Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/38 1234567891011 ... SonSon
190 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453

  Standart Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Sürüm Adı : İSTEK
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 5 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  İnsan üstü güçlere sahip olsaydınız ne seçerdiniz? Bir yıldırım tanrısı olmayı mı, gözlerinizden optik ışınlar çıkarabilmeyi mi? Doğruyu söylemek gerekirse bunlar pek pratik özellikler değiller... Yani düşünsenize, Thor günlük hayatında çekici Mjolnir"e kaç kere ihtiyaç duymuştur? Baterisini çalarken veya ceviz kırarken mi? Cyclops"u ele alalım, gözlerinden itici güç veren ışınların çıkması güzel bir şey, ama insan bunu ne zaman kullanır ki?

  Sonuçta, insanın karşısına Magneto veya Sinister gibi süper kötüler her gün çıkmıyor. Peki o zaman bu kahramanlar boş zamanlarında ne yapıyorlar? Süper hızlarıyla maratonlara katılıp, optik gözleriyle kaynak ustalığı mı yapıyorlar. Bence telepatik ve telekinesis özellikleri güncel hayatımızda kullanıma çok daha uygun özellikler... Yani sevgilinizin zihnini okuyup ona o hep istediği -belki de isteyemediği- pırlanta yüzüğü alabilir, dolabın üst rafında duran ve ulaşamadığınız tencereyi telekinesis ile alabilirsiniz. Sonuçta kumandaya ihtiyaç duymadan televizyonunuzda kanal değiştirme şanşınız varken, kim ellerinden nükleer dalgalar yaymak ister ki? Psi-Ops: Mindgate Consipracy"nin baş kahramanı Nick Scryer"ın halinden oldukça memnun olduğunu söyleyebilirim.

  Ubik+Splinter Cell = Psi-Ops?

  Ubik"i hatırlar mısınız bilmiyorum ama bu oyun Ubik"e oldukça benziyor. Ubik"te telepati (zihin kontrolü, kalitesiz body-building malzemeleri satmak) ve telekinesis (cisimlerini yerinden oynatabilmek, uçmak, ellerini kirletmeden patates kızartması yiyebilmek) özelliklerine sahip bir özel timle zihinsel kalkanlar ve saldırılar ile savaşıyorduk. Psi-Ops da Ubik"e oldukça benziyor. Ancak, Ubik"in aksine Psi-Ops"ta derin stratejiler kurmanız gerekmiyor ve size ait bir özel time sahip değilsiniz. Siz sadece tek bir insan, bütün terröristlere karşı tek bir telepat olarak savaşan Nick Scryer"sınız. İlk başta başımıza gelen küçük bir "kaza" yüzünden güçlerimize tam hakim olamasak da ileride bu güçlere tamamen hakim oluyor ve yıkıma başlıyoruz. Peki bu güçler neler mi? Eşyaları ve kişileri kaldırmaktan, zihin kontrolüne, ruhani olarak gezintiye çıkabilmekten, zihinleri emebilmeye kadar oldukça çok yeteneğimiz var. Bunun yanında eğitimli bir asker olarak silah kullanabiliyor, saklanabiliyor ve içimizdeki şiddet dürtüsünü bir az olsun azaltabiliyoruz. Uzun lafın kısası yine süper yetenekleri olan süper bir askeriz.

  Oyunun içinde telekinesis olur da kaliteli bir fizik motoru olmaz mı? Oyun HL 2"den (her yazımda en az bir kere HL 2 yazmış olduğum istatistiklerde yer alıyor) hatırlayacağınız Havok fizik motorunu kullanıyor. Bu fizik motoru sayesinde, oyundaki objeler dünyamızdaki fiziklere benzer özellikler sergiliyorlar. Örneğin tepeden geri düşüp yuvarlanması gereken bir adam, gerçekten yuvarlanıyor. Veya çarpınca duvardaki resmi düşürmesi gereken bir düşman, gayet şaşırtıcı bir şekilde çarpınca resmi düşürmüyor. Çünkü o resim ayrıca modellenmemiş. Nick Scryer"ın bir telepat olduğunu söylemiştim, bu yüzden olasılıkları düşünmeye başlayabilirsiniz. Tuttuğunuz bir adamı diğerlerinin üzerine atmaktan, fırlattığınız bir kutuyla yolu kapamaya kadar sayısız strateji var.

  Bence Psi-Ops gibi herşeyin havalarda uçuştuğu, bol patlamalı bir aksiyon-komedi drama third person shooter oyunu için oldukça ideal. Motor çoğu yerde kendini belli ediyor, zihninizde tutup duvarlara vurduğunuz düşmanlar, oluşan patlamalarda sağa sola uçuşan askerler tamamen Havok"un eseri. Bunun yanında HL 2"de de görebileceğimiz fizik motorunu kullanan denge kurmak, ağırlığı kullanmak gibi basit amaçların olduğu fizik motorunun gücünü gösteren bilmeceler de mevcut.. Sanırım zaten oyunun en güzel yanı da bu, oyunda kesinlikle çizgisel bir oynanış yok. Doğru, A noktasından B ye gitmeniz gerekiyor, ama bu yol üzerinde neler yapacağınız tamamen size kalmış. İster sessizce aralarından sıyrılır, ister silahınızla kötü adamları etkisiz hale getirir, isterseniz de gördüğünüz en ağır eşyayı rakiplerinize fırlatırsınız.

  (Ubik + Splinter Cell) - Max Payne / Gta = X => X= Psi-Ops?

  Psi-Ops"ta özelliklerinizi kullanmanız gereken özel bölüm tasarımları da unutulmamış, hem özelliklerinizi öğrenmeniz açısından hem de bir yetenekte takılı kalmamanız için, genel olarak oyun boyunca her özelliğinizi kullanmanız gereken özel bölgeler var. Her ne kadar üstün zihin güçlerine sahip olsak da, fiziksel yanımız, yani vücudumuz oldukça kırılgan. Yani oyunu kendimize dikkat etmeden, sadece düşmanların üzerine gidip saldırarak oynarsanız kısa zamanda ölürsünüz. Bu yüzden, hem saldırılarınızı düzgün olarak planlamalı, hem de mümkün olduğunca kendinizi korumaya çalışmalısınız. Her ne kadar yapay zeka görecelik teorisini anlayabilecek kadar zeki olmasa da, silahını bize doğrultup ateş edebiliyor ve bu Tanrı ile özel bir görüşme yapmamız için yetiyor da artıyor bile.

  Oynanışta oyundan kaynaklanan belirli bir sorun olmasa da, alışıla geldiği üzere 30 bölüm boyunca aynı kombinasyonlarla ilerlemek belirli bir süre sonra can sıkmaya başlıyor. Genel olarak yaptığım kombinasyon, bir düşmanın zihnini ele geçirip onu arkadaşlarına karşı kullanmak, sonra da sağ kurtulan düşmanlara ateş gücüyle verebildiğim kadar hasar vermekti. Bu taktikle oyunun sonlarına kadar rahat rahat ilerleyebildim, zaman zaman zihin gücünüze korumalı rakipler çıkıyor, ancak onlar da aynı bizim gibi henüz üzerine gelen kurşunlardan kaçabilmelerini sağlayacak güçlere sahip değiller.

  Oyun bir PS2 uyarlaması olduğu için grafikleri oldukça eski, ama pek çok PS2 uyarlamasının aksine grafikler kesinlikle göz yormuyor. Genellikle güzel efektlere sahip olmasa da klavyenizden çıkıp size doğru gelen, mutluluk hormonları rahatlıkla bunları göz ardı etmenizi sağlıyor. Modellemeler o kadar çok göze batmasa da, köşeli bölüm tasarımları zaman zaman can sıkmaya yetiyor. Günümüzde çıkan o kadar tasarım teknolojilerini gördükten sonra ilk Quake"ten fırlamışçasına böyle görüntüler görmek gerçekten çok üzücü. Bunun dışında patlamalar ve dokular üzerindeki kısmî parlamalar, oyunun comic havasına çok uyuyor. Kesinlikle gerçekci değil, ama çok güzel bir atmosferi var oyunun.

  Eğlence = Oynanabilirlik + Atmosfer => Psi-Ops = Eğlence?

  Psi-Ops, bana da olduğu gibi muhtelemelen sizin de beklediğiniz gibi bir oyun olmayacak, genel olarak kaliteli atmosfer ve oynanış gibi büyük artıları olsa bile, telepatlık ve telekinesinin işlendiği bir oyunda yapabileceklerimizin daha çeşitli ve daha interaktif olmasını beklerdim. Yine de Psi-Ops "Fps oyunu yapalım millet alsın, yanına bir de mmorpg yaparız onun üzerine" gibi bir mantıkla oyunların yapıldığı bu dönemde eğlenceli yapısı ve kolay oynanışı ile rakiplerinin arasından sıyrılabilecek kadar büyük bir potansiyele sahip. Eğer hep aynı türde işlenen, amaçsız oyunlardan sıkıldıysanız bence Psi-Ops sizin için en doğru tercih.
  İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
  İşlemci: P IV/AMD Athlon / 1.8 GHz
  RAM: 512 MB
  Ekran Kartı: GeForce 5700 / ATI Radeon 9600
  HDD: 1 GB


  YOK  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://letitbit.net/download/69166.6d783c07aaeb60dbf56b4998d43e/OYUN0748.part1.rar.html
  https://letitbit.net/download/97014.9f3e57429e6b0e6bf9abd8495f54/OYUN0748.part2.rar.html
  https://letitbit.net/download/24345.2fcabd6db4113b7b3bdd5c6fd270/OYUN0748.part3.rar.html
  https://letitbit.net/download/60449.6cad9be86f7ae78aaf071a67950e/OYUN0748.part4.rar.html
  https://letitbit.net/download/11897.1d1f5c10210e3a5a38a440c09ee5/OYUN0748.part5.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/yn0kcekhl32f/OYUN0748.part1.rar.html
  https://turbobit.net/je5nkqmy5mps/OYUN0748.part2.rar.html
  https://turbobit.net/0t8ri2n9qi30/OYUN0748.part3.rar.html
  https://turbobit.net/nz4r0f42lksm/OYUN0748.part4.rar.html
  https://turbobit.net/1p0z8leigerx/OYUN0748.part5.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TURBOBIT30 yaz 7979'a SMS gönder. (57 TL)
  TURBOBIT7 yaz 7979'a SMS gönder. (35 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/59505B48EA54804/OYUN0748.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/39FA5FB2AE8E65A/OYUN0748.part2.rar
  https://www.nitroflare.com/view/11661ECA87FB4B1/OYUN0748.part3.rar
  https://www.nitroflare.com/view/590CBD0AD2EB57A/OYUN0748.part4.rar
  https://www.nitroflare.com/view/628A87F2365916D/OYUN0748.part5.rar

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit yüklemesi yapıyoruz.

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  26unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2010
  Yer
  \*İzMiR*/
  Yaş
  24
  Mesajlar
  887
  Konular
  41
  Tecrübe Puanı
  962

  Standart Cevap: Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  aradığım oyun teşekkürler

 3. #3
  Status
  Offline
  mericik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2010
  Yaş
  24
  Mesajlar
  12
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  324

  Standart Cevap: Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  çok ügzel adminim tşkler 2. yorum benden

 4. #4
  Status
  Offline
  Sc@rf@ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Yaş
  30
  Mesajlar
  61
  Konular
  4
  Tecrübe Puanı
  358

  Standart Cevap: Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Ellerine sağlık adminim :)
  Bir de oyunlardaki partları 400 mb olarak verseniz çok daha iyi olur bence ;)

 5. #5
  Status
  Offline
  t_garret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2010
  Mesajlar
  59
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  325

  Standart Cevap: Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  eline saglık 4. yorum

Sayfa 1/38 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 578
  Son Mesaj: 19-11-2014, 05:50
 2. Cevaplar: 181
  Son Mesaj: 18-11-2014, 19:37
 3. Cevaplar: 87
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:48
 4. Cevaplar: 65
  Son Mesaj: 18-11-2014, 18:46
 5. Cevaplar: 110
  Son Mesaj: 16-11-2013, 21:55

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261