Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

Sayfa 1/31 1234567891011 ... SonSon
153 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Yeniden...
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2845
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 153/36
    Given: 110/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Dead Man's Hand - Full - Oyun indir - Download - Yükle

[TABLE][TR][TD]Sürüm Adı[/TD][TD]:[/TD][TD] DMH[/TD][/TR][TR][TD]Rar Şifresi[/TD][TD]:[/TD][TD] YOK [/TD][/TR][TR][TD]Crack[/TD][TD]:[/TD][TD] https://www.fulloyun.com/f20/dead-ma...a-crack-15581/[/TD][/TR][TR][TD]Dosya Türü[/TD][TD]:[/TD][TD] Sanal Sürücü [/TD][/TR][TR][TD]Max Payne[/TD][TD]:[/TD][TD] Max Payne [/TD][/TR][TR][TD]Part Sayısı[/TD][TD]:[/TD][TD] 2 (1 GB) [/TD][/TR]
    İşletim Sistemi: Windows® 98/Me/2000/XP
    İşlemci: Pentium® 3 800 Mhz or higher
    RAM: 256 MB RAM
    HDD: 1.2 GB free
    CD-ROM Drive: 8X Speed
    Ekran Kartı: 32 MB Hardware T&L video card
    Ses Kartı: Windows® 98/Me/2000/XP-compatible sound card*
    DirectX®: DirectX® version 9.0 (included) or higher
    Internet/Network Play: Internet connection required for online play.
    Indicates a device that is compatible with DirectX® version 9.0 or higher.

1997 yılında Outlaws adında bir oyun çıkmıştı. Allahım ne oyundu o. Günlerce başından kalkamamıştım. Belki vahşi batı temalı oynadığım ilk fps türü oyun olmasından, belki de grafiklerinin çekiciliğinden ötürü çok beğenmiştim. O günden bu güne, kaliteli bir yapım çıkmadı. Oyunlarda uzaya çıktık, mafya işlerine karıştık, sokaklarda yasak yarışlara katılıp zengin olduk, hatta onlarca kez dünyayı bile kurtardık.

Ölü adamın laneti

El Tejon, çok iyi silah kullanan biridir. İçinde az miktarda iyilik olsa da, The Nine adındaki bir çeteye üyedir. Günler, aylar geçer ve işler yolundan çıkmaya başlar. Eskiden zenginden alıp fakire veren tarzdan bir çete olan The Nine, zıvanadan çıkmıştır. Kadınlara işkence yapıp, insanları öldürmeye başlamıştır. İşte olaylar bu seviyeye geldiğinde El Tejon'un içindeki o iyi yönü ortaya çıkar ve çeteden ayrılmaya kadar verir. Fakat orası vahşi batıdır ve işler öyle kolay olmayacaktır. Çetenin diğer üyeleri "ya benim olacaksın yada toprağın" mantığı ile El Tejon'u vurur ve bir köşeye atıp vahşet zulümlerine devam ederler. Ama adamımız ölmemiş, hayatta kalmayı başarmıştır. Aradan zaman geçer ve çetenin üyeleri teker teker ölmeye başlar. Ölü adam intikam için geri dönmüştür.

Vahşi batıda iyi silah kullanabilmek güzel bir şey tabi

Dead Man's Hand, çoğumuzun alıştığı klasik bir FPS oyunu. Başarılı olmasının ise bir çok nedeni var. Öncelikle bölümlerin daha akıcı olması açısından kısa tutulması güzel bir olay. Başına oturduğunuzda çok kısa sürede 3-4 bölüm geçebiliyorsunuz. Bu nedenle yapımcılar save olayını kaldırmışlar. Sadece belirli yerlerde oyun otomatik olarak save yapıyor. Zaten bölümler kısa olduğundan pek bir problem yaratmıyor. Hoşuma giden bir diğer unsur ise üstümüzde onlarca silah taşıyamamamız. Her görevin başında bize sunulan 9 değişik silahtan 3 tanesini seçerek başlıyoruz. Tabi ki ilk başta bu silahların hepsi seçilebilir değil. İlerledikçe açılıyorlar. Silah seçiminin ardından ufak bir poker oyunu çıkıyor. Kazandıkça mermi, sağlık gibi çok değerli şeyler kazanıyorsunuz. Ama dikkatli olun, bir kere kaybederseniz bütün kazandıklarınız uçuyor ve tekrar oynama şansınız yok.

Oynanış olarak ise devamlı koştura koştura değil de biraz daha oturaklı oynuyorsunuz. Genelde yürüyerek ilerleyip düşmanı gördüğünüzde bir şeylerin arkasına saklanıp çatışıyorsunuz ki ben çok zevk aldım bu durumdan. Nereden çıkacakları hiç belli olmuyor. Aynı filmlerdeki gibi bir binanın balkonundan fırlayabiliyorlar. Eğer zamanında vurabilirseniz çitleri kırıp aşağıya düşüyorlar. Etrafınızdaki çoğu nesneyi yerinden oynatabiliyor, sizin açınızdan avantaj elde edeceğiniz şekilde kırabiliyor, tutup atabiliyor yada itebiliyorsunuz. Çevreye verdiğiniz zarar ve öldürdüğünüz düşmanlarınızı vurduğunuz yerlerine göre para kazanıp şan şöhret sahibi olabilirsiniz.Yaşasın Unreal motoru

Yapımcılar görsel açıdan pek çile çekmemek için hazır ve gayet başarılı olan Unreal motorunu kullanmışlar. Yaptıkları optimizasyon ile bugünün grafiklerine yakın, akıcı bir oynanış sağlamışlar. Karakterlerin modellemelerine özen göstermişler ve ayrıca fizik kurallarını da atlamamışlar. Pompalı ile 2 metreden vurduğunuz biri ile uzaktan tabanca ile vurduğunuz gibi farklı şekilde ölüyor. Vurduğunuz herkes Condition Zero'daki gibi olduğu yere yığılmıyor. Çevre tasarımları da gayet başarılı olmuş. Atmosfer sizi kovboy gibi hissettirebiliyor. Yalnız grafik ayarlarına eklenen "UltraLow" seçeneği biraz garibine gitti. Hani "High" ve son olarak "UltraHigh" olsa anlarım da "UltraLow" nedir be kardeşim? İlginç bir durum. Zaten motor harika optimize edilmiş.Ne kadar kastırsanızkastırın gene de akıcı oynanabilir sağlanıyor. Silah sesleri bulunduğunuz ortama göre değişiyor. Oda içindeki ateş sesi ile ormandaki ses çok farklı. Zaten öyle olması da gerekiyor. Müzikler pek kendini hissettiremiyor. Oynanışın akıcı ve seri olmasından ötürü kendimi pek müziklere veremedim doğrusu. Hazırlanan Multi-Player seçeneği ile ister LAN üzerinden ister internet üzerinden oynayabilmek mümkün.

Son Sözler :

Dead Man's Hand, şu sıralar FPS tarzında çıkan diğer rakiplerine göre bazı konularda zayıf kalıyor olabilir. Örneğin grafikleri FarCry gibi bir yapım ile karşılaştırılamaz bile. Fakat verilmek istenen görsellik ve atmosfer gayet yerinde. Akıcı ve değişik oynanış oyuna büyük artı kazandırıyor. Özellikle bir şeylerin arkasında saklanıp düşmanı boş bir anında vurabilmek, 4-5 kişinin ortasında kalıp ne yapacağınızı şaşırmanız, yapımcıların yapmak istediklerinde ne kadar başarılı olduklarının en büyük kanıtı.

Oyun esnasında TAB tuşuna basın ve aşağıdaki kodları girin,

god - Ölümsüzlük
    allweapons - tüm silahlar
    allammo - full cephane
    loaded - silah ve cephaneler
    fly - uçma
    walk - yürüme
    ghost - duvarların içinden geçebilme
    amphibious - suda yürüme
    teleport - bakılan yere ışınlanma

FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
    Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
    TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
    TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
    Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
    Kod:
    https://letitbit.net/download/87968.88311f0c2e5512de3e400a27f572/OYUN0364.part1.rar.html
    https://letitbit.net/download/07576.0adc51853d08f4bf70b1f783f8de/OYUN0364.part2.rar.html
    Kod:
    https://turbobit.net/f11y0yt3nchb/OYUN0364.part1.rar.html
    https://turbobit.net/345sjaw8euz6/OYUN0364.part2.rar.html
    Kod:
    https://www.nitroflare.com/view/365F03F19A57652/OYUN0364.part1.rar
    https://www.nitroflare.com/view/2533828B9EAC569/OYUN0364.part2.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (11-07-2010 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    ironxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    376
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Cevap: Dead Man's Hand - FULL indir - DOWNLOAD

eline sağlık kardeşim iiii bi oyuna benziyor ps2de vardı bi ara buna benzer bişey oda baya sarmıştı beni indiricem

Status
    Davidoff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Üsküdar
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    380
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0