furkan: (Nefesi kurumuştu adeta.. Sesi çıkmıyordu..) Nasıl yani ?.. Ben rapordaki hastalıkla yani genetik şizofreni.. Bu aynı harfler kodlanmış galiba diye size uzattım raporu.. Siz şimdi ne diyorsunuz ?..

Saruhan: Bu örnek kimin ?.. (Raporun başında isim yazılı yere bakarak..) Ömer Ceyhan.. Bu kişi Şehmuz Tetik 'in biyolojik oğludur.. Aynı genetik şizofreninin onda da olması gayet normal değil mi ?.. (Furkan 'ın sesi çıkmıyordu.. Hastalığın benzer kodlamasını gördüğü için yanındaki uzman bir doktora fikir almak için uzattığı kağıtların neticesinde Ömer'in hastalığının yanısıra Dr. Oğuzhan 'ın oğlu olduğunu öğrenmişti.. ) Bu Ömer nerede ?.. Kim bu ?..

Furkan: (Toparlanmaya çalışarak..) Bu çocuk şu anki ailesi tarafından yurtdışında evlat edinilmiş.. Önceki adı Enis Rowhard 'mış.. Aile evlat edinince adını değiştirmiş.. Annesi beni vurdu.. Koruma iç güdüsüyle yaptığı belliydi ancak nedenini söylemedi.. İfadesinde Ömer 'in biyolojik annesi olmadığını söyledi..

Bende DNA örnekleri istemiştim ana-oğul dan.. Oğlanın gen haritasındaki harf dizilimi Şehmuz Tetik 'in raporundakine benzediği için size sormak istemiştim..

Aynı hastalık mı yani şizofreni mi diye ancak sizden sormak istediğimin fazlasını öğrendim.. (Derin bir nefes alarak..) O zaman annesinin onu korumak için saldırganlaşması yine de anlamsız.. Üstelik çocuk gayet sağlıklı ve normal.. (Eliyle çenesini tutarak..) Ancak bu sapığın aynı apartmana taşınmasının tesadüf olduğuna beni kimse inandıramaz.. Bu da demektir ki.. ( Aklına gelen düşünceyle Saruhan 'ın yüzüne aniden dönerek..) Ömer 'in peşinde !!.. (Odadan aniden fırlar.. Peşinden bir memur.. )

Polis Memuru: Amirim..

Furkan: (Koşarken..) Şimdi değil.. Takviye ekip istiyorum !.. Hemen !..

Polis Memuru: Derhal.. (Vereceği bilginin öneminin farkında olduğundan Furkan 'ın arkasından bağırarak.. ) Ancak bunu duymalısınız.. Spor salonundan adli tıp raporuna göre kimliği belirlenemeyecek kadar yanık bir erkek cesedi bulunmuş..

Furkan: (Durdu.. Sadece sessizce..) Enes.. (diyebildi..)

Polis Memuru: Yine de araştırıyorlar amirim..

Furkan: (Ömer 'i hatırlayarak..) Tamam.. Önemli bir bilgi olduğunda mutlaka haber verin..

Furkan arabasına atladığı gibi Ömer 'lerin evine doğru gaza bastı..
    Araba resmen 6.vites için bağırıyordu.. Ama umrunda bile değildi arkasından kiplerin yetişip yetişmediğine bile bakmıyordu.. Tek derdi bir an evvel daha doğrusu o sapık pislikten evvel orada olmaktı.. Arabasının 6. vitesini de sonunda kullanmayı tam akıl etmişken sapağa geldiğini fark etti. Sert bir şekilde arabayla belirli bir yavaşlığa gelince vitesi 4 e çekti ve virajı sert bir şekilde aldı. Az kalmıştı ve sonunda yol bitti. Etraf sakindi. Kafasını birden Ömer'in oturduğu cama kaldırdı ki camda kan vardı. Hemen koştu ve içeri girmeye çalıştı. Kapıyı açamıyor ve sürekli tekmeliyordu. Takviye ekiplere resmen fark attığı için onlar daha yetişememişti. Kapıyı tüm gücüyle tekmeliyordu. İçeride ise Ömer çok zor durumdaydı. Oğuzhan elinden düşürmediği en güvendiği silah olan neşter ile Ömere saldırmış ancak Ömerin gücü artık tükenmişti. Sağdan salladığı neşter ile Ömer'den çıkan kanı resmen duvara yapıştırıyordu. Sonunda Ömer onu bileğinden yakaladı. Furkan hala kapıyı tekmeliyordu. Ömer kalıbının verdiği avantajla onu kaldırdı ve TV nin üzerine fırlattı ancak Oğuzhan'ın gözü bir kere dönmüştü. Anında kalkıyor ve saldırıya geçiyordu Ömer'i öldürmeye kararlıydı. Ömer'in sağ yumruğunun altından onun koltuk altı kanat bölgesini neşterle çizerek geçti olduğu yerde bir tur döndü ve elini saat 2 yönünden hızla getirerek Ömer'in yüzünde çaprazlama bir çizik açtı. Ömer yere düştüğünde tekme ile onu kendinden uzaklaştırdı ama nafile. İkisi de Furkan'ın kana susamış halde kapıda olduğunun farkındaydı ve Oğuzhan temizler temizlemez camdan kaçma derdindeydi ama önce Ömer'in ölmesi gerekiyordu. Sonunda Ömer bir bibloyu alarak Oğuzhan'ın dizine vurur kalktığında yumruk atarak onu yıkar ancak yürüyecek hali kalmamış bir şekilde kapıya adeta sürünür. Oğuzhan yattığı yerden onun ayağını tutar. Ömer silkelenir ve kurtulur. Son gücüyle kalkar ve kapıyı tekmeleyen Furkan'ın içeri girmesini sağlar kapıyı açarak. Furkan hemen Ömer i tutar ve kapının dışına atarak bir şekilde apartmandan çıkmasını söyler. Ancak kendisi içeri dahi girmeden dışarı koşmaya başlar çünkü farkındadır ki Oğuzhan camdan atlayacak. Tam kapıdan çıktığında Oğuzhan atlar ancak daha yere ayakları değmeden Furkan öyle bir tekme atar ki Oğuzhan havada bir takla atarak yere düşer.

Furkan: İşte artık yolun sonundasın ! Sen şimdi de elimden kaçarsan Allah'ın en şanslı kulu olduğun için pes edip peşini bile bırakırım.

Oğuzhan'ı kaldırır ve kafa atarak onu yere tekrar serer. Tekme darbesi sert olduğu için bir süre toparlayamaz. Cebine koyduğu neşteri tekrar çıkartır. Furkan gözünü karartmıştır ve tekrar saldırır ancak Oğuzhan seri bir hareketle çekilir ve Furkan'ın yumruğunu tutar. Amacı atardamarı kesmek ancak Furkan son anda elini çekince avcunu çizer epey kanatır. Sonra yerden taş alır ve Furkan'ın kaşında derin bir yarık açar. Neşter ile üç hamle yaparak Furkan'ın vücudunda belki hayat boyu çıkmayacak üç tane iz bırakarak onu devirir.

Oğuzhan: Öyleyse peşimi bırakma zamanın geldi. Çünkü yine ayakta kalan ben olacağım ve sen her zaman ki gibi yerde yatan olacaksın. Beni yıllarca bir psikopat olarak hatırlayacaklar. Güzel.. Hatırlanmak güzel iyi yada kötü. Ama seni kimse bilmeyecek. Tarih kaybedenleri yazmaz !

Aniden Furkan bir toprak parçasıyla Oğuzhan'ın dikkatini dağıtır. Bu arada Oğuzhanın gözünden arabadan inip kapıya ancak gelen Ömer'e yardım etmeye çalışan Mert'in varlığı kaçmamıştır. Bir bakışıyla tehditi algılatır. Dövüş devam eder ancak bir polisin neden silahı olmaz ki ? Tabi ki o heyecanla silahı arabada bırakmıştır. Oğuzhan'ın karın boşluğuna tekme atar. Uppercut vurarak onu devirir. Yakasından tutar bir daha vurarak tekrar yıkar. Tekrar kaldırıp vurduğunda neşteri düşürtür ve onu duvardan aşağı atar. Arabanın yanına kadar yuvarlanır Oğuzhan. İşte fırsat. Furkan hemen atlar ve koşar arabanın yanındayken bir tekme daha atar ve arabadan silahını çıkartır.

Furkan: Seni tutuklayarak karakolda vakit öldüreceğim ve sen kaçmanın bir yolunu bulacaksın değil mi ?? Öldüreceğim kesin. Ama
    değerli vaktimi değil..

Ömer ve Mert'in meraklı bakışları arasında Oğuzhan'ın alnının çatına iki el ateş eder. Buraya kadar. Oğuzhan devri burada kapanır. Takviye ekip de ancak yetişir. Reşit ve Barış da koşarak olay yerine Ömer'in yanına gelirler. Hepsi Oğuzhan'ın cesedini görür. Barış kanları görünce kusar. Reşit ise ceset görmeye alışkındır. Ancak keşke onu ben öldürseydim gibi bir düşünceye kapılır. Merak ettiği bir şey vardır. Oda eski ekip arkadaşı Enes.. Otele yerleşecekti ve yardım edecekti ancak haber alınamıyor.. Furkan'ı yerden kaldırır ve ambulansa doğru götürürken ona sorar.

Reşit: Çok yaran var.
    Furkan: Karakola gitmeliyim sargı beziyle idare ederim ufak bi pansuman işimi görür.
    Reşit: Saçmalama neşter yarası bu.
    Furkan: Beni karakola götürün. Burada ilk müdahaleyi yapın.
    Reşit: Enes nerede ?
    Furkan: Onun için beni karakola götürün diyorum. Haber alamıyoruz. Yangında ceset bulunmuş. Umarım ona ait değildir..

...

Barış: İyi misin ? Hastaneye gidelim mi ? (Barış resmen psikolojik bozukluk yaşadığı için saçma sorular sormaktadır Ömer'de dalga geçer)
    Ömer: İyiyim iyiyim yok canım burada iyiyim ben altı üstü ten rengim kırmızı oldu kanla sos yaptılar üstüme o kadar yani.
    Furkan: Herkes toparlansın. Ömer'i hastaneye götürün. Benim de müdahalemi yapın karakola geçeceğim.

Emniyet belki en aksiyonlu anını yaşamıyordu ama bu dava için çok uğraşan Emniyet mensupları için eşsiz bir gündü.. Furkan 'nın odası her zamankinden daha kalabalık ve karmaşıktı.. Karmaşıklığın nedeni katilin yakalanmasına ilişkin aldığı tebrik çiçeklerinin oda da yarattığı dağınıklıktı.. Bu kadar çiçeğe alışık değildi.. O hayatında hiç kimseye çiçek almamıştı bile.. Evet çiçekler güzeldi.. Ancak katilin yakalanması onun gözünde davanın kapandığı anlamına gelmiyordu..

Furkan: ( Memura dönerek.. ) Anne sorguya hazır mı ?..

Polis Memuru: Evet amirim, bu arada spor salonuna çalışmaya giden bir gencin kaybolduğu bilgisi ulaştı elimize.. Şu yanan salonda.. Ailesi kimlik bilgilerini bize sağladı elimizde salondan çıkan kömürleşen cesedin yaş, boy özellikleri tutuyor gibi.. Yine de DNA testiyle emin olunaca ve ceset aileye teslim edilecek..

Haber vermek istedim..

Furkan: (Kendinden emin bir tavırla..) Teşekkür ederim.. (Arkasına dönerek..) Heh.. Şu çiçekleri de temizlet lütfen.. Oksijen sorun oluyor resmen odada..

Polis Memuru: (Gülümseyerek.. ) Tabi amirim..

Furkan espiri yapmamıştı ama yine de bozuntuya vermedi.. Rezil olamazdı.. Şu espiri işini bir türlü beceremiyordu.. Gerçi hayatı boyunca lazım olacağını da hiç sanmıyordu.. Koridordan sorgu odasına doğru ilerledi.. İçeri girdiğinde hayalleri yıkılmışcasına üzgün duran bir kadın gördü..

Furkan: (Sakince..) Merhaba.. Sakin olun.. Artık üzülecek birşey kalmadı.. Bana yardımcı olun.. (Derin bir nefes aldı..) Birşeyler sakladığınızı biliyorum ama sizce de artık adalete yardımcı olmanın zamanı gelmedi mi ?.. Onca masum insan öldü.. Sapıklığa kurban gitti üstelik.. Lütfen sizde bir annesiniz..

Ömer 'in Annesi: ( Son cümlenin yarattığı etkiyle dolan gözleri artık koyuvermişti kendini.. Ağladı.. Önündeki masaya kapattı yüzünü ve hıçkıra hıçkıra ağladı.. )

Furkan bir sigara yaktı.. Sigaranın ilk nefesi bir sigarada sevdiği şeydi.. Sigarasını içti.. Kadın artık sakinleşmişti.. )

Furkan: Doktor çağırmamı ister misin ?..

Ömer 'in Annesi: (Burnunu çekerek..) Hayır.. Hayır ben iyiyim.. (Derin derin nefes alarak..) Ömer 'i evlat edindiğimde ailesi hakkında bilgi sahibi olmayı çok istemiştim.. Ancak bu mümkün değildi.. Yetiştirme yurtlarının gizliliğini bilirsiniz.. Kim olduğu bilgisine ulaşmadan evlat edindik Enis 'i.. O zamanlar adı Enis'di.. Canım gibi sevdim onu.. Annelik sadece doğurmak değil emin olun değil.. Hiçbir şey esirgemedim ondan.. Çok ama çok sevdim hala da seviyorum oğlum o benim !.. (Elleriyle saçını geriye doğru taradı ve derin bir nefes aldı.. ) Bir gün bir başvuruda daha bulundum.. Evlat edinmek için ama niyetim evlat edinmek değildi.. Zaten yeni boşanmıştım.. Maddi olarak çöküntüdeydim ailem de destek olmuyordu yoksa çok isterdim bunu.. amacım Ömer hakkında bilgi edinmekti.. Fırsatını bulduğum anda evrak odasına sızıdım ve Ömer 'in kayıtlarına ulaştım.. (Utanırcasına başını önüne eğdi ve gözlerini kapattı.. Derin bir nefes aldı ve doğruldu..) Babası malesef bir şizofreni hastası katildi.. Üstelik onun babasıda.. Onda da aynı kan vardı.. Bunu inkar ettim.. Kabullenemedim ve evrakları yaktım..

Furkan: Bu yüzden savcılık iznine rağmen yetiştirme yurdundan her hangi bir bilgiye ulaşamadık.. (Parçalar kafasında oturuyordu.. Ancak merakla kadının ağzından dökülecek kelimelere odaklanmış bir şekilde..) Lütfen devam edin..

Ömer 'in Annesi: Tüm bilgilerini aldım eve getirdiğimde hepsini yaktım.. Artık o benim oğlumdu.. Sadece benimdi.. Bu dünyada bana ait olan tek şey.. Küçücük masum bir kalp.. (Gözleri yine dolu dolu olmuştu..) Ömer 'i küçüklüğünden beri pedagoga, psikoloğa götürdüm defalarca.. Oğlum çok zekidi ve normaldi.. Hiç bir sapkınlık veya şiddet eğilimi göstermiyordu hala da öyle.. Ama o pislik yani biyolojik babası Şehmuz bizim binaya gelip olay çıkartmaya başladığında onu bulup kendine benzeteceğinden korktum..

Furkan: Şayet neden onu değil de beni vurdun ?..

Ömer 'in Annesi: Bu sır saklı kalmalıydı.. Bu sırrı çözebileceğinizi evede ilk ifademizi aldığınızda anlamıştım.. Ama bu sır kapalı kalmalıydı bunu çözemeyesiniz diye planladım.. Bu mutlu hayatı kazanmak için çok savaş geçirmiştim çok bedel ödemiştim.. Bunu kaybedemezdim.. Sizi vurarak öldürmek istedim.. (Mahçuplanarak sesi titremişti..) Kadınca bir içgüdüyle yaptım bunu.. Oğlumun o pisliğe bulaşmasını istemedim.. Sanki bir miras gibi babadan oğula geçen bu hastalık ve bu sapıklık onda da olmamalıydı !.. Onun babası olduğunu öğrenmemeliydi.. Bu sırrı saklamak için tüm dünyayı karşıma almaya hazırdım..

Furkan: (Bütün bu karmaşıklığa sadece evlat edinmek isteyen bir ana yüreğinin bulaşmış olmasından çok etkilenmişti ancak belli etmiyordu.. Annelik iç güdüsü çok farklı bir his olmalıydı.. Bunu asla yaşayamayacağı için ancak tahmin edebilirdi.. Belki bir gün kendisi de evlenecek ve bunu eşinde izleyecekti.. ) Peki Şehmuz sizin o binada yaşadığınızı nereden öğrenmişti ?.. Siz birebir diyalog içinde bulundunuz mu ?..

Ömer 'in Annesi: Hayır.. Ben onu yolda görsem tanımam.. Sadece adını biliyorum.. Bizi nasıl buldu yada Ömer 'in biyolojik annesi kimdir bilmiyorum.. Ama inanın çok merak ediyorum..

Furkan: ( Bende merak ediyorum dedi içinden.. Kadının doğruyu söylediği belliydi.. Ancak Şehmuz Tetik hakettiği gibi ölmüştü.. Bu sır onunla gömülmüştü..)

Yalnız son bir sorum daha var.. Enis Rowhard oğlunuzun evlat edindiğinizdeki adı.. Yeni eşiniz kıskançlık yaptı diyelim ki ilk ifadenizde böyle demiştiniz, bunun üzerine mahkeme kararıyla ismini neden Ömer Ceyhan yaptınız da Enis Ceyhan olmadı ?.. Yani oğlunuzu yeni eşiniz kendi kimliğine almış ve kıskançlık ortadan kalkmış olmalıydı.. İlk adını neden değiştirdiniz ?..

Ömer 'in Annesi: (Alnındaki ter damlalarını elinin tersiyle silerek..) Bana bir kağıt ve kalem verir misiniz ?..

Furkan cebinden çıkarttığı bloknottan bir sayfa kopartıp üzerine koyduğu kalemle kadının önüne doğru itti.. Ömerin annesi kağıda birşeyler yazdı ve Furkan 'a uzattı.. Okuduğu ve gördüğü bilmece karşısında Furkan 'nın kanı donmuştu.. Ensesinde hissettiği karıncalanma, irileşen gözleri ve kımıldatamadığı elleriyle kağıda sadece uzaktan bakıyordu.. Kağıtta;

Nedim Ebes

Şehmuz Tetik

Enis Rowhard

N.E.Ş.T.E.R. yazıyordu.. Furkan kağıdı aldı ve odadan ayrıldı.. Hala yaşadığı şok içerisindeyken yanından geçen bir memura dönerek:

Furkan: Ömer 'in sağlık durumuyla 7/24 ilgilenecek sağlamından bir psikiyatr bul.. O çocuğun içinden bir katil çıkmasına engel olmalıyım..

Polis Memuru: (Amirinin son söylediklerinden pek birşey anlamasa da..) Baş üstüne amirim.. (dedi..)

Furkan odasına girdiğinde yine bir çiçek vardı.. Bu diğerlerinden farklıydı.. Bir kaktüs.. Kim bir kaktüs gönderecek kadar ''kaktüs'' düşünceli olabilir diye düşünürken, küçük saksının altındaki kartı gördüğünde herşeyi anlamıştı ve sadece gülümsedi.. Nede olsa o bir askerdi ve ölmek ile yaşamak arasındaki o ince çizgiyi iyi bilirdi. Furkan karttaki yazıyı okuyunca içi bir nebze daha rahatlamış, arkasına yaslanmış ve zaferin kendisine ait olduğunu anımsatan rahat bir gülümseme ile camdan dışarı bakarken kartı masaya bıraktı. Sanırım onu hep saklayacaktı. Kartta; "Tebrik ederim müdürüm, Enes" yazıyordu..

Okuyan ve destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
    Eğer bir daha bir projeye girersek daha müsait zamanımızda gireceğiz ve sizleri bekletmeden yazacağız :D

Değerli ortaklarım buffysummers ve bir süre bize muhteşem kurgusu ve görsel grafiti ve müzik yetenekleriyle destek olan speak▲pencil e çok teşekkür ederim.
    Sizinle çalışmak benim için bir zevkti..

Status
    lemozart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    14
    Tecrübe Puanı
    15301
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: N.e.ş.t.e.r. Final

Edit.
    Konu lemozart tarafından (07-07-2014 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

Status
    PrinceNes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    184
    Tecrübe Puanı
    17568
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 33/24
    Given: 4/26

Sağ ol kardeşim :D
    Sen önceki bölümleri okumuş muydun ?

Status
    Gold Plus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İzmir
    Konular
    39
    Tecrübe Puanı
    7611
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Şok oldum birden görünce.Şimdi okuyorum.
    ---------------------------------------------
    Gerçekten de denileni yapmışsınız çok güzel bir son olmuş.Neşter'e uygun.Dövüş sahnesi de okuduğum en iyi dövüş sahnesiydi.Elinize sağlık.Başka bir proje olursa ki olacağından eminim severek okurum.
    Konu Gold Plus tarafından (25-08-2013 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

Status
    buffysummers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    The Slayer
    Yer
    Dark Realm..
    Konular
    12
    Tecrübe Puanı
    46417
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 17/27
    Given: 4/22

Alıntı lemozart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merakla sizi bekliyordum,ne yalan söyleyeyim;güzel olmuş...Ellerinize sağlık.
    Crtl+A ile Ctrl+C yapıp hikayeyi kopyalamak,kendim yazmışım gibi insanlara sunmak geldi içimden,ama öyle bir insan değilim:) Siz yapın artık Ctrl+A :D

Kimse yanlış anlamasın,ama benim baştan beri söylemek istediğim ve söylemediğim bir kaç hata vardı,sadece yardımcı olmak amacıyla bunları yazıyorum,lütfen yanlış anlaşılmasın;

+Karşılıklı konuşmalar arasında hatalar olmuş,aslında karşılıklı konuşma bölümü hata olmuş,daha güzel olması için konuşmaları kısa ve öz yapmalı,yahut konuşmalar arasında karşınızdaki kişinin yüz ifadesi vb. bolca bahsetmelisiniz

Örneğin:
    +Ne yapacaksın?
    -Bilmiyorum

Yerine;

Enes yüzündeki ifadeyi değiştirerek döndü,yüzündeki ifade ne kadar ser olsa da ;o aslında Enes'in kendine kızgın olduğunu biliyordu.78 model koltuk üzerinden ne kadar klasik görünse de,aslında modern bir seri katilin soğukluğu vardı üzerinde.Ahmet istifini bozmadı,ve Enes'in söyleyeceğini dinlemek için yavşça döndü,adeta gözleriyle onay vermişti;
    "Ne yapacaksın?" dedi Enes,soruda garip bir merak havası yerine,daha çok olanların etkisini öğrenmeye çalışır gibi bir hal vardı.Ahmet yavaşca kafasını çevirdi.Etrafa bakındı zaman kazanmak istercesine.Ne yapacaktı...İçinde garip bir duygu oluştu.Boşluğa düşmüştü bir anda.Enes ona cevap vermesini isteyen gözlerle bakıyordu.El yapımına benzeyen halıya dikkatlice baktı,yavaşça doğrulup"Bilmiyorum"dedi

Gibi.Daha fazla fikrim var ama şu ana yazacak durumum yok,lütfen yukarıda yazdıklarım yanlış anlaşılmasın,ben sadece fikir vermek istedim...

Le Mozart
    Desteğin için teşekkür ederiz.. Yanlış anlaşılacak bir durum yok ancak bölümleri bir bütün olarak gözden geçirirsen final bölümü olarak bu diyalogların oturmuş olduğunu fark edersin..

Elbette hatalarımız vardır.. Bunları geliştirmemizde bize destek verdiğin için şahsım adına teşekkür ederim.. >=]

Sayfa 1/15 1234567891011 ... SonSon