Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletinSayfa 1/67 123456789101151 ... SonSon
335 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yeni Yeniden...
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  56
  Mesajlar
  11.098
  Konular
  2845
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 158/42
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Star Wars Knights of the Force - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : Knights of the Force - Ek Paket
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  450MHz işlemci
  128MB RAM
  1.3GB HDD
  CD-ROM:4x CD-ROM
  32MB Ekran Kartı
  DirectX v9.0
  Yapımını bir Star Wars fanı ve bilgisayar programcısı olan Osman Günyaz'ın üstlendiği, çalışmaları yaklaşık 2 senedir süren ve dünya çapında büyük bir fan kitlesi tarafından takip edilen Jedi Knight serileri genişleme paketi Knights of the Force modunun önincelemesi ile karşınızdayız.

  Getirdiği yeni standartlar ve gelişmiş özellikler:

  Orijinal Star Wars film serilerinden 70 yeni star wars karakteri, 100 skin, 25 yeni light saber, 80 harita, 20 Araç, 30 yeni bolum (orijinal film bölümleri), 70 den fazla yeni npc, 15 gelişmiş yeni menu. Kısaca dolu dolu, tam bir Star Wars çılgınlığına hazır olun. Detaylara geçecek olursak; tüm bu harita ve modeller film standartlarına göre yeniden geliştirilip daha gerçekçi hale getirilmişler. Mod hem Jedi Academy hem de Jedi Outcast?i destekliyor. Kurulum esnasında paketi hangi oyunun üzerine kuracağınızı ayarlıyorsunuz gerisini setup otomatik hallediyor. Paketin kurulumundan hemen sonra oyunun yeni menüsü sizi karşılıyor. Bu menüde yeni gelen bölümlere direkt olarak başlayabilmeniz sağlanmış.

  Oyundaki yeni bölümlerden bazıları:

  SW Episode I Escape from Trade Federation ship
  SW Episode I Duel of the fates
  SW Episode I Naboo Reactor Room
  SW Episode II Revenge of the Anakin
  SW Episode II Geonosis Arena
  SW Episode II Geonosis Hanger
  SW Episode II Jango's Escape
  SW Episode II Coruscant Bar's street
  SW Episode IV Mos Eisley Spaceport
  SW Episode IV Death Star
  SW Episode V Boba's Escape
  SW Episode V Duel at Bespin
  SW Episode VI Duel in the Throne room
  SW Episode VI Escape from Jabba's Palace
  SW Episode VI Escape from Jabba's Sail barge

  Yeni bölümlere sinematikler de eklenmiş. 70 yeni karakterin seslendirilmesinde de orijinal film replikleri kullanılmış. Ayrıca mod içinde Raven'nın Siege oyun tipi için hazırladığı Yıldız Destroyeri haritası da var. Bu haritada X-wing kullanarak yıldız gemisine saldırıyor veya Tie fighterlarla yıldız destroyerini koruyorsunuz.

  Ayrıca single player'da Mod'un eklediği "KOTF ADD/LOAD MENU SYSTEM" sayesinde istediğiniz anda karakterinizin tipini 100 skinden biriyle değiştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra gene bu menuden saber tipi ve kabzası anında değiştirebilecek. 70?den fazla npc?nin ve 20?den fazla aracın bulunduğu listeden de npc ve araçları direkt ekleyebileceksiniz. Ayrıca menudeki bölüm listeleri sayesinde Jedi Academy ve Jedi Outcast bölümlerinden istediğinizi anında oynayabiliyorsunuz.

  Multiplayer'a değinecek olursak;

  Mod içindeki Haritaların tamamı bot destekli, yani isterseniz bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz. Dost karakterler birbirleriyle savaşmıyor, düşmanlarına karşı birleşiyorlar. Oyun içerisinde haritalar filmdeki kronolojiye göre sıralanmış ve menudeki harita resimleri özenle yeniden hazırlanmış. Kotf'un gelişmiş bot yükleme sistemi sayesinde, listedeki botların resimleri de görünüyor. Bot listesi iyi karakterlerden kötülere doğru sıralanıyor. Kötü karakterler kırmızı harflerle iyi karakterler yeşil harflerle vurgulanmış. Ayrıca kotf'un orijinal Star Wars bot'ları ile Jedi Academy'nın custom botları menüde birbirlerinden ayrılarak sıralamadaki ahengin bozulması önlenmiş. Bunun dışında MP server filtreleme özelliği geliştirilmiş. KotF'u destekleyen serverların görüntülenmesi kolaylaştırılmış.

  Knights of the Force'da Multiplayer maçları artık Star Wars fanları için daha zevkli ve eğlenceli olacak. Oyuna eklenen yeni özellikler ve menuler sayesinde multiplayer'a orijinal Star Wars dünyasına birebir uyan bir RPG havası katacak.

  Hazırlanan yeni sistem ve menülerle 70 model + 100 skin, Star Wars filmlerindeki karakteristik özelliklerine göre sınıflandırılmış ve 6 başlık altında toplanmış. SITH LORD'ları, JEDI MASTER'lar, BOUNTY HUNTER'lar, REBEL FORCE'lar, IMPERIAL FORCE'lar, MERCH & ALIEN'ler. Bu 6 grup ayrıca 2 takıma bölünmüş. Dark side team ve Light side team olarak. Ayrıca çok fonksiyonlu olan bu yeni menu sistemiyle orijinal Star Wars karakterlerinin tipik özellikleriyle oyuna dahil olmanız sağlanmış (Güç enerjileri, saber rengi ve kabzası vs. Örnek verirsek: Darth Vader'ı seçmek istediğinizde mouse ile Vader ikonuna basıldıktan sonra Vader'in o akıllara zarar repliğini duyacaksınız "I'm your father" ve aynı anda ekranda Vader, 3 boyutlu olarak görüntülenirken ekranın bir kenarında da Vader'in kırmızı rengli orijinal saber?ı, güç özellikleri ve de filmdeki görevi, mevkisi hakkında bilgi detaylı olarak görüntüleniyor olacak. Seçim yapılıp oyuna girildiğinde Vader'in tüm bu özellikleri oyuna yansımış olacak. Karakterin varsa diğer skin çeşitlerinin bu ekranda seçilebiliyor olması bu menu sisteminin harika özelliklerinden biri.
  Takım oyunlarında ise artık mavi ve kırmızı ayrımı kaldırılmış, karakterin kırmızıya ya da maviye boyanması gibi saçma bir durum Kotf'da yaşanmıyor. Takımlar dark side ve light side olarak adlandırılmış ve skinler orjinal halerini muhafaza ediyorlar çünkü artık orijinal filmdeki iyi bir karakter otomatik tanınarak light side takımına aktarılıyor. Aynı şekilde kötü bir karakter ise dark side takımına katılacak. Kısaca karakterinizi seçtiğinizde otomatik olarak uygun olan takıma atanacaksınız. Ayrıca player menüsü de yeniden tasarlanmış ve karakterler belli bir sıraya göre yerleştirilmiş. Jedi Academy'nin kendine özgü karakterleri ise, oyuncunun kendi ekleyeceği yeni karakterlerle birlikte ayrı bir menüde toplanmış.

  Mod'un getirdiği diğer özellikler ise şöyle;

  Bu modla birlikte jedi Academy ve Jedi Outcast için tam sürüm Türkçe çeviri yapılmış. (Açılışdaki kayan yazılar dahil, tüm menüler, sinematikler ve diğer tüm replikler). Artık bu iki oyunu da Türkçe oynayarak daha büyük keyif alabileceksiniz. Jedi Academy multiplayer için Türkçe seslendirme bile yapılmış. Bunların dışında gelişmiş alt yazı seçenekleri de var.

  Her iki oyununda arayüzü menüleri ve müzikleri Star Wars fanlarının kanını kaynatacak şekilde yeniden tasarlanmış. Bunların dışında Jedi Outcast single player bölümlerini Jedi Academy?de oynayabilmek mümkün kılınmış. Jedi Academy'de Jedi Outcast texture desteği sağlanmış. (Yani nette bulabileceğiniz Jedi Outcast için hazırlanmış tüm haritaları Jedi Academy'de oynayabilme imkanı sağlıyor.) Jedi Academy'de olmayan mp oyun tipleri (Jedi master, Capture the Ysalamiri) oyuna katılmış. Jedi Academy multiplayer'a gerekli ayarlar yapılarak Jedi Outcast'daki tüm mp haritaları eklenmiş böylece Jedi Outcast'a alışkanlık yaratan bu haritaların Jedi Academyde de oynanabilmesi sağlanmış.

  Knights of the Force Total Conversion toplam 700 megabyte'lık yani 1 cd'lik bir genişleme paketi. Cd'nin yurt dışı versiyonunda Türkçe dil desteği olmayacak ancak 30 dan fazla ülkedeki Star Wars fanının özlemle çıkmasını beklediği bu modun, kurulumu sırasında yabancı oyun severlere ülkemizin tanıtım videosu izletilerek memleketimizin doğal güzelliklerinin ve insanlarının tanıtılması da planlanıyor. Dağıtım şekli ve çıkış tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak.


  YOK
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://letitbit.net/download/06934.059bc4ac814ba7ec83f7851eb01f/OYUN0828.part1.rar.html
  https://letitbit.net/download/91483.922731048c8302077c586cc0c54d/OYUN0828.part2.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://turbobit.net/kd2myrfiuysf/OYUN0828.part1.rar.html
  https://turbobit.net/ccx93g8ovyed/OYUN0828.part2.rar.html
  FULLOYUN.COM ÖNERİYOR !!!
  Turbobit dosyalarını daha hızlı indirebilmek için;
  TUR30 yaz 7979'a SMS gönder. (30 TL)
  TUR7 yaz 7979'a SMS gönder. (17 TL)
  Kredi kartı ile güvenli satın alarak bize destek olmak için burayı tıklayın
  Kod:
  https://www.nitroflare.com/view/B61228C8882E29A/OYUN0828.part1.rar
  https://www.nitroflare.com/view/47301C9087230CB/OYUN0828.part2.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (15-04-2010 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FO Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  memet birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  383
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Star Wars Knights of the Force - FULL indir

  part 1 de sorun var =)) çözebilirseniz cok sevinirm..

 3. #3
  Status
  Offline
  tasrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Yaş
  28
  Mesajlar
  1.076
  Konular
  27
  Tecrübe Puanı
  159408
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Star Wars Knights of the Force - FULL indir

  Eline sağlık hocam çok sağol. :)

  Şuan inidrdigim başka oyun var sonra :) 4. #4
  Status
  Offline
  kraloyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Yer
  Antalya
  Yaş
  28
  Mesajlar
  187
  Konular
  5
  Tecrübe Puanı
  2105
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Star Wars Knights of the Force - FULL indir

  max payne sen ne kadar hızlısın yetişilmiyo valla hLL olsun :D kardeş

 5. #5
  Status
  Offline
  TheShadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Eski Toprak
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Yer
  Corusant
  Yaş
  26
  Mesajlar
  833
  Konular
  50
  Tecrübe Puanı
  21475239
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Star Wars Knights of the Force - FULL indir

  teşekkürler....

Sayfa 1/67 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 793
  Son Mesaj: 15-12-2015, 19:39
 2. Cevaplar: 159
  Son Mesaj: 05-07-2015, 16:43
 3. Cevaplar: 392
  Son Mesaj: 09-11-2014, 21:45
 4. Cevaplar: 595
  Son Mesaj: 19-06-2014, 09:40
 5. Star Wars Knights Of The Old Republic - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 189
  Son Mesaj: 16-01-2014, 14:41

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260