Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/27 1234567891011 ... SonSon
134 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 158/42
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Jade Empire: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : ViTALiTY+
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 7 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Rol yapma oyunları arasında konu olarak en çok özlemini çektiğimiz aynı zamanda fark edilmemiş cevherlerden sayabileceğimiz uzak doğu mitolojisini işleyen adam gibi bir yapım piyasaya çıkmayalı çok uzun zaman olmuştu. O yüzden şuan incelemesini yapmakta bulunduğum güzide oyunun raflarda yerini almak için seçtiği tarihin çok iyi tutturulmuş olduğunu belirtebilirim. Rol yapmaya kısman aç olduğumuz günlerde ilaç gibi gelecektir Jade Empire. 2 sene evvel Xboxı sallayan oyunumuz konusunda hiç şüpheniz olmasın. Arkasına BioWare gibi bir firmayı aldıktan sonra PC platformunu da gümbür gümbür inlettiği kabak gibi ortada.

  Ayrıca oyunda Kotor'dan hatıra kalan veya Kotor'u andıran bir takım ayrıntıların olması benim için oyuna karşı ayrıca bir sempati duymamı sağladı. Açık konuşmak istiyorum oyunu ilk Xbox'ta gördüğümde resmen içim gitmişti. Xbox'ım olmadığı için "port" edilmesini istediğim oyunların başında da Jade Empire geliyordu. Yıllar sonra JE'ın (kısaltılmış) PC versiyonu için tuşlara basıyor olmak inanın gerçekten çok hoş bir şey. Jade Empire 6 GB'lık kısacık bir macera olmasına rağmen zevk almayı bilenler için unutulmaz bir Role Playing deneyimi sunacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

  Uzak Doğu Atmosferi, Teknikler, Kaplan, Ejederha

  Jade Empire'ın gerçekten takdire şayan bir senaryo yapısı var. İlk başlarda biraz yavaş başlasa da quest'leri tamamladıkça dallanıp budaklanıyor. Oyun boyunca bizi durmadan uğraştıran quest'lerimizin genel anlamda fena olmadığını söyleyebilirim. Fena değil diyorum çünkü ana görevlerin bazıları dahil oyun boyunca temelinde düşmanları halledip, milleti kurtarmaktan ibaret olan görevlerle haşır neşir oluyoruz. Yalnız oyunun geneli böyle değil tabi. Bazı questler gerçekten çok hoşuma gitti. Özellikle ana senaryo görevlerinin hayli kaliteli olduğunu belirtebilirim. Geriye kalanlarda zaten büyün rol yapma oyunlarında aynı olan experiance şarkısı şeklinde akıp gidiyor.
  Yine her zamanki gibi tecrübe puanları için oradan oraya koşturuyoruz.

  Ha unutmadan etrafta bulunan şişe, çanak, çömlek, gibi şeyleri kurcalamanızı öneririm. Getirisi çok az olsa da expreiance puanı kazandırıyorlar. Ne de olsa beleş sirke baldan tatlıdır değil mi? Oyuna kendini hocalarına kanıtlamaya çalışan bir öğrenci olarak başlıyoruz. Daha sonra hikaye katlanıyor ve aslında basit bir öğrenci olmadığımızı öğreniyoruz. Yani klasik seçilmiş kişi klişesi. Konu olarak biraz öyle ama senaryonun dramatik işleniş biçimi ve diğer quest'ler bu klişenin önüne geçebiliyorlar. O yüzden oyunun senaryosundan gayet memnun kaldığımı içtenlikle söyleyebilirim.  Tıpkı Bir Masalın İçinde Sürüklenmek Gibi

  2005 yılında Xbox'u darma duman eden Jade Empire grafik motorunun PC platformunda da başarısını yinelediğini görüyoruz. Her ne kadar piyasada daha genç motorlar olsa da JE o büyülü havasından bir şey kaybetmemiş. Oyuna başladığımız andan itibaren Jade Empire'ın etkisine girmiş oluyorsunuz. BioWare grafik konusunda diğer firmalar gibi oyunu konsoldan PCye uyarlarken klasik eksilerden uzak durarak farkını yine belli etmiş. Daha evvel Xbox versiyonunu oynayanların PC versiyonuna da bir göz atmalarını öneririm. Çünkü "special edition" etiketi oynayışın yanında teknik alt yapıya da etkilemiş.

  Oyunun grafik motoru PC'ye direk entegre edilmemiş. Bunun yerine modellemeler ve efekt kısmı derlenip toparlanarak eklemeler yapılmış. Dışarıdan bakınca ilk versiyonla arasında pek bir fark görünmüyor ama zamanla motordaki gelişmeleri fark edebiliyorsunuz. Yalnız ne kadar modifiye edilirse edilsin motorun yaşlanmaya başladığı bariz bir biçimde ortada. Tabi bazı şeyler göz ardı edilirse oyunun sonuna kadar grafiklerden şikayetiniz olmayacağını temin edebilirim. Zaten şikayet edilecek çok fazla bir şeyde yok aslında. Siz bana bakmayın. Aslında oyun şuan piyasada bulunan birçok oyundan çok daha derli toplu bir oynayış sunuyor. Ne demek istediğimi biraz ayrıntıya inince anlayacaksınız. Tabi lafı çok fazla uzatmayacağım merak etmeyin, daha anlatacak çok şey var.

  Önce karakter modellemelerinden başlarsak son dönem dokulardan ve yansımalardan yoksun olmalarına rağmen gayet başarılı olduklarını görüyoruz. En azından ufak tefek değişikliklerle birbirlerinden ayrılmaları engine'e artı kazandırmış. Ayrıca oyunun masalsı atmosferine uygun olarak çok renkli ve bir o kadar da cafcaflı tasarlanmaları sayesinde küçük çaplı animasyon kusurlarını bile fark etmiyorsunuz. Modellemeler dışında geriye kalan objeler ve çevre tasarımları maalesef göstermelik olarak kalmışlar. Gayet büyülü görünmelerine rağmen etkileşime girebildiğimiz nesnelerin sayısı çok az. Ayrıca belirli sınırların dışına çıkılamaması o kadar da özgür bir oynayışa sahip olmadığımızı gösteriyor. Bunun dışındaki su animasyonları, patlama, (ki çok fazla yok denilebilir) yansıma, ve gölge gibi görüntü ayrıntıları göze batmasa da standardın biraz altındalar.

  Grafikleri ilk gördüğümde (ki eminim sizde öyle düşünmüşsünüzdür) motorun halen daha Xbox'ın etkisinden kurtulamadığını düşündüm. Firma PC için grafikleri elden geçirdiğini belirtse de bu yenilikler çok ufak çaplı olmuş. Ancak bunu dezavantajdan çok avantaj olduğunu düşünebilirsiniz. Özellikle düşük veya orta halli sistemlere sahip kullanıcılarında Jade Empire'dan mahrum kalmaması elbetteki önemli bir şey. Bu haliyle oyunu sistem dostu ilan edebiliriz. Bütün her şeye rağmen oyunun grafikleri gerçekten çok şık görünüyor. O yüzden bazı kadı kızı kusurlarını göz ardı edip grafiklere geçer not veriyorum.

  Teknik alt yapının başarılı kısımlarından biri yine animasyonlar. Karakterlerimizin sahip olduğu envai çeşit dövüş tekniği ve diğer ufak tefek hareketler gerçekten çok başarılı tasarlanmış. Firmanın önceki RPG oyunlarının etkisinden kurtulamadığı animasyonlardan da belli oluyor. Bu tabii ki güzel bir şey. Kotor serisini çok özlediğimiz şu günlerde Jade Empire ile biraz olsun avunabiliyorsunuz. Kontrolü elime alır almaz hareketler aklıma hemen Kotor serisini getirdi. (bilhassa koşma ve yürüme animasyonları) Yalnız motorun biraz yaşlı olmasından dolayı bazı animasyonlar arasındaki geçişler çok sert olabiliyor.

  Eski oyunlarda sürekli karşımıza çıkan ama günümüzde beceriksiz motorlar haricinde çok seyrek şahit olduğumuz bu sorunun JE'de olmamasını dilerdim. Ayrıca etkileşime girebildiklerimiz dışındaki nesneler ve NPC'ler çok hareketsiz. Diğer meşhur rol yapma oyunlarındaki canlılığı Jade Empireda göremiyoruz. Sonra oyundaki kamera kullanımı hiç hoşuma gitmedi. Zaten çok hassas olan kontrollerin üzerine bazı kamera problemlerini eklediğimizde kendinizi iyice sınırlanmış hissediyorsunuz. Bir rol yapma oyununda yapılabilecek en büyük hatalardan biridir bu.

  Oyun Xboxtan direk çevrilmeseydi, PC için başlı başına bir kamera ve kontrol sistemi tasarlansaydı bu hataların hiçbirisiyle karşılaşmazdık. JE insanı çok kısa bir süre içerisinde dünyasına çekebilecek kadar yoğun bir atmosfere sahip olsa da, sırf bu yüzden oyunu oynarken hep bir şeyler eksikmiş gibi bir ruh hali içerisinde oluyorsunuz.

  Oyunda kullanılan ara videolar maalesef diğer görüntü özellikleri gibi sınıfı geçemiyor. Oyunun başından sonuna kadar ara videolar ve diğer sinematikler sürekli tempoyu düşürmemek için devreye giriyorlar. Bu sayede oyunun konusu ve atmosferi hiç dağılmıyor. Videolar konusundaki başlıca sorun özellikle oyunun kendi grafik motorundan "bink" edilerek hazırlanmış olan sahnelerin çok kalitesiz durması. Belki kişisel karakter seçimi mevzusundan dolayı böyle görünüyor olabilirler ama keşke çözünürlükleri yüksek olsaymış.

  Bu tür videoların dışında direk oyunun kendi grafik motoruyla hazırlanmış diyaloglarla bezeli sahnelerde bulunuyor. Genelde konuşmaları tamamlamak için devreye giren bu videoların diğerlerinden çok daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Dediğim gibi bazı animasyonlar arasındaki geçişler kaba görünse de oyunun kendi motoruyla yapılmış olan sahneler (aslında tüm video yapılandırması öyle sayılır) daha hoş görünüyor. Videolar için söylenebilecek çok fazla bir şey yok aslında. Sinematik temellere oturtulmuş bir oyun için (o kadar rol yapıyoruz değil mi) başarılı sayılabilecek bir video ve animasyon yapılandırması var JE'nin. Çözünürlük problemi konsollardan PC'ye uyarlanan diğer oyunlarda da sürekli karşımıza çıkan bir şeydi. Hatırlarsınız yakın zamanda piyasaya çıkan Resident Evil 4te de aynı durumdan muzdaripti. O yüzden JE'e insafsız davranmamak lazım.

  Oyunun ses alt yapısı bir harika. Özellikle müzikler ayrı bir şahane olmuş. Xbox versiyonunu oynayanlar bilirler, oyunun o zamanlarda en çok takdir edilen artılarından biriydi kullanılan parçalar. PC versiyonunda da formundan bir şey kaybetmediğini görüyoruz. Sakin anlarda ortamın havasına uygun rahatlatan melodiler dinlerken, aksiyon anlarında ve durum kötüleştiğinde daha karamsar ve hareketli parçalar bize eşlik ediyor. Melodiler atmosferi o kadar güzel tamamlıyor ki inanın oyunu sessiz oynamak zorunda kalsak bu kadar bağımlılık yapmazdı. Senaryoyu, grafikleri, atmosferi ve müzikleri bu kadar uyum içerisinde tasarladıkları için BioWare'i kutlamak lazım.

  Kotor serisinden sonra aynı etkiyi yaratabilecek ender rol yapma oyunlarından biri oldu JE benim için, bunu sürekli söylüyorum. Kullanılan parçalar diğer BioWare oyunlarını deneyenlere kendilerini evelerinde hissettirecektir. Müzikler için ille de bir eksi bulmamız gerekirse melodilerin akılda kalıcı olmadığını söyleyebilirim. Tabi bunun eksi olup olmadığı kişiden kişiye değişir. Oyun sırasında müziklerin farkına bile varmıyorsunuz. Buraya kadar hiçbir problem yok ama melodiler genel bir izlenim vermek yerine teker teker kendilerini övdürebilirdi. Ancak yinede müziklere tam puan veriyorum. Dediğim gibi her şeye rağmen çok kaliteli oldukları daha oyunun ilk dakikalarında belli oluyor.  Yalnız başına seslerde müzikler gibi ortalamanın çok üstünde olmuş. Seslendirmeler özellikle çok kaliteli. İçeriği böylesine geniş ve bu kadar çok karakter içeren bir oyun için tek tek diyaloglar hazırlanması yapımcıların işini ne kadar profesyonel yaptığını ortaya koyuyor. Ama keşke bu kadar uğraşmışken ana karakterlere de ses ekleselermiş. Oyunda maalesef kendi karakterlerimiz konuşmuyorlar. Aslında ana karakter tiplerinin birbirine benzemesi sayesinde bayan ve erkek kahramanlar için standart bir seslendirme yapılabilirdi belki. Piyasaya çıkan hemen her rol yapma oyununda durumun böyle olması JE için avantaj kazandırabilirdi. Sonuçta BioWare gibi bir firmanın farkını belli etmesi hepimiz için iyi olurdu. Ama tabii bu öyle rahatsızlık duyulabilecek bir problem değil. Seslendirmeler için söylenebilecek başka bir sorun yok. Bunun dışında ses efektleri de gayet kaliteli kaydedilmiş. Ses yapılandırmasını bir bütün halinde düşünürsek aklıma sivrilen bir eksi gelmiyor.

  Gökyüzüne Hiç Bakamamak...

  Oyunun kontrolleri beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ne yazık ki. Kotor serisindeki esnekliği Jade Empire'da göremedim. Serbestliğin ön planda olması gerektiği bir oyun türünde bu olmaması gereken bir sorun. Kotor'da vakti zamanında Xbox temelli bir kontrol mekanizmasına sahipken hayli esnek ve kolay bir biçimde PC'ye uyarlanması oyun için önemli bir artı kazandırmıştı. Jade Empire'ın kontrolleri de PC'ye fena entegre edilmemiş ama oyun esnasında çok hassas çalışıyorlar. Ayarlardan bu hassaslık mevzusu biraz olsun halledilebilmesine rağmen bunun rahatsız edici bir durum olduğunu kabul etmek lazım.

  Ayrıca oyunda ciddi bir kamera açısı karışıklığı var ki benim en çok sinir olduğum hususta bu oldu. "karışıklık" kelimesini biraz açarsak, oyunda Mouse kontrolü sayesinde olması gereken rahatlığı bir türlü yakalayamıyorsunuz. Zaten oyunun genelinde etkileşime girebildiğimiz nesneler, NPC'ler bayağı bir kısıtlı, birde görevleri ne şekilde tamamlayacağımızı belirleyememek varken bazı rahatsız kamera açılarını da buna eklediğimizde ortaya ciddi bir kargaşa çıkıyor. Ayrıca savaşlarda otomatik hedef alma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu durum yapay zekanın da bazen saçmalamasına sebep oluyor. Gamepad olayına hiç girmiyorum çünkü ondan da adam gibi randıman alamadım.


  Jade Empire'ın yapay zeka sistemi hakkında da pek olumlu şeyler söylenemez. Bir kere oyunun bu konuda iddialı olmadığı daha ilk dakikalardan belli oluyor. Yanımıza verilen elemanlarda ve düşmanlarda hep bir yapaylık var. Hani eski konsol oyunlarında sürekli aynı hareketleri yapan Boss'lar vardır ya, Jade Empire'da da neredeyse böyle bir etki hissediliyor. Özellikle Boss'ların embesil gibi hareket ettiklerini söyleyebilirim.

  Zaman zaman düşmanların birbirlerine saldırdıkları bile oluyor. Ama yan karakterler daha zekice hareket ediyorlar. Düşmanların guard alma gibi hareketlerini yapay zekanın sayesinde değil de, önceden belirlenmiş periyotlarla yaptıklarına dair bir izlenim ediniyorsunuz. Bu yüzden oyunu yapay zekasından pek memnun kalmadım. Bu haliyle JE'nin yapay zekasının uyduru kaydırı rol yapma oyunlarından hiçbir farkı yok.

  Herşey grafik değil elbette ki

  Oyuna başladığınız zaman hayli basite indirgenmiş bir karakter ekranıyla karşılaşıyorsunuz. İster bize sunulan karakterlerden birini seçerek, ister custom bir karakter tasarlayıp oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyuna başladığımızda direk aksiyonla kontrolü elimize alıyoruz. Savaş ekranları için kısa bir alıştırma bölümü olarak sayabileceğimiz bu kısa karşılaşmanın oyuna ısınmak için de kullanıldığını söyleyebiliriz. Oyunun "rol yapma" kısmında bariz bir sadelik var. Özellikle eşya toplama ve zırh olayı dövüş teknikleri karşısında biraz arka planda kalmış. Ayrıntılarla uğraşmak istemeyenler için Jade Empire her yönden kolaylık sağlamış. Oyunda asıl olan sahip olduğumuz dövüş teknikleri. Oyun boyunca birbirinden farklı birçok saldırı hareketi repertuarımıza eklenip, ayrılıyor. İlk başlarda sahip olduğumuz etkili vuruşlar falan ileride katlanıp elemental saldırılara yerini bırakabiliyor.

  Özel yeteneklerin kullanımı ilk başlarda biraz başınızı ağrıtabilir. Çünkü alışmak o kadar kolay olmuyor. Kontrol sisteminin yeteri kadar rafine olmadığını daha evvel belirtmiştim. Ama alıştıktan sonra problem yaşayacağınızı pek zannetmiyorum. Dövüş tekniklerimiz klavyedeki sayı tuşlarına atanmış. Savaşlarda bunlar arasında istediğimiz zaman seçim yapabiliyoruz. İlerledikçe daha doğrusu yeni dövüş teknikleri öğrendikçe oyundan daha bir kopamaz oluyorsunuz.

  Oyunda Kotor serisindekine çok benzeyen bir "dark side", "light side" ayrımı var. Oyun boyunca vereceğiniz kararlar doğrultusunda hangi tarafa eğilimli olduğunuz belirleniyor. Böyle bir özelliğin Jade Empire'da da karşımıza çıkması önemli bir şey. Çünkü oyunu tekrar bitirmek için iyi bir mazeretiniz oluyor. Oyunu "iyi" olarak bitirmekle "kötü" olarak bitirmek arasında büyük farklar var. Jade Empirea başladıktan sonra ilk saatler biraz kopukluk yaşayabilirsiniz. Ama ekip kalabalıklaştıktan sonra bağımlılık yapan bir uzak doğu macerası yaşıyorsunuz. Jade Empireın rol yapma yönü biraz sade tutulmuş, bunu daha evvel de belirtmiştim. Ancak oyun diğer yönlerden örneğin hikaye akışı, oyunda verdiğimiz kararlar ve diyaloglar bakımından gerçekten çok teferruatlı.  2007 yılı için hayli iddialı RPG'ler geliyor olsa da, Jade Empire'ın teknik açıdan olmasa bile atmosfer ve senaryo yönünden iddialı rol yapma oyunlarıyla aynı kulvarda yarışabileceğini belirtebilirim. Çünkü Jade Empire gibi dertsiz, tasasız sadece geçirdiğimiz saatlerden zevk almak için tasarlanmış yapımlarla çok sık karşılaşmıyoruz. Her şeyin grafikle ölçüldüğü günümüzde esnetik hareketleriyle, harika uzak doğu atmosferiyle ve özlediğimiz rol yapma yönleriyle JE kesinlikle kalbur üstü bir oyun...

  Oyunun artılarını tek bir tarafta toplarsak; geçtiği dünya itibariyle senaryosunun, ses ve müziklerinin çok şahane olduğunu başa yazabilirim. Ayrıca diğer rol yapma oyunlarına göre daha basit bir yapısı olması bazılarımız için artı olarak görülebilir. Grafik motoru yaşlı olsa da oyunun büyülü dünyasını çok hoş bir biçimde ekranlara taşıyor.

  Eksilerini tek bir paragrafta toplarsak; özellikle kontrollerin ve kamera açılarının sorunlu olduğunu söyleyebiliriz. Yapay zeka da bekleneni ne yazık ki veremiyor. Ayrıca grafikler ne kadar hoş görünürse görünsün çağın gerisinde kalmış. Bunların dışında oyunun ciddi bir eksisi yok.

  Sonuç

  Jade Empire: Special Edition benim için gerçekten çok önemli bir oyun. Çünkü vakti zamanında Xbox'ı kıskanmama neden olan faktörlerin en başında yer alıyordu. Xbox'ta olmasa da PC platformunda oyunu denemiş olmaktan çok memnunum. Her yönüyle beklediğimi fazlasıyla karşılayan bir oyun oldu JE. RPG seven herkesin Jade Empire'a bir şekilde bulaşmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Hatta Xbox'ta oyunu bitirenler için bile PC versiyonunun denemesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü oyunu tekrar oynamak için bu "özel edisyon" etiketi çok geçerli bir neden teşkil ediyor. Hepinize iyi oyunlar.
  İşletim Sistemi: Windows XP
  İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz , AMD Athlon 1800XP
  RAM: 512 MB
  HDD: 8 GB
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6200 , ATI 9500 (Shader Model 2.0)


  YOK

  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/kujw9y4p4uuo/OYUN0539.part1.rar.html
  https://turbobit.net/0zzajot7huch/OYUN0539.part2.rar.html
  https://turbobit.net/pee8cu1y7une/OYUN0539.part3.rar.html
  https://turbobit.net/m53kiifoeeyv/OYUN0539.part4.rar.html
  https://turbobit.net/7avihs705av9/OYUN0539.part5.rar.html
  https://turbobit.net/rltficbtlf0w/OYUN0539.part6.rar.html
  https://turbobit.net/zlstntltop0e/OYUN0539.part7.rar.html
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  velett - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Yaş
  28
  Mesajlar
  29
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  375
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Jade Empire: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  paylaşm çok güzel tşşkrler .
  birde oyunun çıkış yılını yazarsanız çok daha güzel olr. ty
  Konu velett tarafından (19-08-2009 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Status
  Offline
  clavary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesajlar
  8
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  362
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Jade Empire: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  ilk yorum benden:) güzel bir oyuna benziyor indirmeyi düşşünebilirm türkçe galiba demi

 4. #4
  Status
  Offline
  momaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jun 2009
  Yaş
  24
  Mesajlar
  242
  Konular
  5
  Tecrübe Puanı
  378
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Jade Empire: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  saol süper bir oyun

 5. #5
  Status
  Offline
  1386 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  81
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  380
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Jade Empire: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  teşekkürler bütün gündür indiriyorum 26.dayım inşallah calısır

Sayfa 1/27 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 73
  Son Mesaj: 18-11-2014, 19:35
 2. Devil May Cry 3 : Special Edition - 2006 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 210
  Son Mesaj: 23-07-2014, 08:52
 3. Mark of the Ninja: Special Edition - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 29-10-2013, 09:14
 4. Jade Empire Special Edition Açılma Sorunu
  By emirhan230 in forum Oyun Hakkında Sorunlarınız
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 28-02-2011, 14:42
 5. Jade Empire:Special Edition - PC [İnceleme]
  By Social Engineering in forum Oyun Anlatımları ve İncelemeleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 10-01-2011, 16:45

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260