Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/176 123456789101151101 ... SonSon
878 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 158/42
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Mirror's Edge - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : RELOADED
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 7 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.  Yamakasi !!! Bu da nereden çıktı derseniz, oyunun videosunu gördüğümde aklıma gelen ilk şey bu olmuştu. Yamakasi, izlediğim filmler arasında çok derin ya da vazgeçilmez bir yere sahip değildi. Ama izlerken eğlendiren bir filmdi Yamakasi. Aklıma gelen çağrışımı bir kenara bırakıp oyunun trailer videosunu izlemeye devam ettiğimde ise, gördüğüm şeylerden ciddi anlamda etkilendiğimi söylemeliyim. Video bittiğinde kendi kendime " Olur mu ki acaba ? " , " Hadi canım bırak yaa! " şeklinde sayıklayıp durdum. Eğer bu oyunun tasarımcıları o videoda gördüğüm şeyleri Mirror's Edge' e birebir aktarabilmişse, ortalık birazcık karışacak....

  Oyunu tasarlayan firma daha önce Battlefield' den hatırlayacağımız İsveç'li EA DICE ( Digital Illusions Creative Entertainment ) stüdyosu. Oyunun resmi sitesi " On Mirror's Edge " adı üzerine kurulmasına rağmen, başta tasarımcılar olmak üzere hemen herkes oyunu " Mirror's Edge " olarak anmayı tercih etmiş. EA DICE, Mirror's Edge ile ilgili yaptığı ilk açıklamalarda, " Biz, risk almak pahasına da olsa oyun dünyasına yeni bir boyut kazandırmaya inanan bir stüdyoyuz " şeklinde bir yorumda bulundu. DICE' ın tasarımcıları, Mirror's Edge' in nasıl bir oyun olacağına karar vermeden önce, FPS türündeki diğer oyunları etraflıca bir araştırmış. Bugüne kadar çıkan oyunların çoğunun, insan faktörü yerine silahlara odaklı olduğu gibi bir sonuca varmış. Bu yönde radikal bir gelişim yaratabilmek adına, silah değil insan faktörüne öncelik vermekte karar kılmışlar.

  EA DICEDICE, First Person türünün mekaniklerine devrimsel bir nitelikte yenilik getirmeyi hedefliyor. First Person oyuncularının hareket edebileceği sınırları mümkün olduğunca genişletmeyi hedefliyor. Hareket özgürlüğünün, mümkün olduğunca gerçek hayattaki gibi olması için uzunca bir süre çalışılmış. DICE' ın hareket özgürlüğü adına bahsettiklerini gerçekleştirebilmesi durumunda, başta FPS türü olmak üzere oyun dünyasının köklü bir biçimde değişeceğine inanıyorum. Ancak bunun gerçekleşmesi durumunda, oyun dünyası devlerinin rekabeti yakalaması için hayli ter dökmesi gerekecek :) Sözkonusu oyun dünyası ya da teknoloji olunca, rekabetin kızışması ya da devrimsel bir gelişmenin yaşanması her zaman bizim yararımıza olacaktır ;) Hemen unutmadan bir dipnot olarak ekleyelim, oyun Unreal Engine 3 üzerine tasarlanmış.

  FaithOyunun ana karakteri Faith adında, güzel mi güzel, asya kökenli bir bayan. Diğer oyunlardaki gibi tipik bir süper kahraman değil. Herhangi bir süper gücü, büyüsü, hatta yanında sürekli taşıdığı bir silahı bile yok. Faith, kendini beklenmedik bir şekilde gelişen bir dizi sıradışı olaylar zinciri içerisinde bulan sıradan bir insan. Sıradan derken o kadar da değil canım, sadece hop deyince kahraman olacak kadar olağanüstü biri değil :) Oyunun senaryosu dahilinde onu kahraman yapan ise, karış karşıya kaldığı durumlara verdiği tepkiler tepkiler. Başına gelen olaylar neticesinde kendi ve ailesinin hayatının tehlikeye girmesi yüzünden bir nevi kendi sınırlarını zorlamaya mecbur kalmış bir karakter ( eee, anan baban sana o ismi boşuna koymamış Faith, kader işte naaparsın :p ). Faith' in " Buraların en has delikanlısı benim!!! " modunda bir karakter olmamasının senaryo adına zekice düşünülmüş bir detay olduğu fikrindeyim. Bugüne kadar hep arkasından " Aslansın sen, seni kesseler acımaz " gibi gaz verilen karakterlerin hikayelerine tanıklık ettik. Bu sefer durumun farklı olması baya bir hoşuma gitti. Off tamam kabul ediyorum. Sadece senaryodaki fark değil, Faith' in modellemesi de hoşuma gitti. Biricik Lara 'mın üzerine gül koklamam ama bulucaz artık bir çaresini :)

  Faith' in yaşadığı şehir, modern ve çok güzel bir yerdir. Ancak bu şehirde insanları ve bilgi akışını kontrol altında tutmak adına birçok kısıtlama getirilmiştir. İnsanların gözetime takılmadan bir yerlere bilgi ulaştırabilmesinin en güvenli yolu, bir Runner kiralamaktı. ( Runner = kelime anlamı konuşucu, ancak burada bir nevi taşıyıcı ya da kurye olarak düşünün ) Polisler, Runner' ların gizliden gizliye şehrin yüksek çatılarının arasından yürüttükleri bu işlerin farkındadır. Ama uğraşılması gereken daha büyük suçlar olduğu için Runner' lar pek önemsenmezler. Ancak bir gün bu durum değişir, Faith' in kızkardeşi, işlemediği bir suçtan ötürü tutuklanmıştır ve şimdi sırada Faith vardır. Bunun arkasında her kim olursa olsun, Faith onlara hesap sormaya karar verir...

  Oyunu test etmeyi imkan bulanların oyun hakkındaki ortak yorumu ise; " Mirror's Edge türünün diğer örneklerine göre hissettirdikleri çok farklı. Oynayan kişinin direk Faith' in gözlerinden görüyormuş gibi hissetmesini sağlıyor." şeklinde. Yazının başında hareket özgürlüğünden bahsetmiştim. Örneğin Faith kendini geriye doğru attığında, düşüş sırasında gözden görünüş olarak vücudunun ekrandaki görüş alanına denk gelen kısımlarını aynen ekranda görebileceğiz. Mirror's Edge' in çıkışı itibari ile umuyoruz ki elindeki silahla kazık gibi çakılan karakterlerin ve düşme efektlerini " Argghhh " sesi eşliğinde ekran kızartarak ucuza getiren yapımcıların sonu gelir :)

  Mirror's EdgeOyunun bu kadar hareket özgürlüğüne sahip bir biçimde tasarlanması " Acaba kontrolleri nasıl olur ? " gibisinden düşündürüyor insanı. Tasarımcılar kontroller konusunda mümkün olduğunca basit ve kolay alışılır bir sistem yaratmış. Oyundaki hareket özgürlüğünü tam anlamıyla kullanabilmek adına kontrollerin kolay alışılabilir olmasına dikkat edilmiş. Eee, bir FPS oyunundan bahsedip de silah konusunu boş geçmek olmaz değil mi ? Oyunda kullanabileceğimiz yaklaşık 15 çeşit silah var. Silah kullanımı konusunda herhangi bir sınırlama yok, ama eğer silah kullanmak niyetindeyseniz, öncelikle kullanacağınız silahı düşmanınızın elinden almanız gerekiyor. Kulağa çetin geliyor değil mi ? :) Silahlar konusunda dikkat edilen başka bir nokta ise, üzerinizde taşıdığınız silah ve şarjörlerin üzerinizde yaptığı ağırlığın hareket kabiliyetinizi kısıtlaması. Ateş gücüne sahip olmak adına hızımızdan ve çevikliğimizden biraz ödün vermek gerekecek. Bu yönden bakarsak oyunda nasıl ilerleyeceğiniz tamamen size kalmış. Bugüne kadar ne kadar FPS oynadıysam ne kadar FPS oyunu karakteri gördüysem, tek sıçrayışta 10 cm engelini aşabilen babayiğit gördüğüm pek nadirdir. Bu yüzden en azından Mirror's Edge oynarken silah olayı " Bana uzak " olsun modundayım. Görünüşe bakılırsa Mirror's Edge' de insan faktörü ve hareket kabiliyeti gibi kavramlar fazlası ile etkili bir silah olarak bize sunulacak. Bakalım silah kullanmadan bir FPS oyununda çatışma sınırları nereye kadar zorlanabiliyor :)


  İşletim sistemi: Windows XP veya Windows Vista
  İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz veya daha üstü
  RAM: 1 GB
  Ekran kartı: 256 MB yerel bellekli, Shader Model 3.0 (SM 3.0) destekli ekran kartı veya daha üstü
  Boş disk alanı: 8 GB
  NOT: Aşağıdaki işlemlere başlamadan önce TdInput.ini dosyasının mutlaka bir yedeğini alınız.


  Belgelerim klasörünün içerisindeki
  EA Games\Mirror's Edge\TdGame\Config dizininin içerisindeki TdInput.ini dosyası not defteri yardımıyla açın. Karşınıza ilk gelen satırı, yani:

  Bindings=(Name="D",Command="GBA_StrafeRight",Contr ol=False,Shift=False,Alt=False)

  Aşağıdaki hileleri kullanıp kendinize göre bir tuşa atayarak farklı bir satır oluşturunuz.

  Örneğin: Bindings=(Name="F2",Command="god",Control=False,Sh ift=False,Alt=False)

  Kullanacağınız tuşların başka bir satırda olmadığına emin olunuz. Oyun esnasında hileleri aktifleştirdiğinizde herhangi bir ses veya görüntü almayacaksınız


  god - Ölümsüzlük.
  jesus - İsa Modu.
  dropme - Özgür Kamera. (Ölümsüzlük gerekir)
  FreeFlightCamera - 1./3. Bakış Açısı
  ammo - Sınırsız Cephane.
  loadfullinventory - Tüm Silahlar.
  stat xunit - FPS'yi gösterir.
  slomo 0.4 - Slo-Mo AÇIK.
  slomo 1.0 - Slo-Mo KAPALI.
  LockAllLevels - Tüm Bölümler Kapanır.
  UnlockAllLevels - Tüm Bölümler Açılır.
  Leipzig - Bilinmeyen Efekt.
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/74i9q3lhhkra/OYUN0636.part1.rar.html
  https://turbobit.net/z5jenbzlw5vi/OYUN0636.part2.rar.html
  https://turbobit.net/8m1umrrv99bi/OYUN0636.part3.rar.html
  https://turbobit.net/tfrq6g4lt3eg/OYUN0636.part4.rar.html
  https://turbobit.net/n1xziejg7hzc/OYUN0636.part5.rar.html
  https://turbobit.net/nf1hc1cys1x7/OYUN0636.part6.rar.html
  https://turbobit.net/q7fpho93um3i/OYUN0636.part7.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/201A2EE1B64819F/OYUN0636.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/51813FA46A25189/OYUN0636.part2.rar
  https://www.nitroflare.com/view/E1AD0FAD2AE3DA2/OYUN0636.part3.rar
  https://www.nitroflare.com/view/48BE34624BE1356/OYUN0636.part4.rar
  https://www.nitroflare.com/view/B592847E4E8ECB8/OYUN0636.part5.rar
  https://www.nitroflare.com/view/17A2CAAD6C42BC2/OYUN0636.part6.rar
  https://www.nitroflare.com/view/1076B5286CA38BC/OYUN0636.part7.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  Tony Montana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Sandalyede :)
  Yaş
  28
  Mesajlar
  1.199
  Konular
  52
  Tecrübe Puanı
  272881
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mirror's Edge / Mirrors Edge - 2009 - FULL indir

  oyun bugün çıktı bu ne hız admin valla En Çok Beklediğim oyunlardan biriydi ne yalan sölim

 3. #3
  Status
  Offline
  ∂αякρяιη¢єтя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Yer
  Dünyada Bir Yer
  Mesajlar
  743
  Konular
  14
  Tecrübe Puanı
  21475255
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mirror's Edge / Mirrors Edge - 2009 - FULL indir

  abi bu ne hız yaa walla ellerine sağlık beklediğim bir oyundu

 4. #4
  Status
  Offline
  Social Engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Yer
  İstanbuL
  Mesajlar
  2.314
  Konular
  251
  Tecrübe Puanı
  21475318
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/1
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mirror's Edge / Mirrors Edge - 2009 - FULL indir

  Eline Sağlık Hocam :)
  _________________________ 5. #5
  Status
  Offline
  die_wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Mesajlar
  100
  Konular
  12
  Tecrübe Puanı
  396
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Mirror's Edge / Mirrors Edge - 2009 - FULL indir

  bu oyunu indircem ilk önce lord of the rings sonrada bu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 41
  Son Mesaj: 07-05-2015, 18:44
 2. Cevaplar: 578
  Son Mesaj: 19-11-2014, 05:50
 3. Cevaplar: 96
  Son Mesaj: 05-08-2014, 16:56
 4. Cevaplar: 92
  Son Mesaj: 17-11-2013, 00:12
 5. Black Mirror II - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 209
  Son Mesaj: 12-10-2013, 23:24

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260